با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هنر محاسبه عمل های ریاضی بدون ماشین حساب

دانلود و خرید کتاب هنر محاسبه عمل های ریاضی بدون ماشین حساب

۵٫۰ از ۵ نظر
۵٫۰ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هنر محاسبه عمل های ریاضی بدون ماشین حساب  نوشته  محمدرضا شریفی کیا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هنر محاسبه عمل های ریاضی بدون ماشین حساب

در کتاب «هنر محاسبه عمل‌های ریاضی بدون ماشین حساب» انجام ذهنی اعمالی از ریاضی که معمولا برای سرعت و دقت بیشتر با ماشین حساب انجام می‌شود را به ما می‌آموزد. این روش‌های کاربردی سرعت و دقت ما در محاسبات به صورت ذهنی افزایش می‌دهند. در آزمون‌های مهمی مانند کنکور استفاده از ماشین حساب مجاز نیست و گاهی عدم دسترسی به ماشین حساب معمولی یا مهندسی باعث می‌شود از حل مسائل ساده تا پیچیده صرف نظر کنیم. در این کتاب روش‌های عملی و جذابی برای حل دقیق عمل‌های مختلف ریاضی برای دانش‌آموزان، دانشجویان و علاقه‌مندان به ریاضی آماده شده‌است. سر فصل‌های «هنر محاسبه عمل‌های ریاضی بدون ماشین حساب» به ترتیب زیر است. محاسبه‌ی عمل‌های مقدماتی ریاضیات، عمل‌های اصلی در انواع مختلف اعداد اعشاری، مربع و مکعب کردن اعداد کاربردی، تعیین دقیق حاصل کسرهای غیرصحیح، تعیین ریشه‌ی n‌ام اعداد غیرتوان n‌ام کامل، تعیین لگاریتم اعداد تا دو رقم اعشار، تعیین نسبت‌های مثلثاتی زوایا تا دو رقم اعشار.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
علی
۱۳۹۸/۰۲/۳۰

بسیار مفتخرم که آقای شریفی کیا یکی از نوابغ ایران زمین از دوستان بنده هستند. آن شاالله به زودی کتابهای دیگرشون در زمینه علوم گوناگون چاپ بشه.

آرزو محجوب
۱۳۹۸/۰۴/۱۷

خیلی عالی هست و واقعا کار بردی می باشد.

مستربیل🎓
۱۳۹۸/۰۶/۱۵

عالی عالی

محمدجواد
۱۴۰۰/۰۴/۱۷

کاش کتاب های بیشتری از ایشان منتشر شود در زمینه‌های متفاوت (مثلث‌ها، حد و ...) باید بیان ساده‌ی ایشون را دیگر دبیران و استادان هم بیاموزند

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۲ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۵/۲۱
شابکundefined
دسته بندی
تعداد صفحات۱۲۲صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۵/۲۱