با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سبک‌ها و اصول فرزندپروری مطلوب

دانلود و خرید کتاب سبک‌ها و اصول فرزندپروری مطلوب

۳٫۸ از ۵ نظر
۳٫۸ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سبک‌ها و اصول فرزندپروری مطلوب  نوشته  حسن ملکی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب سبک‌ها و اصول فرزندپروری مطلوب

در فرآیند تربیت فرزندان عوامل متعددی با میزان اثرگذاری مختلف نقش ایفا می‌نمایند، از بنیادی‌ترین عواملی که ضریب بالایی را به خود اختصـاص می‌دهد خانواده است. از آنجایی که برای انجام هر عملی دانش و مهارت خاص آن لازم است، این قاعده در خصوص تربیت مطلوب فرزندان نیز صادق است. از این رو کسب دانش تربیتی و مهارت به‌کارگیری آن برای والدین یک ضرورت اساسی تلقی می‌شود. کتاب «سبک ها و اصول فرزندپروری مطلوب» سعی بر آن دارد که والدین را در این خصوص یاری نماید. بر این اساس ابتدا به سبک‌ها و سپس به اصول تربیت می‌پردازد و در شرح اصول ابتدا به مبنای نظری یعنی دانش مربوطه و آنگاه راه‌های اجرای اصول را تبیین می‌نماید تا خواننده ضمن برخورداری از پشتوانه علمی با آگاهی نسبت به اعمال اصول اقدام نماید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
الی
۱۳۹۹/۰۲/۲۷

روشهایی که هرشخص برای عادتهای نامناسب درزندگی انجام میدهدصرفابهترین روش برای حل مشکلاتش نیست بلکه درحال حاضرتنهاروشی است که یادگرفته است ..باترک عادتهای بد شماچیزی راازدست نخواهیددادبلکه انرژی واعتمادبنفس شمابرخواهدگشت اگر ادامه بدهید ..

کاربر ۱۳۳۲۴۱۲
۱۳۹۹/۰۷/۲۶

عالی عالی عالی

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۲/۰۶
شابکundefined
تعداد صفحات۱۴۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۹,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۲/۰۶