با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پدر شصت‌دقیقه‌ای

دانلود و خرید کتاب پدر شصت‌دقیقه‌ای

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پدر شصت‌دقیقه‌ای  نوشته  حسین مسنن فارسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب پدر شصت‌دقیقه‌ای

در کتاب «پدر شصت دقیقه ای» راب پارسونز این موضوعات مطرح شده است: «روزهای مهم را در تقویم خود علامت بزنید، طوری با کودک خود صحبت کنید که متوجه تمام کلمات بشود، اگر قرار است جایی بروید، برای فرزندتان نامه بنویسید، موقع حرف زدن با بچه‌ها روی زانوهایتان بنشینید و چشم در چشم، حرف‌هایشان را گوش کنید، درباره کارهایی که در طول روز انجام می‌دهید با آنها هم صحبت کنید و...»

راب پارسونز در این کتاب با راهکارهایش می‌گوید، مشکلاتی که پرها با فرزندانشان دارند، مشکلاتی مشترک است و مخصوص یک نفر نیست پس نگران نباشید و در کمال خونسردی و با استفاده از مطالب مفید این کتاب به حل آنها بپردازید.

در ضمن خواندن کتاب مادر شصت دقیقه‌ای راب پارسونز را هم به مادران پیشنهاد می‌کینم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۲۵۸۹۰۶۵
۱۳۹۹/۰۹/۲۰

عالی بود عالی تمام چیزهایی رو که یه پدر باید رعایت کنه به زبان ساده بیان کرد

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳)
هیچ فرد رو به قبله‌ای نمی‌گوید: «ای کاش زمان بیشتری را در دفتر کارم می‌گذراندم.» بین کار و زندگی شخصی خود یک تعادل خردمندانه برقرار کنید. اگر شما شانس داشتن بچه را داشته‌اید، والدینتان به شما اخطار می‌دهند که قبل از اینکه به خود بیایید آنها بزرگ می‌شوند و می‌روند. من می‌توانم به شما ثابت کنم که این حرف درست است. خداوند فرصت‌های بسیاری به ما می‌دهد که با بچه‌هایمان داستان بخوانیم و با هم دعا کنیم. سعی کنید که حتی یکی از آنها را هم از دست ندهید. دفتر کار، می‌تواند منتظر بماند و بعد از رفتن بچه‌هایتان، همچنان سر جایش است.
منمشتعلعشقعلیمچکنم
«تمام مشغلهٔ ما این است که هر چیزی را که خودمان نداشته‌ایم، بچه‌هایمان داشته باشند و آن قدر برای این کار وقت می‌گذاریم که دیگر وقتی برای خود بچه نداریم.»
سید علی طبیبی
معمای بزرگ والد بودن در یک جامعه این است که ما می‌خواهیم میزان عشق را داخل کفه‌های ترازو بگذاریم و این در حالی است که چیزی که بچه‌ها واقعاً به دنبالش هستند، حضور پدر است.
سید علی طبیبی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۳/۱۲
تعداد صفحات۱۰۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۳,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۳/۱۲