با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه شیر باشیم؟

دانلود و خرید کتاب چگونه شیر باشیم؟

۳٫۶ از ۲۲ نظر
۳٫۶ از ۲۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چگونه شیر باشیم؟  نوشته  اد ویر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب چگونه شیر باشیم؟

کتاب چگونه شیر باشیم؟ اثری از اد ویر درباره‌ی شیر مهربانی به اسم لئونارد است که دوست ندارد خشن باشد و کار مورد علاقه‌اش قدم زدن و حس کردن گرمای آفتاب روی پشتش است. رضی هیرمندی کتاب چگونه شیر باشیم؟ را به فارسی ترجمه کرده است و ناشر آن کتاب چ واحد کودک و نوجوان نشر چشمه است.

درباره‌ی کتاب چگونه شیر باشیم؟

دراین کتاب یک سوال مهم مطرح می‌شود. چگونه شیر باشیم؟

خب حتما برای پاسخ دادن به این سوال و شیر بودن باید غرش کنیم، درنده باشیم و هر چیزی که به دستمان می‌رسد را تکه و پاره کنیم. اینطوری می‌توانیم یک شیر باشیم. اما این وسط تکلیف لئونارد چه می‌شود؟ لئونارد یک شیر مهربان است. کار مورد علاقه‌اش قدم زدن در تنهایی و حس کردن گرمای آفتاب روی پشت و بدنش است... چی؟ شیر نمی‌تواند مهربان باشد؟ یعنی شما می‌گویید برای شیر بودن حتما لازم غرش کنیم؟ اگر یک شیر دلش خواست شعر بگوید آن وقت تکلیف او چه می‌شود؟ اگر یک اردک را ببیند و به جای اینکه او را بخورد از او کمک بگیرد تا شعرهایش را بنویسد و راست و ریس کند چطور؟ 

اد ویر در کتاب چگونه شیر باشیم؟ به این سوال مهم پاسخ داده است. 

کتاب چگونه شیر باشیم؟ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

کتاب چگونه شیر باشیم؟ برای کودکان سن پیش از دبستان و بچه‌هایی که به مدرسه می‌روند، جذاب و خواندنی است. همچنین می‌توان این کتاب را برای نوجوانان خواند و درباره‌ی مفهوم عمیق آن با آن‌ها گفتگو کرد.

جملاتی از کتاب چگونه شیر باشیم؟

بعضی‌ها می‌گویند برای اینکه شیر باشیم، فقط راه وجود دارد، نه بیشتر.

آنها می‌گویند... شیرها موجودات درنده‌ای هستند. اگر به چنگشان بیفتی، تکه پاره‌ات میکنند. می‌گویند شیر نمیتواند مهربان باشد. پس لئونارد را ندیده‌اند! لئونارد عاشق این است که تنهایی قدم بزند، گرمای آفتاب را روی پشتش و علفها را زیر پنجه‌هایش حس کند. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۸)
Elham jannesari
۱۳۹۹/۰۷/۲۴

داستان درباره ی شیری است که نمیخواهد درنده باشد و با یک اردک دوست میشود. اما این موضوع را چگونه با شیر های دیگر درمیان میگذارد؟؟ باید بخوانیم

i._.shayan
۱۳۹۹/۰۲/۱۲

داستان مشخصا در رابطه با مردانگی سمی و حمایت از آدم‌های متفاوته و اینکه لازم نیست همه یک شکل باشم و یک شکل رفتار کنیم خب تا این جای که همه‌چی خیلی خوب به نظر میرسه و موضوعاتی که میخواد

- بیشتر
سارا پارسا
۱۳۹۹/۰۹/۲۶

من و علی این کتاب و 26 آذر 1399 با هم خوندیم. گفته رده سنی نوجوان علی من رده سنی الفه. خوشش اومد. کتابی‌ بود با ایده ی قشنگ و متفاوت. علی میگه خیلی خوشگل بود من یاد گرفتم شیرها نباید

- بیشتر
bahareh zolfaghar
۱۳۹۹/۱۱/۰۳

بسیار عالی

Neda Taherkhani
۱۴۰۰/۰۶/۲۱

من و پسرم این کتاب رو خیلی دوست داشتیم.داستان ، متفاوت بودن و داشتن شیوه زندگی مخصوص خودت و در واقع خودت بودن رو خوب نشون داده.

sahar
۱۴۰۰/۰۲/۲۵

این کتاب به بچه ها نشان می دهد که اگر حرف دیگران مانع پیشرفتشان است به آن گوش نکنند. یک چیز کوچکی هم زیر این مطلب اصلی و مهم کتاب قایم شده و آن اینست که بچه ها یاد می

- بیشتر
نسیم
۱۳۹۹/۱۱/۰۱

هر چقدر برای بچه هامون کتاب هایی درباره صلح و دوستی بخونیم کم هست ‌ صلح و دوستی نیاز بشتریت هست.

maryhzd
۱۳۹۸/۱۰/۰۴

چاپی کتاب را برای دخترم تهیه کردم... موضوع و نوشته جالبند ولی در ترکیب با رنگ و تصاویر، هیجان انگیز نیست

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۱۲
شابکundefined
تعداد صفحات۴۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۱۲