با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب شیوه‌های دعوت به نماز اثر محسن قرائتیoff

کتاب شیوه‌های دعوت به نماز

نویسنده:محسن قرائتیانتشارات:ستاد اقامه نمازسال انتشار:۱۳۹۶تعداد صفحه‌ها:۲۰۷ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:
۴.۰از ۲۰ رأیخواندن نظرات

سال انتشار۱۳۹۶

تعداد صفحه‌ها۲۰۷ صفحه

دسته‌بندی
کلیات اسلام۱ مورد دیگر

معرفی کتاب شیوه‌های دعوت به نماز

«شیوه‌های دعوت به نماز » نوشته حجت‌الاسلام محسن قرائتی، کتابی درباره اصول، شیوه‌ها و موانع دعوت به نماز است.

در این کتاب حقایقی درباره دعوت کنندگان به نماز را خواهید خواند، این که چگونه به نماز دعوت کنیم، چه اصولی را در این دعوت رعایت کنیم، به عنوان یک دعوت‌کننده چه ویژگی‌هایی را باید درون خود تقویت کنیم و چه گام‌هایی را پیش از دعوت کردن به نماز برداریم. در انتها نیز با آسیب ها و موانع دعوت مانند اقدامات نابه‌هنگام و رفتارهاری نابجا آشنا خواهیدشد.

نظرات کاربران

نادیا
۱۳۹۸/۰۲/۱۹

سخن‌که‌از‌دل‌برآید‌بردل‌نشیند.خیلی‌ساده‌وبامثالهایی‌ بیان‌شده‌اند‌که‌هرآدمی راباهربهانه ای که بتراشد دهنش را می‌بندد.همیشه دنبال کتابهایی این چنینی می‌گشتم که بتوانم بامردم حرف بزنم جواب هایم وکتابهایم رایافتم وخوشحال‌شدم.باسپاس‌فراوان‌ازآقای‌ قرائتی که عمرشان را با این چنین تحقیقات ونوشته ها میگذرانند.

Alireza
۱۳۹۹/۰۹/۲۵

میتونم بگم تقریبا از هر نظری روی دعوت به نماز تمرکز کرده و مثال ها و نظرات کاربردی خوبی هم پیشنهاد داده امیده که مورد استقبال مسئولین و فرهنگی کاران عزیز و مشتاقان دعوت به این فریضه قرار بگیره ، ان

- بیشتر
SIR_SARAB
۱۳۹۸/۰۲/۱۵

من نمی فهمم چرا اینو زدن به عنوان داغ ترین کتابخانه همگانی؟! /:

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه (۴۷)
اما واقعیت این است که هیچ انسانی نباید به راه‌های رفته خود نگاه کند تا دچار غرور نشود؛ بلکه باید به راه‌های نرفته نگاه کرد تا احساس مسئولیت بیشتری در انسان پدید آید.
امیر محمد
نزد امام صادق (ع) از کسی به خوبی یاد کردند، امام پرسید: نماز او چگونه است؟ یعنی امام (ع) محور خوبی‌ها را نماز می‌داند.
abd
امام صادق (ع) نیز می‌فرماید: «أَحَبُّ إِخْوَانِی إِلَیَّ مَنْ أَهْدَی إِلَیَ عُیُوبِی»؛ بهترین دوست من کسی است که عیب مرا به من تذکر دهد. جالب اینکه حضرت نام این تذکر را هدیه گذاشته است؛ هدیه‌ای دوستانه.
Nasrin mohseninia
امام رضا (ع) مشغول نوشتن بود؛ همین‌که صدای اذان بلند شد، قلم را به زمین گذاشت و حاضر نشد حتی با نوشتن چند کلمه، نامه را تمام کند!
Edoardo
خودنمایی حرام است اما خوب‌نمایی لازم است!
یا علی(علیه السلام)
انسانی که هنگام تولد، قدرت دور کردن مگس را از صورت خود ندارد، ممکن است در یک لحظه همه اطلاعات خود را فراموش کند؛ ممکن است در کمتر از چشم به هم‌زدنی زندگی خود را از دست بدهد؛ او که با یک نفس کشیدن، مرگ و حیاتش رقم می‌خورد، به تکیه بر یک قدرت بی‌نهایت و اتصال قلبی و زبانی و عملی به او نیاز دائم دارد.
یا علی(علیه السلام)
«اِهدِنَا الصِّراطَ المُستَقیمِ». راه مستقیم در فکر، نیت، عمل، ابزار، شیوه، انتخاب زمان، انتخاب مکان، انتخاب همسر، انتخاب رشتة تحصیلی، انتخاب شغل، برنامه‌ریزی و خلاصه در هر چیزی، بدون استمداد از خداوند امکان ندارد
یا علی(علیه السلام)
بدان که تمام اعمال و کارهای تو تابع نماز است
takhtary
آنچه سبب دعوت به نماز می‌شود اخلاص، اتحاد، صفا، محبت، تفقد، تعلیم و تربیت و اخلاق خوب نمازگزاران است، نه مناره‌های بلند، محراب‌های مجلل و مساجد اشرافی.
takhtary
ما به مطالعه، تعقل، مشورت، عبرت گرفتن از تاریخ مأمور هستیم. در حدیث آمده است: اگر کسی استبداد رأی داشته باشد و حاضر نباشد از افکار دیگران بهره بگیرد، هلاک می‌شود.
takhtary