با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ساختار برنامه ریزی؛ براساس آیات نورانی قرآن و روایت اهل بیت (ع)

دانلود و خرید کتاب ساختار برنامه ریزی؛ براساس آیات نورانی قرآن و روایت اهل بیت (ع)

۳٫۸ از ۱۸ نظر
۳٫۸ از ۱۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ساختار برنامه ریزی؛ براساس آیات نورانی قرآن و روایت اهل بیت (ع)  نوشته  احمدرضا اخوت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب ساختار برنامه ریزی؛ براساس آیات نورانی قرآن و روایت اهل بیت (ع)

در زندگی روزمره، همیشه با سؤالاتی مواجه‌ایم که لازم است، برای رسیدن به زندگی بهتر و دستیابی به موفقیت، جواب‌ آنها را بدانیم. گاهی نداشتن جواب‌هایی مشخص برای سؤالات و نیازهایمان، ما را با مشکلات فراوانی مواجه می‌کند. یکی از این مسائل که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده است، نداشتن برنامه‌ریزی درست و مدیریت زمان در بهره‌برداری از اوقات زندگی است. با مراجعه به کتاب زندگی، یعنی قرآن کریم و تفسیر آن یعنی روایات اهل‌بیت علیهم السلام، می‌توانیم برای زندگی خود برنامه‌ریزی دقیقی انجام دهیم. این کتاب دوازده درس برای برنامه‌ریزی ساختار و شیوه زندگی بر اساس آیات نورانی قرآن دارد که ضرورت برنامه‌ریزی برای زندگی، درنظرگرفتن مقصد عالی، اساس برنامه‌ریزی، احساس نیاز، شرط توجه به مقصد، محتوای برنامه‌های زندگی، برنامه‌ریزی بر اساس توانایی و امکانات و بررسی آسیب‌ها در برنامه تعدادی از این درس‌های ارزنده‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
ام باقر
۱۳۹۷/۰۶/۰۶

لطفا کتابهای آقای اخوت در کتابخانه موجود کنید

morteza
۱۳۹۹/۰۶/۲۰

چرا قیمت نسخه چاپی و الکترونیکی ان با هم برابر است؟؟؟؟؟؟؟!!!، کتاب الکترونیک به دلیل استفاده نکردن از کاغذ باید ارزون تر باشع دیگه

کرم کتاب
۱۳۹۹/۰۸/۲۶

سلام خوااااااهشا توی بینهایت قرارش بدید

فاطمه :)
۱۴۰۰/۰۲/۱۰

لطفا بذاریدش طاقچه بی نهایت

shervin_98
۱۴۰۰/۰۴/۲۶

سلام لطفا در بخش بینهایت بزارید

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۳)
نداشتن برنامه‌ریزی درست در زندگی و نبود مدیریت زمان در بهره‌برداری از اوقات زندگی است. شاید بتوان گفت ضرورت بحث در این مورد برای همه بدیهی است و اغلب از سوء مدیریت خویش از خود شکایت دارند. لذا بر آن شدیم تا با مراجعه به کتاب زندگی، یعنی قرآن و تفسیر آن یعنی روایات اهل‌بیت علیهم السلام، راهی عملی برای خود بگشاییم تا از پرتو نورانیت این دو گنجینه گرانبها به زندگی بهتری دست یابیم.
رضا
لازم است انسان همچنین به زمان استفاده از هر کدام از نعمت‌هایش واقف باشد. چرا که هر نعمتی جهت استفاده، دارای تاریخ مصرفی است که اگر به آن بی‌توجهی شود و فرصت از دست رود برگشت‌پذیر نخواهد بود.
هدی
رضایت و خرسندی مقصدی است که تنها اهل تقوا و ایمان به آن دست می‌یابند.
Mostafa Farhadkhani
به استفادهٔ بهینه از استعدادها و توان‌ها و نعمت‌ها برای رسیدن به سعادت انسانی در اصطلاح قرآن «شکر» گفته می‌شود
هدی
سعادت یا عدم سعادت هر انسانی در دنیا، در گرو برنامهٔ عاقلانه‌ای است که وی برای زندگی خود انتخاب و بدان عمل می‌نماید.
قلق الوضین
آیا لازم است انسان برای زندگی خود غایتی در نظر بگیرد؟ چرا و چگونه؟ این غایت بر اساس چه معیاری انتخاب می‌شود؟ آیا این مقصد برای همه انسان‌ها یکسان است؟ طبق چه معیاری باید برنامهٔ زندگی تنظیم شود؟ آیا لازم است انسان برای رسیدن به مقصد خویش برای خود برنامه مشخصی داشته باشد؟ انسان چگونه و از چه راهی به مقصد خود نزدیک می‌شود؟ موفقیت و سعادت چیست؟ چگونه می‌توان میزان موفقیت خود را ارزیابی کرد؟ هر فرد بر اساس چه امکاناتی باید برای خود برنامه بریزد؟ چه بخشی از امکانات وجود دارد و چه بخشی را باید فراهم کند؟
ح ق
برنامه‌ریزی= وظیفه‌شناسی و انجام وظیفه در هر لحظه.
قلق الوضین
در زندگی روزمره، همیشه با سؤالاتی مواجه‌ایم که لازم است، برای رسیدن به زندگی بهتر و دستیابی به موفقیت، جواب‌های آن را بدانیم. گاهی به عینه می‌بینیم که نداشتن جواب‌هایی مشخص برای سؤالات و نیازهایمان ما را با مشکلات فراوانی مواجه می‌کند. یکی از این مسائل که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده است، نداشتن برنامه‌ریزی درست در زندگی و نبود مدیریت زمان در بهره‌برداری از اوقات زندگی است. شاید بتوان گفت ضرورت بحث در این مورد برای همه بدیهی است و اغلب از سوء مدیریت خویش از خود شکایت دارند.
کاربر ۱۹۱۵۷۱۷
عبودیت در زندگی به معنای داشتن جهت الهی است.
قلق الوضین
عزم و ارادهٔ آدمی وابسته به مبدأ میل اوست. اینکه به چه چیز میل دارد و میزان میل (حبّ) او چقدر است در اندازه عزم و میل او مؤثر است. هرچه میزان محبت به خداوند بیشتر شود عزم و اراده در راه اجرای فرامین او و انجام برنامه‌هایی که در طول مسیر زندگی او قرار می‌گیرد خواهد بود.
قلق الوضین

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۵/۲۳
شابکundefined
دسته بندی
تعداد صفحات۲۸۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۲,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۵/۲۳