پپ گواردیولا
۲٫۹از ۵۴ نظر

دانلود کتاب صوتی پپ گواردیولا

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
۲٫۹از ۵۴ نظر
۲٫۹از ۵۴ نظر
۲٫۹از ۵۴ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی پپ گواردیولا

« اگر به تیم رئال مادرید نگاه کنید، تیمی که پنج جام اروپایی را در اواخر دهه پنجاه و اوایل دهه شصت به‌دست آورده است، متوجه می‌شوید که دلیلی ندارد گواردیولا نتواند با بارسلونا چنین کاری را انجام دهد. اگر من این تیم را داشتم، چنین امری انگیزه شخصی‌ام می‌شد. اگر من پپ بودم ترک کردن بارسا سخت‌ترین تصمیم‌گیری‌ام بود.»- پپ گواردیولا، مربی اسپانیایی و بازیکن اسبق باشگاه بارسلوناست. او مربی‌گری خود را با تیم ب و سپس الف بارسلونا آغاز کرد، اما با وجود همه موفقیت‌هایی که در پرونده مربی‌گری‌اش کسب کرده بود، بارسلونا را ترک کرد و بایرن مونیخ و سپس منچستر سیتی را برای مربی‌گری برگزید.

این کتاب شرحی است بر فراز و فرودهایی که پپ گواردیولا به عنوان یک بازیکن و مربی تجربه کرده و تصمیماتی که در این مسیر اتخاذ کرده است. در بخشی از کتاب می‌شنوید:

پپ، بارسلونا و همه‌چیزهایی که ساخته بود را ترک کرد، او مانند اکثر مربیان نبود، پپ رفت چون او مانند یک فوتبالیست عادی نیست. گواردیولا برای آن فینال مجموعه‌ای از تفکراتش را ارائه کرد و فلسفه تیمی‌اش را برای هر چیزی که به بازی مربوط می‌شد، از آماده‌سازی گرفته تا تاکتیک‌ها، از آخرین صحبت‌های فنی تا زمانی که جشن پیروزی برپا کردند به کار گرفت. پپ تمام دنیا را دعوت کرد که به همراه او و تیمش از فینال بزرگ لیگ قهرمانان لذت ببرند. او مطمئن بود که تیمش را برای شکست دادن فرگوسن آماده کرده است. حتی اگر این امر ممکن نمی‌شد، طرفداران سربلند به خانه‌هایشان می‌رفتند چون بارسلونا تمام سعی خود را کرده بود. آن‌ها در این فرآیند توانسته بودند دوران تاریک خود را پشت سر بگذارند. پپ نشان داد که با یک بازی خوب می‌توان حتی با وجود موانع بسیار، به بالاترین اهداف دست یافت. او به دنبال ارزش‌های ورزشی والا و مطلق و احترام بود.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳۳)
mahtab.12.1
۱۳۹۹/۰۶/۱۹

حیف این کتاب نبود با صدای میثاقی خراب شد

۱۳۸۷
۱۳۹۹/۰۲/۳۰

کتاب عالی با صدای عالی دمت گرم میثاقی

حسین قهار
۱۳۹۹/۰۱/۲۴

بنظرم کتاب جالبی باید باشه اما از حق نگزریم صدای میثاقی و فردوسی پور واسه اینجور کتابها باحاله صداشون خوراک داستانها و بازگو کردن وقایع و دالانهای خاص و تودرتوی فوتبالیه کاش بشه یک کتاب ناب فوتبالیو باهم گویندگیشو انجام بدن(چه تو

- بیشتر
مسیح
۱۳۹۸/۰۹/۱۷

صدای میثاقی بسیار این کتاب و لذت بخش تر کرده و انگار که واقعا جلوت نشسته و داره باهات صحبت میکنه.

behnaz42
۱۳۹۸/۰۹/۰۷

چه خبر ؟؟هجده تومان؟ !!!اون مالک من سیتی وبایرن مونیخ وبارسلوناست که حاضره بابت پپ اینقدریخت وپاش کنه 😂 اینجوروقتهاست که میگن داداش داری اشتباه میزنی

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی