با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
راهکارهای هوشمندانه؛ ۶۸ تکنیک برای طوفان فکری حل مسئله و تصمیم‌گیری

دانلود و خرید کتاب راهکارهای هوشمندانه؛ ۶۸ تکنیک برای طوفان فکری حل مسئله و تصمیم‌گیری

۳٫۷ از ۷ نظر
۳٫۷ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب راهکارهای هوشمندانه؛ ۶۸ تکنیک برای طوفان فکری حل مسئله و تصمیم‌گیری  نوشته  دیوید کاتن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب راهکارهای هوشمندانه؛ ۶۸ تکنیک برای طوفان فکری حل مسئله و تصمیم‌گیری

کتاب «راهکارهای هوشمندانه» اثر دیوید کاتن، ۶۸ تکنیک برای طوفان فکری، حل مسئله و تصمیم گیری در اختیار شما می‌گذارد. این کتاب مجموعه‌ای از ابزارها، تکنیک‌ها، ایده‌ها و شیوه‌های تفکر برای حل مشکلات و تصمیم‌گیری صحیح است. ایده‌های مطرح شده در این کتاب حاصلِ تحلیل و جمع‌آوری مطالب از منابعِ مختلفی است؛ از حل مشکلات معمول و روزمرهٔ سازمان گرفته تا روش‌های خلاقانهٔ مشارکتی در مقیاس انبوه (برای نمونه با مشارکت همهٔ اعضای یک کسب‌وکار). بسیاری از تکنیک‌های مطرح شده در کتاب را می‌توان فارغ از تعدادِ مشارکت‌کنندگان به کار گرفت، یعنی این قابلیت را دارند که تعداد افراد درگیر در اجرای آن‌ها کاهش یا افزایش پیدا کنند؛ خواه تلاشی یک نفره و خواه همکاری‌های هزاران نفره. با کمی زیرکی بعضی از روش‌ها را می‌توان جایگزین دیگری کرد و برخی دیگر نیز همسان‌های خاص خودشان را دارند. به‌عنوان یک کاربر؛ تکنیکی را که فکر می‌کنید برای مشکلتان مناسب است انتخاب کرده و آن را طوری تغییر دهید که در خدمت شما باشد. ابزارها و تکنیک‌ها کاملاً پویا تدوین شده‌اند و فقط یک راه برای انجام کارها وجود ندارد، همچنین می‌توانید با ترکیب تکنیک‌های مختلف روش‌های به مراتب قوی‌تری را طراحی کنید. این کتاب طرق درگیر کردن و مشارکت دادن افراد با هر سطحی از تجربه، هوش، سن و... را در فرایند حل مسئله ارائه می‌دهد. تکنیک‌ها بعضاً سرگرم کننده (در قالب بازی)، پویا و غیرمنتظره هستند و برای فراهم کردن امکان مقایسه، در بسیاری از موارد به روش‌های سنتی حل مسئله نیز اشاره شده است. در نهاید کتاب «راهکارهای هوشمندانه» در موارد زیر به کارتان می‌آید: یافتن ساختار و چارچوبِ مشکلات، به نحوی که مسائل قابل حل به نظر برسند (این کار به بهبود فرایند تصمیم‌گیری نیز کمک می‌کند)؛ - پیدا کردن راه‌حل (یافتن راه‌حل‌های متعدد) برای حلِ مشکلات پیچیده؛ - لذت بردن از روند حل مسئله، چه به تنهایی چه در تعامل و مشارکت با دیگران؛ - افزایش خلاقیت فکری، به نحوی که با گذر زمان راه‌حل‌ها خود به دنبال شما می‌آیند؛ - تصمیم‌گیری با اعتماد به نفس بیشتر، چرا که می‌دانید قبل از تصمیم‌گیری همهٔ گزینه‌های دیگر را بررسی کرده‌اید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
Armin
۱۳۹۸/۰۹/۱۹

بگذارید حرف آخرم را بدون هیچ‌گونه استدلالی همین اول بزنم: این کتاب سبب خواهد شد تا مغز شما روی دیوار پخش شود!!!! به نظرم هرکسی که عادت به تفکر حل مساله دارد و تلاش می‌کند تا مشکلات خود را در کسب‌وکار

- بیشتر
فرامرز
۱۴۰۰/۰۶/۱۶

کتابش اصلا منو مجذوب خودش نکرد، اسم کتابو و عنوانش رو که میبینی فکر میکنی این بدرد خودت و زندگی شخصیت میخوره ولی کلا برای جمع و گروه هست، بهرحال سر خوندنش حوصلم سر رفت.

حسن
۱۳۹۹/۰۴/۰۴

اصلا کتاب خوبی نیست بیشتر برای جمع گروهی کاربرد داره ، تو زندگی شخصی کاربرد نداره ک بشه چیزی ازش استخراج کرد در هنگام مشکلات

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۱/۰۸
شابکundefined
تعداد صفحات۳۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۹,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۱/۰۸

تجربه بهتر در اپلیکیشن