با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شیوه‌های دعوت به نماز

دانلود و خرید کتاب شیوه‌های دعوت به نماز

۴٫۰ از ۱۹ نظر
۴٫۰ از ۱۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شیوه‌های دعوت به نماز  نوشته  محسن قرائتی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب شیوه‌های دعوت به نماز

«شیوه‌های دعوت به نماز » نوشته حجت‌الاسلام محسن قرائتی، کتابی درباره اصول، شیوه‌ها و موانع دعوت به نماز است.

در این کتاب حقایقی درباره دعوت کنندگان به نماز را خواهید خواند، این که چگونه به نماز دعوت کنیم، چه اصولی را در این دعوت رعایت کنیم، به عنوان یک دعوت‌کننده چه ویژگی‌هایی را باید درون خود تقویت کنیم و چه گام‌هایی را پیش از دعوت کردن به نماز برداریم. در انتها نیز با آسیب ها و موانع دعوت مانند اقدامات نابه‌هنگام و رفتارهاری نابجا آشنا خواهیدشد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
نادیا
۱۳۹۸/۰۲/۱۹

سخن‌که‌از‌دل‌برآید‌بردل‌نشیند.خیلی‌ساده‌وبامثالهایی‌ بیان‌شده‌اند‌که‌هرآدمی راباهربهانه ای که بتراشد دهنش را می‌بندد.همیشه دنبال کتابهایی این چنینی می‌گشتم که بتوانم بامردم حرف بزنم جواب هایم وکتابهایم رایافتم وخوشحال‌شدم.باسپاس‌فراوان‌ازآقای‌ قرائتی که عمرشان را با این چنین تحقیقات ونوشته ها میگذرانند.

SIR_SARAB
۱۳۹۸/۰۲/۱۵

من نمی فهمم چرا اینو زدن به عنوان داغ ترین کتابخانه همگانی؟! /:

Alireza
۱۳۹۹/۰۹/۲۵

میتونم بگم تقریبا از هر نظری روی دعوت به نماز تمرکز کرده و مثال ها و نظرات کاربردی خوبی هم پیشنهاد داده امیده که مورد استقبال مسئولین و فرهنگی کاران عزیز و مشتاقان دعوت به این فریضه قرار بگیره ، ان

- بیشتر
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۵)
نماز رشد دهنده، یعنی نمازی که کارخانه آدم‌سازی است. شاید آیه «أَقِمِ الصَّلاةَ إِنَّ الصَّلاةَ تَنْهی عَنِ الْفَحْشاءِ وَ الْمُنْکر» اشاره به همین نماز باشد. چون فضای نماز فضای تربیتی است ـ مانند دریا که حیوانات درون آن بدون معلم و مربی همه شنا بلدند ـ اگر انسان واقعاً اهل نماز شد، خودبه‌خود همه عیب‌ها و نواقصش برطرف می‌شود. آری؛ کسی که هر روز رو به خانه خدا (قبله) ایستاد، رو به خانه دیگری نمی‌ایستد
اما واقعیت این است که هیچ انسانی نباید به راه‌های رفته خود نگاه کند تا دچار غرور نشود؛ بلکه باید به راه‌های نرفته نگاه کرد تا احساس مسئولیت بیشتری در انسان پدید آید.
a
نزد امام صادق (ع) از کسی به خوبی یاد کردند، امام پرسید: نماز او چگونه است؟ یعنی امام (ع) محور خوبی‌ها را نماز می‌داند.
abd
امام صادق (ع) نیز می‌فرماید: «أَحَبُّ إِخْوَانِی إِلَیَّ مَنْ أَهْدَی إِلَیَ عُیُوبِی»؛ بهترین دوست من کسی است که عیب مرا به من تذکر دهد. جالب اینکه حضرت نام این تذکر را هدیه گذاشته است؛ هدیه‌ای دوستانه.
Nasrin mohseninia
امام رضا (ع) مشغول نوشتن بود؛ همین‌که صدای اذان بلند شد، قلم را به زمین گذاشت و حاضر نشد حتی با نوشتن چند کلمه، نامه را تمام کند!
Edoardo

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۹/۰۸
شابکundefined
تعداد صفحات۲۰۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۹/۰۸