با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فنون بیان نافذ

دانلود و خرید کتاب فنون بیان نافذ

۴٫۲ از ۱۳ نظر
۴٫۲ از ۱۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فنون بیان نافذ  نوشته  احمد محمدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب فنون بیان نافذ

استفاده بهینه از کلمات چه در صحبت کردن، بیان و سخنرانی هنر است که همه این هنر را ندارند ولی تا میزان بسیاری می توانند فرا بگیرند و در این هنر مسلط شوند

با مطالعه این کتاب می‌توانید قبل از هر چیز اضطراب و استرس خود را به هنگام صحبت کردن مدیریت کنید و با کنترل مناسب هیجانات روحی در مخاطب اثر گذار باشید.

درک درست شرایط زمانی و مکانی و شناخت صحیح حالات هیجانی، اولین قدم‌هایی خواهند بود که در بهبود این شرایط، تاثیر گذار خواهند بود.

بخش ارزیابی و کارگاه این کتاب وجه تمایز آن است؛ چرا که شما می‌توانید با ارزیابی خود به نقاط قوت و ضعف خود پی ببرید و با تمرین به راحتی به صحبت کردن زیبا مسلط شوید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۸)
Nasrin mohseninia
۱۳۹۸/۰۷/۲۲

فوق العادست... بجای ماهی این کتاب ماهیگیری رو آموزش میده، ریشه یابی میکنید که چرا فن بیان خوبی ندارید

mohammad tajahmadi
۱۳۹۹/۰۱/۱۸

این کتاب حاوی جملات بسیار موثر در شناخت خود و شرایط روانی حاکم بر خود است. قطعا موثر خواهد بود یک ستاره کم دادم اونم بابت جمله بندی های طویل که شاید سبب شود گاهی مجبور شوی چند بار یک جمله

- بیشتر
ایمان
۱۳۹۷/۰۶/۲۵

فوق العاده بود خیلی ممنون.

متین
۱۳۹۷/۰۸/۰۸

کلام سحر و جادو می کند و این کتاب با روشهای کاربردی کمک می کند که این مهارت مهم را فرا بگیریم . متشکر از نویسنده

Sajad Reisyan
۱۳۹۸/۰۶/۰۸

عالیه ممنون از نویسنده

mohammadreza
۱۳۹۹/۰۵/۱۳

چندان کتاب مفید و به درد بخوری نبود حجم مفید کتاب در اندازه ده صفحه بود

MAHDInp
۱۳۹۹/۰۷/۲۷

حقیقتا مطالب کاربردی زیادی درکتاب وجود نداره ولی خواندنش خالی از لطف نیست

کاربر ۲۱۷۱۰۸۱
۱۳۹۹/۰۹/۱۱

کتاب مفید و خیلی کاربردی بود👌🏻👌🏻👌🏻

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲۴)
یک شکر تو از هزار نتوانم کرد...
زهــــرا
خجالتی‌بودن به معنای ناتوان‌شمردن خویش است نه ناتوان‌بودن
Erfani Abuzar
متخصصان علم ارتباط می‌گویند تنها ۷ درصد از پیام‌های ما از طریق واژه‌ها منتقل می‌شود و ۳۳ درصد دیگر آن از طریق لحن و تن صدا، ۶۰ درصد هم از طریق زبان بدن انتقال می‌یابد.
Eren Yeger
افرادی که افکار و باورهای منفی دارند زودتر و شدیدتر از افرادی که باورهای مثبت و نگرش‌های مثبت‌تری دارند آرامش خود را از دست می‌دهند.
mohammad.d
حضرت سلیمان گنجشکی را دید که به زوج خود می‌گوید: چرا از من اطاعت نمی‌کنی و به حرف من اهمیت نمی‌دهی؟ اگر بخواهی بارگاه سلیمان را با منقارم به دریا می‌اندازم. سلیمان لبخندی زد و از گنجشک ماده پرسید تو را دوست دارد، چرا اجابت نمی‌کنی؟ گفت در محبت من راستگو نیست. سلیمان در اندیشه فرورفت و ۴۰ روز از مردم کناره گرفت و پیوسته از خدا خواست محبت خود را در دلش خالص کند.
Eren Yeger
اضطراب کمتر از حد، عامل خمودگی، خستگی و رخوت است و اگر مفرط باشد تنش ایجاد می‌کند. آنچه ما بدان نیازمندیم، یافتن سطح بهینه و مطلوبی از استرس است که ما را برمی‌انگیزاند، اما در خود غرق نمی‌کند.
Nasrin mohseninia
فقیر کافری امام حسن مجتبی (ع) را با لباس آراسته دید. از او پرسید اگر دنیا زندان مؤمن و بهشت کافر است، چرا حال من این است و حال تو آن؟ امام فرمود اگر ببینی خدا در بهشت چه نعمت‌هایی برای مؤمن آفریده، می‌فهمی که دنیا با همهٔ خوشی‌هایش زندان است و اگر ببینی خدا چه عذابی برای کافر مهیا کرده تصدیق می‌کنی که دنیا با همهٔ پریشانی‌اش بهشت است. ***
Eren Yeger
صفات و خصال انسان محتاج تحسین تمجید و تصویب دیگران نیست، بلکه به‌دلیل صفاتی که در او نیست یا لااقل به آن اندازه که او تصور می‌کند نیست، به تأیید و تصویب دیگران نیاز پیدا می‌کند و حساسیت نشان می‌دهد.
Erfani Abuzar
آنچه به وقایع بیرونی رنگ می‌دهد و آنها را نیرومند و تأثیرگذار می‌کند باورها و برداشت‌هایی است که فرد به این وقایع دارد
Nasrin mohseninia
از ایمان و باور اخلاق می‌تراود و از اخلاق و رفتار هم گفتار و بیان ما شکل می‌گیرد؛ بنابراین هرچه باورهای ما به باورهای انسانی و اخلاقی نزدیک‌تر باشد، کلام ما مؤثرتر خواهد بود.
Nasrin mohseninia

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۶/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۹۹۷۱-۱-۴
تعداد صفحات۱۵۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۳,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۶/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۹۹۷۱-۱-۴