با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب خودتان را دوست بدارید؛ یک راهنمای تاکید مثبت برای دوست داشتن و قدردانی از بدنتان اثر لوئیز ال. هی

خودتان را دوست بدارید؛ یک راهنمای تاکید مثبت برای دوست داشتن و قدردانی از بدنتان

نویسنده:لوئیز ال. هیمترجم:بنفشه جاهدانتشارات:انتشارات نسل نواندیشسال انتشار:۱۳۸۷تعداد صفحه‌ها:۱۱۵ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:
۲.۸از ۱۳ رأیخواندن نظرات

سال انتشار۱۳۸۷

تعداد صفحه‌ها۱۱۵ صفحه

معرفی کتاب خودتان را دوست بدارید؛ یک راهنمای تاکید مثبت برای دوست داشتن و قدردانی از بدنتان

«خودتان را دوست بدارید؛ یک راهنمای تاکید مثبت برای دوست داشتن و قدردانی از بدنتان» اثری از لوئیز. ال.هی (-۱۹۲۶) است که شامل عباراتی تاکیدی برای برخورداری از بدنی سالم و نحوه نوشتن یادداشت‌های شخصی برای عبارات تاکیدی است. درواقع کتاب نوعی کتاب کار برای داشتن حالی خوب و خوش در زندگی است که کمک می کند تا مثبت‌نگر و دربرار نعمت بزرگ خداوند، یعنی بدن خود، شکرگزار باشید. در ابتدای کتاب این‌گونه می‌خوانیم: خردسالان از هر نظر بدن خود را دوست دارند. آن‌ها به هیچ‌وجه احساس گناه و خجالت ندارند و خود را با کسی مقایسه نمی‌کنند. شما هم مثل آن‌ها بودید و جایی در مسیر زندگی به حرف‌های دیگران گوش دادید. کسانی که به شما گفتند " به اندازه‌ی کافی خوب نیستی"، و شما شروع به نقد از بدن خود کردید و به فکر افتادید که نقایص وکمبودهایی درآن وجود دارد. بیایید تمام این چرندیات و حرف‌های بیهوده را دور بریزیم و به عقب برگردیم، بدن خود را دوست بداریم و آن را همان طور که هست بپذیریم. بی‌شک بدن ما قابل تغییر است واگر به آن عشق بورزیم، به سوی بهترشدن تغییر پیدا خواهد کرد. ضمیر ناخودآگاه به هیچ‌وجه حس شوخ طبعی ندارد و غلط را از درست تشخیص نمی‌دهد. ضمیر ناخودآگاه فقط آنچه را ما می‌گوییم و در موردش می‌اندیشیم می‌پذیرد. با تکرار این عبارات تأکیدی مثبت، شما بذرهایی جدید را درخاک حاصلخیز ضمیر ناخودآگاه خود می‌کارید، و آن‌ها برای شما به حقیقت خواهند پیوست. درمقابل آیینه بایستید و هر عبارت تأکیدی درمانی (الگوهای جدید فکری) را ده مرتبه تکرارکنید. این کار را دوبار در روز انجام دهید. همچنین این عبارات تأکیدی را روزی ده مرتبه بنویسید. هر روز در مورد درمان یک مسأله کار کنید تا زمانی که تمامی کتاب را به دقت انجام دهید. شما می توانید ازصفحات سفید برای عبارات تأکیدی مثبت خودتان استفاده کنید. سپس اگر جایی در بدنتان وجود دارد که آن را دوست ندارید و با آن مشکل دارید، درمان ویژه‌ی آن قسمت از بدنتان را دست کم تا یک ماه هر روز انجام دهید، یا تا زمانی‌که تغییر مثبت صورت گیرد.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

زینب امینی
۱۳۹۷/۰۷/۰۵

به قول یکی از کاربران طاقچه، یه ستاره میدم که بتونم نظر بدم. خیلی مسخره بود و اصلا ارزش پول صرف کردن نداره. همین

امید
۱۴۰۰/۰۵/۰۹

این کتاب برای من ناقص دانلود میشه و کلا 67 صفحه‌ست

mahdiye
۱۴۰۰/۰۴/۳۰

هنگام خواندن کتاب حس خوبی به آدم دست میده. یادآوری میکنه که چیزهایه بسیاری داریم که قدرشو نمیدونیم

Tati Tation
۱۳۹۹/۰۲/۱۶

اگه همزمان جملات تاکیدیش رو واقعا با باور تکرار کنید انرژی مثبت خوبی میگیرید و ازون گذشته من با این کتاب فهمیدم که از بعضی نقاط بدنم در رضایت نبودم چون از ته دل نمیتونستم تشکر کنم ازشون .میخام با

- بیشتر
کتاب 1984
۱۳۹۸/۰۱/۰۲

عالی عالی عالی

Elshan
۱۳۹۷/۰۱/۲۱

من امتحانش کردم عالی جواب گرفتم

hamed7878
۱۳۹۹/۰۲/۲۴

سلام این کتاب واقعا بنظرم ارزش خرید نداره...ما توی دین خودمون یه چیزی داریم به اسم شکر گزاری و به منبع بسیار والا تری وصله و اونم خداست میتونیم همه این مکالمه ها رو با خدا داشته باشیم. شکر نعمت نعمتت افزون

- بیشتر
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه (۳)
ضمیر ناخودآگاه به هیچ‌وجه حس شوخ طبعی ندارد و غلط را از درست تشخیص نمی‌دهد. ضمیر ناخودآگاه فقط آنچه را ما می‌گوییم و در موردش می‌اندیشیم می‌پذیرد. با تکرار این عبارات تأکیدی مثبت، شما بذرهایی جدید را درخاک حاصلخیز ضمیر ناخودآگاه خود می‌کارید، و آن‌ها برای شما به حقیقت خواهند پیوست.
معجزه ی سپاسگزاری
ضمیر ناخودآگاه به هیچ‌وجه حس شوخ طبعی ندارد و غلط را از درست تشخیص نمی‌دهد. ضمیر ناخودآگاه فقط آنچه را ما می‌گوییم و در موردش می‌اندیشیم می‌پذیرد. با تکرار این عبارات تأکیدی مثبت، شما بذرهایی جدید را درخاک حاصلخیز ضمیر ناخودآگاه خود می‌کارید، و آن‌ها برای شما به حقیقت خواهند پیوست.
زینب امینی
ذهن من مرا قادر می‌سازد تا معجزه‌ی زیبای بدنم را بشناسم. از اینکه زنده‌ام، بسیار خوشحالم. من با ذهنم تأکید می‌کنم که قدرت درمان خودم را دارم. ذهن من تفکراتی را انتخاب می‌کند که آینده‌ام را لحظه به لحظه می‌آفریند. قدرت من ازطریق استفاده از ذهنم به وجود می‌آید. من تفکراتی را انتخاب می‌کنم که به من احساس خوبی می‌دهند. من ذهن زیبایم را دوست دارم و از آن قدردانی می‌کنم.
ghazl