با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب واتیکان؛ کلیسای جهانی کاتولیک اثر مجتبی عبدخدایی

دانلود و خرید کتاب واتیکان؛ کلیسای جهانی کاتولیک

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب واتیکان؛ کلیسای جهانی کاتولیک  نوشته  مجتبی عبدخدایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب واتیکان؛ کلیسای جهانی کاتولیک

«واتیکان؛ کلیسای جهانی کاتولیک» کتابی است که درباره عملکرد بزرگترین نهاد مذهبی مسیحیت یعنی کلیسای کاتولیک‌های جهان نوشته شده است.

واتیکان به عنوان مرکز هدایت کاتولیک‌های جهان همواره مورد توجه بوده است. یکی از دلایل این توجه، نقش پاپ‌ها در تحولات سیاسی جهان است. این نهاد بزرگ امروزه به مدد پیشرفت خود در عرصه فناوری ارتباطات و اطلاعات بر جمعیت یک میلیارد نفری کاتولیک‌های جهان تاثیرگذار است.

در این چند دهه اخیر پس از جنگ سرد و سقوط کمونیسم هم که دین جایگاه مهم‌تری نزد ملت‌های جهان داشته است. شناخت نهادهای کلیسای جهانی واتیکان ضروری است.

عبدخدایی در این کتاب با بهره‌گیری از منابع معتبر و موثق، تلاش کرده است تا اطلاعات دقیق و جامعی درباره این کشور به دست دهد.

کتاب دو بخش دارد. بخش نخست به چگونگی شکل‌گیری کلیسای واتیکان می‌پردازد، به قدرت رسیدن پاپ‌ها را بررسی می‌کند و پیشینه تاریخی کشور واتیکان را بازمی‌گوید و در بخش دوم از ساختار تشکیلاتی و قوای اجرایی، قضایی و وضعیت اقتصادی، فرهنگی و نهادهای آموزشی واتیکان سخن می‌گوید.

این اثر منبعی مهم و برجسته در شناخت واتیکان برای پژوهشگران این عرصه است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۵۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۵/۱۰/۱۳
شابکundefined
تعداد صفحات۴۵۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۵/۱۰/۱۳