با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
موفقیت نامحدود در فروش (دوازده مرحله‌ی ساده برای فروش بیشتر از حدی که تصورش را هم نمی‌کردید)

دانلود و خرید کتاب موفقیت نامحدود در فروش (دوازده مرحله‌ی ساده برای فروش بیشتر از حدی که تصورش را هم نمی‌کردید)

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب موفقیت نامحدود در فروش (دوازده مرحله‌ی ساده برای فروش بیشتر از حدی که تصورش را هم نمی‌کردید)  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب موفقیت نامحدود در فروش (دوازده مرحله‌ی ساده برای فروش بیشتر از حدی که تصورش را هم نمی‌کردید)

برایان و مایکل تریسی در «موفقیت نامحدود در فروش» ۱۲ مرحله‌ی ساده برای فروش بیشتر از حدی که تصورش راهم نمی‌کردید به شما پیشنهادخواهندداد. امروزه بیشتر از هر زمان دیگری در گذشته افراد به‌مراتب بیشتری سعی می‌کنند تا پول بیشتری بدست آورند و در ماه‌ها و سال‌های پیش روی خود در شغل فروش از موفقیت‌های بیشتری در زمینه مالی بهره‌مند شوند. به‌طور کامل ۵ درصد از میلیونرهای خودساخته فروشندگانی بوده‌اند که دقیقاً از صفر شروع کردند، در زمینه شغلی خود به درجات بسیار خوبی نائل آمدند، صاحب درآمدهای بالا و در نهایت ثروتمند شدند. قطعاً آنچه را که صدها هزار و حتی میلیون‌ها نفر از مردم انجام دادند شما هم می‌توانید انجام دهید. شما فقط به این نیاز دارید که یاد بگیرید این کار را چگونه انجام دهید. با خواندن این کتاب که موضوع فروش را کاملا همه‌جانبه بررسی کرده‌ و از ابعاد گوناگونی همچون روان‌شناسی، مدیریتی، اقتصادی و اجتماعی به آن پرداخته‌است قطعا می‌توانید موفقیت بی‌نظیری در فروش محصول خود به‌دست آورید.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
چارلز داروین می نویسد که «بقا برای قویترین یا باهوش ترین موجود نیست بلکه برای موجودی است که بیشترین میزان انطباق پذیری را با تغییرات دارد.»
zahra

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۱۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۱-۳۲۰-۴‮
تعداد صفحات۳۲۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۲,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۱۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۱-۳۲۰-۴‮