با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مسابقه نقاشی

دانلود و خرید کتاب مسابقه نقاشی

۴٫۲ از ۵ نظر
۴٫۲ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مسابقه نقاشی  نوشته  استیون بنکس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مسابقه نقاشی


کتاب مسابقه نقاشی از مجموعه باب اسفنجی نوشته استیون بنکس و ترجمه مجتبا پورمحسن است. باب اسفنجی با ظاهر منحصر به‌فرد خود از شخصیت‌های کارتونی محبوب بچه‌هاست. کتاب‌های این مجموعه فضای جذاب و خاصی برای کودکان خلق می‌کند و با زبانی طنزآلود نکات تربیتی زیادی نیز آموزش می‌دهد. 

خلاصه کتاب مسابقه نقاشی

داستان کتاب مسابقه نقاشی ازاین قرار است: آقای اختاپوس از مسابقه‌ای که انجمن نقاشی بیکینی‌باتم مسابقه نقاشی برگزار می‌کند باخبر می‌شود و متوجه می‌شود که به برنده مسابقه حق عضویت در انجمن فانتزی داده می‌شود. وقتی آقای اختاپوس می‌فهمد که اسکویلیام، دشمن بزرگ او نه تنها عضو انجمن است بلکه یکی از داوران مسابقه نیز هست با خودش عهد می‌بندد که جایزه را ببرد؛ حتی به قیمت فریب دادن باب اسفنجی!

خواندن کتاب مسابقه نقاشی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

خواندن کتاب مسابقه نقاشی برای دوست‌داران باب اسفنجی و کودکان مناسب و سرگرم‌کننده است.

جملاتی از کتاب مسابقه نقاشی

انجمن نقاشی بیکینی باتم یک مسابقه نقاشی داشت که جایزه‌ی نفر اولش عضویت در این انجمن فانتزی بود. آقای اختاپوس آهی کشید و گفت: اگر بتوانم عضو این انجمن شوم شاید کار کردن در کراستی کراب انقدر نامید کننده نشود. آقای اختاپوس به ساختمان انجمن نقاشی رفت تا در مسابقه شرکت کند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تعداد صفحات۳۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF