با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تکه‌های شکسته‌ی دیروز

دانلود و خرید کتاب تکه‌های شکسته‌ی دیروز

۳٫۵ از ۲ نظر
۳٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تکه‌های شکسته‌ی دیروز  نوشته  معصومه کرمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب تکه‌های شکسته‌ی دیروز

«تکه‌های شکسته‌ی دیروز» مجموعه داستان‌های کوتاهی از معصومه کرمی است. سبک نویسنده در این داستان‌ها خودمانی و دلنشین است و محتوای آنها دلمشغولی‌های زندگی است. زندگی‌هایی که می‌توانند زندگی خودمان باشند و ماجراهایی که هر روز دور و برمان جریان دارند.

بخشی از داستان «هدیه عید فطر» را می‌خوانید:

«گریه می‌کنم. اما نه حاجتم روا می‌شود نه اشکم خشک. خدایا خودت به فریاد من و عزیز برس خدایا کمکمان کن. غلام می‌گوید: «من کاری نکردم می‌خواستم رضا و امین را از هم جدا کنم. اصلاً نمی‌دونم چه اتفاقی افتاد. من وسط بودم تا جداشون کنم. به خدا من بی‌گناهم من که با امین دشمنی نداشتم چاقو رو از رضا گرفتم نمی‌دانم چطور به امین خورد.» اما حرف‌های داداش به جایی نمی‌رسد. اولیای دم می‌گویند یا دیه یا قصاص. به هر دری می‌زنم، هر کاری می‌کنم، نمی‌توانم دیه را جور کنم. ای کاش کاری داشتم تا از محل کارم وام می‌گرفتم یا دوستانی که از آن‌ها قرض بگیرم. داداش بدش می‌آمد. نگذاشت من کار کنم یک ساله دیپلم گرفتم در خانه بیکار نشستم. می‌گوید مگر من مُردم تو کار کنی؟»

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
بوی آبگوش زیره می‌زنه زیر دماغم.
ساکت

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۳/۰۵
شابک۹۸۷-۶۰۰-۷۹۷۲-۴۸-۹
تعداد صفحات۱۸۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۳/۰۵
شابک۹۸۷-۶۰۰-۷۹۷۲-۴۸-۹