با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هنر ظریف بی‌خیالی

دانلود کتاب هنر ظریف بی‌خیالی

رویکردی غیرشهودی برای یک زندگی خوب

۲٫۶ از ۲۰ نظر
۲٫۶ از ۲۰ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب هنر ظریف بی‌خیالی

کتاب هنر ظریف بی‌خیالی دومین اثر مارک منسون است. نخستین اثر منسون الگوها نام دارد که برای مردان نوشته شده است و در آن به شیوه‌های جذب زنان پرداخته است. منسون از نویسندگان خوب حوزه موفقیت و خودیاری است و کار اصلی‌اش وبلاگ‌نویسی است. مطالبی که او در کتاب‌هایش می‌نویسد، خیلی‌هایشان به صورت جسته و گریخته در وبلاگش منتشر شده‌اند.

درباره هنر ظریف بی‌خیالی

در این اثر مارک منسون، شما با هنری ظریف به اسم بی‌خیالی آشنا می‌شوید. منظور از بی‌خیالی در این کتاب، اهمیت ندادن به هیچ‌چیز و هیچ‌کس نیست. شما با یادگرفتن هنر بی‌خیالی درواقع یادمی‌گیرد که چطور فقط به کارها و امورات ضروری اهمیت بدهید و وقت خود را صرف چیزهای بیهوده نکنید. ما آن‌قدر فرصت و قدرت و انرژی نداریم که به همه چیز اهمیت بدهیم. باید بی‌خیال خیلی چیزها بشویم تا بتوانیم تمام فکر و ذهن و انتخاب‌ها و تصمیم‌های خود را، روی گزینه‌ی محدود و مشخص، متمرکز کنیم.

بنابراین کتاب هنر ظریف بی‌خیالی درباره‌ی بی‌خیالی نیست؛ بلکه اتفاقاً درباره‌ی توجهِ بیش از حد به اهداف و ارزش‌های کلیدی و بی‌خیالی و بی‌توجهی نسبت به حاشیه‌های دیگر است.

خواندن کتاب هنر ظریف بی‌خیالی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

اگر بیش از حد نسبت به اطرافیان و کارهای خود حساس هستید و نمی توانید توجه خود را تنها به امور ضروری زندگی معطوف کنید و به حاشیه‌ها می‌پردازید. این کتاب را بخوانید.

درباره مارک منسون

مارک منسون، نویسنده، وبلاگ‌نویس و کارآفرین آمریکایی است. او فارغ‌التحصیل رشته مدیریت مالی است، اما علاقه زیادی به روانشناسی دارد و در این زمینه مطالعات زیادی داشته است. او زمانی که کاملا ناشناس بود اولین کتابش را منتشر کرد و با اینکه کسی او را نمی‌شناخت، در کمتر از یکسال توانست ۱۵ هزار نسخه از آن را بفروشد. او همچنان وبلاگش را به روز نگه می‌دارد و یکی از پر مخاطب‌ترین وبلاگ‌های آمریکا را دارد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۸)
فاطیما
۱۳۹۹/۰۸/۰۸

خلاصه و مفید اگرچه اکثر مطالب به نظر تکراری بود اما واقعا لازمه بعضی وقتا یادآوری بشن لذت بردم

Mohammad Saleh
۱۳۹۹/۰۶/۱۹

من کامل خوندم و خوشم اومد. به نظرم بهتره از روی نمونه و خلاصه نظر ندهیم.

رضا منتظری
۱۳۹۹/۰۱/۱۶

به نظرم این خلاصه، متن را ذبح کرده. به‌همین‌جهت من کتاب کامل را مطالعه کردم.

hunter
۱۳۹۸/۱۱/۱۰

خلاصه‌ای به شدت ضعیف... ترجمه‌ای ضعیف‌تر. پولتونو دور نریزید

raha
۱۳۹۸/۱۰/۱۸

ببخشی این کتاب چتد صفحه است؟؟؟ من نگاه کردم حدود ۸۰ صفحه است و انگار ناقصه چرا؟

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است