با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
التهاب جهانی و موقعیت شیعیان

دانلود کتاب التهاب جهانی و موقعیت شیعیان

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب التهاب جهانی و موقعیت شیعیان

«التهاب جهانی و موقعیت شیعیان» اثر اسماعیل شفیعی سروستانی با در نظر گرفتن روایات آخرالزّمانی و مقایسه‌ی آن با اوضاع منطقه خاورمیانه و جهان به تحلیل وقایع پیش روی شیعیان در عصر حاضر می‌پردازد. «اسماعیل شفیعی سروستانی» در این کتاب به ذکر بزرگ‌ترین دشمن مسلمانان در این دوران که همان اتّحاد شوم «صلیبی، سلفی و صهیون» است، پرداخته و همچنین از نقشه‌های آنها برای منطقه‌ی مسلمان نشین خاورمیانه پرده برداشته است.

او در مقدّمه‌ی این کتاب درباره‌ی اهمّیت خواندن این کتاب می نویسد:

اگرچه طیّ سال‌های اخیر، گفت‌وگوی مهدوی بالا گرفته و مؤسّسات و بنیادهایی، پا به پای چند سایت و وبلاگ به درج مطالبی در حوزه مطالعات مهدوی مشغول آمده‌اند، امّا حجم اصلی مطالب ارائه شده منحصر به مباحث کلامی، تاریخی و دل‌نوشته‌های ذوقی است؛ در حالی‌که این حوزه غنی فرهنگی و معرفتی، از استعداد و پتانسیل ویژه‌ای برای انجام مطالعات فرهنگی و تمدّنی، نقّادی مناسبات و معاملات فردی و جمعی مردم در عصر حاضر و ارائه راهکار برای اصلاح بسیاری از مناسبات اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و حتّی امنیّتی برخوردار است.

شناسایی موقعیّت جوامع بشری، در نسبت به همه آنچه که حضرات معصومان(ع) درباره آخرالزّمان، شرایط فرهنگی و تمدّنی سال‌های قبل از ظهور کبرای امام عصر(عج) و مناسبات ظالمانه جاری و مبتلا به مستضعفان و مؤمنان فرموده‌اند، یکی از مهم‌ترین بخش‌های مغفول در حوزه مطالعات مهدوی است.

اثر حاضر، با مراجعه به اخبار رسیده از اردوگاه خصم «صلیبی، سلفی و صهیونی» و شناسایی چالش‌های فراروی مؤمنان، سعی در ارائه تحلیل و تصویری از التهاب کنونی جهان و موقعیّت شیعیان کرده‌است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
محمد
۱۳۹۷/۰۸/۱۸

بسیارعالی

mahdi.ch73
۱۳۹۷/۰۱/۲۳

عالی

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۶۹۳۸-۹۳-۹
تعداد صفحات۱۲۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۶,۰۰۰تومان
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۶۹۳۸-۹۳-۹