با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب به بی‌نهایت خوش آمدید اثر رضا اسکندری‌آذر

دانلود و خرید کتاب به بی‌نهایت خوش آمدید

۴٫۸ از ۱۲ نظر
۴٫۸ از ۱۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب به بی‌نهایت خوش آمدید  نوشته  رضا اسکندری‌آذر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب به بی‌نهایت خوش آمدید

«گرنت نیلور» ترکیبی از دو نامِ آشنا در حوزه‌ی ادبیات طنز انگلستان یعنی «راب گرنت» و «داگ نیلور» است که با شوخ‌طبعی ترکیب شده‌اند. این دو در اواسط دهه‌ی ۸۰بعد از تجربه‌ی نگارش برنامه‌های طنز عروسکی و رادیویی، مجموعه‌رمان «کوتوله‌ی سرخ» را نوشتند که بعد از انتشار توسط انتشارات پنگوئن در سال ۱۹۸۹به یک اثر پرفروش تبدیل شد. «به بی‌نهایت خوش آمدید» با نام کامل «رانندگان حواس‌جمع، به بی‌نهایت خوش آمدید» نخستین جلد از این مجموعه است که آن را یکی از زیباترین رمان‌های طنز بریتانیا توصیف می‌کنند. رمانی که با طنزی شیرین و در عین حال گزنده، زندگی و مرگ را به شوخی می‌گیرد. داستان با مرگ یک مهندس به نام ساندرز آغاز می‌شود. او تنها دو هفته است که مرده و به دنیایی تازه رفته است و قوانین و بایدها و نبایدهای دنیای جدید و رابطه با مرده‌های تازه وارد را تجربه می‌کند. داستان سه بخش دارد بخش اول «مرگ شما و روش کنار آمدن با آن»، «تنها در کهکشان بی‌انتها» و بخش سوم «زمین». از مجموعه‌ی «کوتوله‌ی سرخ» اقتباس تلویزیونی مشهوری نیز در تلویزیون بی‌بی‌سی ساخته و پخش شده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
HaMiT
۱۳۹۹/۰۶/۰۷

یه طنزِ علمی-تخیلی خیلی خوب یه کتاب تو مایه‌های راهنمای کهکشان که بنظرم این بهتر از اون بود و تیکه‌های بامزه‌ی خوبی داشت و پایانش هم عالی بود

Bilbo Baggins
۱۴۰۰/۰۱/۲۸

فوق‌العاده یه طنز علمی تخیلی که خسته‌تون نمیکنه. از لحظه لحظه‌ش لذت می‌برید و گاهاً به فکر فرو می‌رید. حتما بخونید

کاربرنرگس
۱۴۰۰/۰۹/۰۹

یه داستان علمی تخیلی، با کمی علم و کلی تخیل. دیوانه وار و معرکه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۱/۰۱
شابک۹۷۸۶۲۲۹۹۹۳۶۰۶
تعداد صفحات۳۶۰صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۱/۰۱
شابک۹۷۸۶۲۲۹۹۹۳۶۰۶