با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شبیه‌سازی انرژی در ساختمان

دانلود و خرید کتاب شبیه‌سازی انرژی در ساختمان

با نرم افزار دیزاین بیلدر (DesignBuilderTM)

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شبیه‌سازی انرژی در ساختمان  نوشته  ویشال گارگ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شبیه‌سازی انرژی در ساختمان

شبیه‌سازی انرژی در ساختمان کتابی نوشته ویشال گارگ است که شبیه‌سازی انرژی در ساختمان به وسیله‌ی نرم‌افزار دیزاین‌بیلدر را در ۱۴ فصل ارائه می‌دهد.

درباره کتاب شبیه سازی انرژی در ساختمان با نرم افزار دیزاین بیلدر (DesignBuilderTM)

در فصول ۱ الی ۱۰، تاثیر مفاهیمی از قبیل هندسه ساختمان، نوع مصالح به کار رفته، بازشوها و سایبان‌ها، روشنایی روز، سیستم‌های سرمایشی/گرمایشی، تهویه طبیعی و پارامترهای حل عددی بر روی مصرف انرژی در ساختمان، به‌وسیله شبیه‌سازی با نرم افزار دیزاین بیلدر در قالب خودآموزهای متعدد مورد بررسی قرار گرفته است. در فصل ۱۱، مطابفت مباحث مطرح شده در فصول پیشین، با استاندارد ASHRAE 90.1 به‌وسیله خودآموزهای متعدد بررسی شده است. در ادامه و در فصول ۱۲ الی ۱۴، سه پروژه کلی تحت عنوان، ساختمان اداری کوچک، ساختمان مررسکونی ویلایی و ساختمان اداری بزرگ شبیه‌سازی شده و نتایج آن به صورت کامل در قالب جداول و نمودارها آورده شده است. بنابراین، خوانندگان کتاب می‌توانند با شبیه‌سازی این پروژه‌ها و مقایسه نتایج به دست آمده با جداول و نمودارهای داخل کتاب، از صحت حل خود اطمینان حاصل فرمایند. 

خواندن کتاب شبیه سازی انرژی در ساختمان با نرم افزار دیزاین بیلدر (DesignBuilderTM) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

به دلیل استفاده از خودآموزهای متعدد در هر یک از فصول برای بیان مفاهیم اساسی به زبان ساده، مطالعه این کتاب به کلیه دانشجویان و مهندسان رشته‌های مهندسی مکانیک، معماری، انرژی، تاسیسات و علاقه‌مندان به مباحث کاهش مصرف انرژی در ساختمان توصیه می‌شود.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Ngs
۱۴۰۰/۰۱/۲۳

لطفا این کتابو تو طاقچه بینهایت قرار بدین

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۳۶ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۱۳
شابکundefined
تعداد صفحات۴۳۶صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۱۳