با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مدیریت منابع انسانی

دانلود و خرید کتاب مدیریت منابع انسانی

۲٫۳ از ۸ نظر
۲٫۳ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مدیریت منابع انسانی  نوشته  رضا رسولی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب مدیریت منابع انسانی

کتاب «مدیریت منابع انسانی» نوشته دکتر رضا رسولی، برای تدریس در رشته مدیریت دانشگاه پیام نور تدوین شده است. امروز مدیریت منابع انسانی بسیار پهناور و گسترده‌تر شده است. این فرآیندها از قبل از استخدام کارکنان آغاز می‌شود (از طریق ایجاد و حفظ ذهنیت مثبت در افراد جویای کار نسبت به سازمان) و تا بعد از انفصال کارکنان در سازمان ادامه می‌یابد. در این میان همه تدابیر و تلاش‌های معطوف به توجیه و آموزش، انگیزه و تشویق، رضایت و سلامت، ایمنی، ارتقاء و جانشین‌پروری، نظام جبران خدمات، مشارکت، ارتباطات داخلی، مدیریت دانش و توانایی، روابط کاری، کارانه شغلی، جابجایی و نقل و انتقال، گردش شغلی و دهها زیرفرآیند مهم و تأثیرگذار دیگر را شامل می‌شود. در این کتاب، در ۱۴ فصل به‌طور مفصل به موارد فوق پرداخته شده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
کاربر ۳۱۵۶۷۴۷
۱۴۰۰/۰۴/۲۵

سلام تشکر از شما واقعا کاربردی بود چون قابلیت سرچ داشت لطفا بیشتر کتابهایی بذارین که قابلیت سرچ داشته باشه مثل این نمونه

R.N
۱۳۹۷/۰۹/۰۱

لطفا کتاب های بیشتری بزارید رشته حسابداری ممنون میشم روانشناسی صنعتی سازمانی.اقتصاد خرد .زبان عمومی.فارسی عمومی هم بزارید

mohammadoto
۱۳۹۹/۰۹/۱۴

لطفاً کتاب مدیریت منابع انسانی دکتر آرین قلی پور رو هم بذارید

Amin
۱۳۹۹/۱۰/۳۰

کتاب درسی چرا باید بازنویسی کنید صفحاتش به هم میریزه نمیشه آدرس داد و فونتش خیلی متفاوت شده برای من pdf کتاب بیشتر بدرد میخورد. و حداقل این توضیحات رو قبل از خرید می گذاشتید.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
جمله شرایط استخدامی محسوب می‌شود و تحت پوشش قانون خدمات کشوری می‌باشد. طراحی هر سیستم جبران خدمات به‌طور عمدی یا غیرعمدی می‌تواند در بین طبقات مختلف جامعه تبعیض قایل شودکه این امر می‌تواند موجب بروز مسایل قانونی در سازمان شود. همچنین قانون پرداخت مساوی ۱۹۶۳ تا حدودی جبران خدمات را تنظیم می‌کند و می‌بایستی در زمان طراحی و اجرای برنامه‌های جبران خدمات مورد توجه قرار بگیرد.
کاربر ۱۲۲۹۱۰۱

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۹۴ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۵/۱۶
شابکundefined
تعداد صفحات۳۹۴صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۵/۱۶