با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ما و بلا  در آیینه قرآن؛ علل، انواع و موانع

دانلود و خرید کتاب ما و بلا در آیینه قرآن؛ علل، انواع و موانع

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ما و بلا در آیینه قرآن؛ علل، انواع و موانع  نوشته  حسن ملک‌پور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب ما و بلا در آیینه قرآن؛ علل، انواع و موانع

عذاب تنها موکول به آخرت نیست در دنیا هم در کنار امتحان، ابتلاء و آزمایشات الهی، عذاب وجود دارد اما نوع و حالت و شکل آن با عذاب‌های آخرتی تفاوت دارد. برای فرار از این عذاب‌های دنیوی باید ابتدا آنها را بشناسیم و ماهیتشان را درک کنیم و بعد از آن به دنبال دلیل آنها باشیم؛ یعنی بفهمیم چه اعمالی از ما سرمی‌زند که باعث عذاب دنیوی می‌شود. بعدا از این مراحل است که می‌توانیم از آن زشتی‌ها و بدی‌ها و سهل‌انگاری‌هایی که باعث نزول این عذاب‌ها می‌شوند دوری کنیم. هدف این کتاب نیز آشنا ساختن ما با این مراحل است. در این اثر می‌توانید انواع گناه‌های فردی و جمعی را بخوانید، با فلسفه عذاب آشنا شوید و انواع آن را بشناسید. علل و ریشه‌های عذاب الهی را دریابید و در انتها راه‌های جلوگیری از آنها را تمرین کنید.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۴)
خدا نکند که پرده عفو و گذشت و چشم‌پوشی ستارالعیوب کنار برود
سیّد جواد
تقدیم به امید همه مستضعفان عالَم و شافع امت حضرت مهدی موعود (عج)
سیّد جواد
در دنیا در کنار امتحان، ابتلاء و آزمایشات الهی، عذابی نیز هست و عذاب تنها موکول به آخرت نیست اما نوع و حالت و شکل آن با عذاب‌های آخرتی تفاوت دارد
سیّد جواد
رسول اکرم (ص) در سخنی به ابوذر فرمودند: «لاتنظر الی صغر الخطیئة و لکن انظر الی من عصیته»«کوچکی گناه را ننگر، بلکه بنگر چه کسی را نافرمانی می‌کنی!» «بحارالانوار ج ۷۴ باب ۷ ص ۱۳۷»
سیّد جواد

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۵/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۷۴-۰۲۶-۵
دسته بندی
تعداد صفحات۹۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۵/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۷۴-۰۲۶-۵