با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب جوانی اپیسکپ اثر گبریل دنونزی

دانلود و خرید کتاب جوانی اپیسکپ

۴٫۰ از ۵ نظر
۴٫۰ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جوانی اپیسکپ  نوشته  گبریل دنونزی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب جوانی اپیسکپ

مهندس مانفردینی در بازجویی اش توسط سرگرد برگمان، خود را جوانی اپیسکپ معرفی می کند. گویی اپیسکپ تداعی کننده ی بداقبالی هاست. بداقبالی های پی در پی. «اپیسکُپ» مردی است که پسری به نام «چیرو» دارد. مادر، خانه را ترک کرده است. اپیسکُپ در کافه‌ای توسط مردی شرور به نام «وانزر» زخمی شده و از آن روز به بعد اپیسکُپ بر اثر ترس و احساس حقارت به بردگی وانزر درمی‌آید. وانزر صاحب‌خانة او شده و اپیسکپ سال‌ها به نقش خود به عنوان برده‌ای مطیع ادامه می‌دهد. تا اینکه در شبی وانزر به کتک زدن چیرُ مشغول می‌شود و اپیسکپ این‌بار شجاعت به خرج داده و عملی را انجام می‌دهد که اتفاقات ناگوارتری برای وی به وجود می‌آید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
mostapha
۱۳۹۳/۱۲/۰۵

سلام. دنونزی زندگی عجیب غریبی داشته. تو جنگ جهانی هم بوده. و مدافع فاشیست ایتالیایی (موسیلینی). کتاب رو انگار یه ناتورالیست نوشته که عاشقه!!!! خیلی عجیبه شور و شیرین!! تازه این ناتوره عشق پیشه تحت تاثیر نیچه بوده یه فاشیستم

- بیشتر
ابوذر
۱۳۹۳/۱۲/۱۷

اولش حوصله‌ی خواننده رو کمی سر می‌بره. اما جلوتر که می‌ره، روال داستان دست آدم میاد. و جدا از داستان، ترجمه و نگارشش هست که جذابه. فقط من نفهمیدم، چیرُ چی شد که مرد؟!

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۶ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۸/۲۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۵۱۰-۷۴-۰
تعداد صفحات۹۶صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۸/۲۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۵۱۰-۷۴-۰