با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مطیع

دانلود و خرید کتاب مطیع

۵٫۰ از ۴ نظر
۵٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مطیع  نوشته  هاجر صفائیه  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مطیع

«مطیع» روایتی از زندگی شهید محمدعلی مطیع به قلم هاجر صفائیه است. محمدعلی در سال ۱۳۴۳ در اصفهان متولد شد و در سال ۱۳۶۵، در عملیات کربلای۵ در شلمچه به شهادت رسید. «هیکل بزرگ و گوشتی‌اش را که از دور دیدم، راهم را کج کردم، رفتم آن طرف خیابان. علی اما از همان مسیر رفت. از دور نگاهش می‌کردم. زنجیرش را دور انگشت تاب داد و با علی دست داد و سلام و احوالپرسی کرد. جانماز حصیری‌ام را زیر بغل گذاشتم و رفتم طرفشان. خداحافظی که کردند،‌ علی آمد طرفم. اخم‌هایم را درهم کشیدم و گفتم: «می‌شناسیش؟ واسه چی با اینا سلام و علیک داری؟» گفت: «تو مدرسه‌مونه.» گفتم: «ولی اصلاً تو محل، آدم‌های خوش‌نامی نیستند. برای چی تحویلش می‌گیری؟» ـ یه بار تو مدرسه، سر جلسه امتحان، کتش رو درآورد تا با معلم، دست به یقه بشه. من ولی واسطه شدم و به خیر گذشت. از اون روز با هم رفیق شدیم».

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
چڪاوڪ
۱۳۹۷/۰۹/۲۰

شهید علی مطیع، گویا رسمِ بندگی را از نامی اسمِ خویش به‌یادگار گرفته است ؛ آن‌گونه که به‌حق، مطیع امرِ آفریدگار ِعلی (ع) گشته بود. _____________________ * مطالعه نسخه موجود در طاقچه.

ای که مرا خوانده ای ،راه نشانم بده
۱۳۹۷/۱۱/۱۴

کتاب خوبی بود.من تو ی مدرسه هراتی درس خوندم و یکی از دوست هام و هم کلاسی ام خیلی خیلی شبیه این شهید و هی با عکس این شهید دست ش می ندازم. از قیافه خیلی شبیه و مدل مو

- بیشتر
m. s
۱۳۹۷/۱۰/۲۲

کتاب عالیی هست چقدر نثر روون و جذابی داره

امیر غلامی
۱۳۹۹/۰۱/۱۱

ارزش چند بار خوندن رو حتما داره. 🌹

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۷/۰۲
شابکundefined
دسته بندی
تعداد صفحات۱۱۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۷/۰۲