با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب روان‌شناسی ورزشی مقدماتی (رشته تربیت بدنی) اثر حمزه دانشمندی

کتاب روان‌شناسی ورزشی مقدماتی (رشته تربیت بدنی)

نویسنده:حمزه دانشمندیلقمان کشاورزانتشارات:انتشارات دانشگاه پیام نورسال انتشار:۱۳۹۶تعداد صفحه‌ها:۲۲۴ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:
۳.۳از ۷ رأیخواندن نظرات

سال انتشار۱۳۹۶

تعداد صفحه‌ها۲۲۴ صفحه

دسته‌بندی

معرفی کتاب روان‌شناسی ورزشی مقدماتی (رشته تربیت بدنی)

«روان‌شناسی ورزشی مقدماتی» به قلم دکتر حمزه دانشمندی و دکتر لقمان کشاورز برای تدریس در رشته تربیت‌بدنی دانشگاه پیام نور تدوین شده است. کتاب حاضر، مطابق با سرفصل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تألیف شده و هدف آن آشناساختن دانشجویان با شیوه‌ها و آخرین یافته‌های علم روان‌شناسی ورزشی است. کتاب حاضر سعی دارد روان‌شناسی ورزشی را به‌طور ساده و روان به‌ مخاطبان خود ارائه کند. کتاب دوازده فصل دارد: فصل اول: تاریخچهٔ روان‌شناسی ورزشی؛ فصل دوم: ویژگی‌های شخصیتی و ورزش؛ فصل سوم: مهارت‌های روانی؛ فصل چهارم: هدف‌گزینی؛ فصل پنجم: انگیزش و ورزش؛ فصل ششم: تصویرسازی ذهنی؛ فصل هفتم: توجه و تمرکز؛ فصل هشتم: اعتمادبه‌نفس؛ فصل نهم: هیجان؛ فصل دهم: انگیختگی، استرس و اضطراب؛ فصل یازدهم: خشم و پرخاشگری در ورزش؛ فصل دوازدهم: سرسختی، تاب‌آوری و تعهد به‌ورزش.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

کاربر ۴۵۱۳۳۲۵
۱۴۰۱/۰۳/۰۶

میشه کتابو دانلود کرد و pdfشو ریخت تو لپ تاپ یا نه فقط باید تو همین برنامه بخونیمش؟؟

زهرا
۱۳۹۷/۱۰/۱۰

سلام باکارت انصارنمیشه پرداخت کرد؟حتماباید پاسارگاردباشه

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه (۱)
تمرکز همچنین به‌طور مستقیم، به سطح برانگیختگی شما مربوط است که بر کنترل نیروی عضلانی، و به‌این ترتیب بر عملکرد شما، تأثیر می‌گذارد. برای مثال، اگر ذهن‌تان بر ترس از اخراج بازی متمرکز شود، احتمالاً احساس بی‌قراری و نگرانی خواهید کرد. این افکار، موجب انقباض عضلانی و ضربان سریع قلب می‌شود که هیچ‌کدام از این موارد، برای عملکرد شما مطلوب نیست.
کاربر ۲۴۸۶۱۴۶