با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مهارت های ارتباطی در آموزش

دانلود و خرید کتاب مهارت های ارتباطی در آموزش

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مهارت های ارتباطی در آموزش  نوشته  اکبر  فرجی ارمکی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مهارت های ارتباطی در آموزش

مهارت‌های ارتباطی در آموزش اثری مشترک از دکتر اکبر فرجی‌ارمکی، دکتر رضا حیدری‌فرد، ثریا قوره‌جیلی و زین العابدین عرب‌یار محمدی است. این اثر تاثیر مهارت‌های ارتباطی در کیفیت آموزش را بررسی کرده است.

 درباره کتاب مهارت‌های ارتباطی در آموزش

کتاب مهارت‌های ارتباطی در آموزش، درباره آموزش، ارتباط مؤثر در آموزش، ارتباط غیر کلامی در آموزش،موانع ارتباطی در آموزش،مهارت سؤال پرسیدن و... است.

درکتاب درباره ارتباط و تعاریف آن صحبت شده است سپس انواع ارتباط و اجزای آن بررسی شده و در آخر به نقش مهارت‌های ارتباطی درآموزش‌های خانواده و اجتماع پرداخته شده است.

 خواندن کتاب مهارت‌های ارتباطی در آموزش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مخاطب این اثر بیشتر مربیان آموزشی و والدین هستند.

جملاتی از کتاب مهارت‌های ارتباطی در آموزش

برای این که در کنار داشتن یک کسب و کار آموزشی به ویژه معلمی موفق در زندگی شخصی نیز موفق بوده و والد کارآمدی باشید باید دو نکته را بدانید: یکی این که شما یک انسان هستید که دارای مشکلاتی هستید ودوم این که فرزند شما هم انسانی است که دارای مشکلات خود است.

شما به عنوان یک انسان، نیاز اساسی به غذا، پوشاک، پناهگاه، گرما،، توجه، مهربانی، عاطفه، عشق، امنیت، آرامش وغیره را دارید. شما در جهت برآورده شدن این نیازها به روش‌هایی دست می‌زنید که کم و بیش موثر واقع می‌شوند. گاهی اوقات موفق می‌شوید و گاهی اوقات دچار اشتباه می‌شوید و شکست می‌خورید. برخی اوقات افراد دیگر تلاش‌های شما را برای برآوردن نیازهای خود، ناکام می‌گذارند و به تبع آن با مشکلاتی مواجه می‌شوید.

کودک نیز به عنوان یک موجود انسانی همین نیازها را دارد، سعی می‌کند آن‌ها را برآورده سازد، دچار اشتباه می‌شود و وقتی نیازهای او ناکام می‌مانند، مشکلاتی برای او به وجود می‌آید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۰۹-۴۶۳-۵
تعداد صفحات۱۷۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۰۹-۴۶۳-۵