با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب روانشناسی زبان اثر حوریه احدی

دانلود و خرید کتاب روانشناسی زبان

۴٫۳ از ۶ نظر
۴٫۳ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب روانشناسی زبان  نوشته  حوریه احدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب روانشناسی زبان

روان‌شناسی‌زبان حوزه‌ای میان‌رشته‌ای در پژوهش است که از علومی چون روان‌شناسی، زبان‌شناسی، علوم رایانه، علوم اعصاب و علوم شناخت به وجود آمده است. کتاب «روان‌شناسی‌زبان» در هشت فصل با بررسی پژوهش‎های کلاسیک و نوین از حوزه‌های مختلف بر آن است تا با گشایش دریچه‌ای به حوزه‌ی روان‌شناسی‌زبان، مقدمه‌ای جذاب و روشنگر در زمینه‌ی مطالعه‌ی پردازش زبان ارائه کند. با فهم فرآیندهای زیربنایی زبان، می‌توانیم به گسترش روش‌های کارآمدتر در آموزش زبان‌ و درک تفاوت‌ در توانایی‌های خواندن کمک کنیم. این کتاب بی‌تردید با ارائه‌ی مقدمه‌ای روشن بر پژوهش‌های نوین در این حوزه، دانشجویان را مجذوب محتوای خود ‌می‌کند و مقدمه‌ای بر چگونگی پردازش و ذخیره‌ی زبان در ذهن و مغز ارائه می‌دهد. درضمن، کتاب حاضر مطرح‌کننده‌ی مفاهیم اصلی در پژوهش‌های حوزه‌ی روان‌شناسی‌زبان است؛ مفاهیمی مانند تاریخچه روان‌شناسی‌زبان، روش‌های پژوهش‌ در این رشته، جریان اطلاعات، بازنمود زبانی و زبان اشاره.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
Masuod
۱۳۹۸/۰۱/۰۸

برای کسی که مطالعه نداره سنگینه

khashayar rostami
۱۳۹۹/۰۱/۰۵

سلام کتاب فروشی ها بسه هس من چن تا کتاب لازم دارم بتونم pdfشو خرید کنم ممنون میشم عصب روانشناسی زبان دکتر وحید نجاتی فقط گفتم همینو خرید کن چطور و کجا میتونم pdfشو خرید کنم بخونم ممنون میشم راهنمایی

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۷۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۳/۲۴
شابک۹۷۸۶۰۰۷۰۳۰۶۷۷
تعداد صفحات۲۷۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۳/۲۴
شابک۹۷۸۶۰۰۷۰۳۰۶۷۷