با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سرمایه‌گذاری در کدام بازار؟

دانلود و خرید کتاب سرمایه‌گذاری در کدام بازار؟

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سرمایه‌گذاری در کدام بازار؟  نوشته  دبورا اوون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب سرمایه‌گذاری در کدام بازار؟

کتاب «سرمایه‌گذاری در بازار»، دو راه برای تحلیل مسیر آیندهٔ هر بازار می‌بیند: یکی تحلیل بنیادی آن و دیگری تحلیل فنی. تحلیلگران بنیادی، همهٔ متغیرهای اقتصادی مربوط را می‌سنجند و سپس قضاوت می‌کنند که قیمت یک سهام یا بازار همان چیزی است که آن‌ها به عنوان قیمت عادلانه تخمین زده‌اند؛ یا بیشتر یا کمتر است؟ تحلیلگران فنی هم معتقدند که در هر زمانی، قیمت‌ها نشان‌دهندهٔ همهٔ آن چیزی هستند که در خصوص یک بازار یا سهام شناخته شده است. در ادامهٔ همین طرز فکر، می‌گویند که بازارها نشان‌دهندهٔ رفتار انسان‌ها هستند و رفتار انسان‌ها هم که در طول زمان ثابت است. بنابراین رفتارهای قیمتی بازار را تا حدودی می‌توان پیش‌بینی کرد. «چرخهٔ تجاری» هم جزء لاینفک تحلیل‌های بنیادی اقتصادی است و باور به ماهیت چرخه‌ای بازارها، هستهٔ مرکزی تحلیله‌ای فنی است. بنابراین تحلیل‌های چرخ‌های، نقطهٔ ارتباط میان تحلیل بنیادی و فنی است. کتاب «سرمایه‌گذاری در کدام بازار؟» چگونگی برقراری ارتباط میان قوانین تحلیل بنیادی و فنی توسط تئوری چرخه را توضیح می‌دهد و با بهره‌گیری از تئوری چرخه، راه سرمایه‌گذاری موفق را نمایان‌تر می‌کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۱۵۶۸۲۸۳
۱۳۹۹/۰۱/۱۲

به نظر بنده هر کسی این کتاب را دو سه مرتبه با دقت مطالعه کند موفقیت قطعی در بورس خواهد داشت ، چون علاوه بر بحث تکنیکال و فاندامنتال ، بحث روانشناسی هر قسمت را هم توضیح داده. مثال اگر

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۵/۰۱
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۶۰۰-۸۵۹۱-۶۶-۵‬
دسته بندی
تعداد صفحات۱۸۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۵/۰۱
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۶۰۰-۸۵۹۱-۶۶-۵‬