با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سرمایه‌گذار تازه‌کار؛ رشد و محافظت از پول خود

دانلود و خرید کتاب سرمایه‌گذار تازه‌کار؛ رشد و محافظت از پول خود

۴٫۰ از ۲ نظر
۴٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سرمایه‌گذار تازه‌کار؛ رشد و محافظت از پول خود  نوشته  پل مریمان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب سرمایه‌گذار تازه‌کار؛ رشد و محافظت از پول خود

 کتاب سرمایه‌گذار تازه‌کار؛ رشد و محافظت از پول خود نوشته پل مریمان و ریچارد باک که با ترجمه میلاد شاهواروقی فراهانی منتشر شده است درباره راه‌های شروع کسب و کار و محافظت از سرمایه در طول مسیر کسب درآمد است

درباره کتاب سرمایه‌گذار تازه‌کار؛ رشد و محافظت از پول خود

 به عنوان سرمایه‌گذار مبتدی، دانشی که دارید، انتخاب‌هایی که می‌کنید، و عاداتی که اکنون درون خود ایجاد می‌کنید، تمایزی شگرف در سال‌های پیش روی شما ایجاد خواهد کرد.

در این کتاب، شما را به سوی مهم‌ترین گام‌ها برای ایجاد و حفظ سبد سرمایه‌گذاری موفق سوق خواهم داد. به زبانی ساده، آنچه که شما دقیقاً به آن نیاز دارید را فراخواهید گرفت و اهداف مالی خود را محقق خواهید ساخت. بعد از خواندن این کتاب، شما اطمینان و درک از چگونگی اتخاذ بهترین تصمیمات مالی برای ادامه زندگی خود خواهید داشت.

برنامه ریزی برای آینده می‌تواند چالش‌برانگیز باشد، زیرا زمانی که شما جوان هستید، بازنشستگی به نظر دور و تصورش سخت به نظر می‌رسد. اما می‌توانم به شما اطمینان بخشم که زمانش خواهد رسید. شما سالخورده خواهید شد. شما خواستار بازنشستگی خواهید شد. و اگر خانواده‌ای دارید، خواهان کمک به تضمین آینده آنها خواهید بود. در ضمن، ممکن است شما میل به ارث گذاشتن داشته باشید و بابت بازپس دادن آن که به شما کمک کرده و شما را به آنچه که باور داشته اید، پشتیبانی کرده‌اند، تلاش کنید.

اگر شما عاقلانه سرمایه‌گذاری می‌کنید، ممکن است زمانی که دوستان شما هنوز مشغول به کار هستند، قادر به بازنشسته شدن باشید؛ که ممکن است برخلاف این شرایط دشوار اقتصادی، شک برانگیز باشد اما جادو نیست و آن‌گونه که شما فکر می‌کنید، دشوار نیست.

خواندن کتاب سرمایه‌گذار تازه‌کار؛ رشد و محافظت از پول خود به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب برای تمام تازه‌کارانی که تازه در مسیر کسب درآمد قدم گذاشته‌اند مناسب است، به‌ آنان کمک می‌کند پیش از ضربه خوردن و از دست دادن سرمایه مسیر درست را پیدا کنند.

بخش‌هایی از کتاب سرمایه‌گذار تازه‌کار؛ رشد و محافظت از پول خود

بدون توجه به مقدار پولی که شما به دست می‌آورید، اولین گام حیاتی، کنارگذاشتن مقداری پول به صورت ثابت است. ممکن است 23 سال سن داشته، و تازه صاحب اولین شغل خویش شده باشید. یا ممکن است 40 سال سن داشته، و اخیراً تصمیم به مصمم بودن در سرمایه‌گذاری گرفته باشید. هر شرایطی که داشته باشید، اگر شما نسبت به سرمایه‌گذاری نوپا هستید، این کتاب برای شما است.

اگر شما سخت کوشانه از توصیه‌هایی که در این کتاب می‌کنیم، پیروی کنید، شانس بالایی از لذت بردن از استقلال مالی خواهید داشت؛ زمانی که سال‌های کاری شما به انتها رسیده است.

در این کتاب، شما خواهید آموخت:

• چگونه سرمایه‌گذاری واقعاً کار می‌کند؛

• شما کجا باید اطلاعات خویش را برملا، و اطمینان کنید؛

• چه مقدار ریسک متحمل خواهید شد؛

• چگونه بازدهی خویش را بدون افزایش ریسک، افزایش دهید.

همچنین شما درباره نیروهای طراحی شده که باعث به زحمت انداختن شما برای کسب ثروت می‌شوند و چگونگی اجتناب از قربانی شدن فروشندگان بی ثبات وال استریت به‌علاوه درباره افراد متقلب و به ظاهر هنرمند خواهید آموخت.

اکثر سرمایه‌گذاران جوان فکر می‌کنند که درس‌های سرمایه‌گذاری صحیح تا زمانی که پول زیادی ندارند، مهم نیست. بسیاری از آنها ده‌ها و یا بیشتر سرمایه‌گذاری‌های بی ثباتی که انجام می‌دهند، بسیار مخاطره آمیزند یا بدتر از آن، به هیچ عنوان پس انداز و سرمایه‌گذاری نیستند.

به هر حال، دست کم سه دلیل وجود دارد که چرا سبد سرمایه‌گذاری سال‌های اولیه به شدت مهم است:

الف) تبلیغات زیاد «جادوی بهره مرکب» نشان می‌دهد که هر دلاری که به مدت 40 سال سرمایه‌گذاری می‌کنید، به ضرورت ارزش بیشتری خواهد داشت از هر دلاری که برای 30 سال یا 20 سال سرمایه‌گذاری می‌کنید.

ب) تقریباً هر سرمایه‌گذار مبتدی دچار اشتباهاتی می‌شود. اما من معتقد نیستم که آنها اشتباهات دردناک یا ویران کننده باشند. شما می‌توانید زمانی که جوان هستید، تنها از 1000 دلار اشتباه درس بگیرید؛ به طوری که زمانی که پیرتر می‌شوید، می‌توانید از 50 هزار دلار اشتباه، بیاموزید. و بهای آموختن بسیار پایین‌تر است.

ج) سال‌های اولیه، زمانی است که شما عادات و نگرش‌هایی را شکل می‌دهید که سرمایه‌گذاران بسیار موفق را از افرادی که زندگی خویش را صرف صحبت درباره آنچه که می‌توانستند به طور متفاوتی انجام دهند، باید انجام می‌دادند و انجام دادند، مجزا می‌کند.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
apotheosis
۱۳۹۹/۰۱/۱۱

کتاب بدی نیست. اما خیلی زیاد از حد ابتداییه

Mini
۱۳۹۸/۱۰/۱۶

ممنون از طاقچه برای این اقدام که کتابهای روز رو مخصوصا از انتشارات نور علم موجود می کند

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۱۰
شابک۹۷۸۶۰۰۱۶۹۳۵۷
تعداد صفحات۱۴۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۱۰
شابک۹۷۸۶۰۰۱۶۹۳۵۷