با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه احترام، ادب و حرمت گذاشتن را به کودکان بیاموزیم

دانلود و خرید کتاب چگونه احترام، ادب و حرمت گذاشتن را به کودکان بیاموزیم

۳٫۳ از ۳ نظر
۳٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چگونه احترام، ادب و حرمت گذاشتن را به کودکان بیاموزیم  نوشته  فاطمه سادات موسوی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب چگونه احترام، ادب و حرمت گذاشتن را به کودکان بیاموزیم

«چگونه احترام، ادب و حرمت گذاشتن را به کودکان بیاموزیم» نوشته سوزان ابراین و ترجمه فاطمه سادات موسوی(-۱۳۶۴) است. در این کتاب روش‌هایی عملی و تجربی برای آموزش حرمت گذاشتن متقابل به کودکان بیان شده‌اند که کمک مفیدی در این راستا به والدین و مربیان خواهد بود. بخشی از کتاب: برای آموزش ادب و احترام به کودکان هیچ راهی بهتر از این نیست که مودب باشیم و به آنها احترام بگذاریم. در این صورت به او نشان می‌دهیم که مورد احترام بودن چه احساس خوبی به انسان می‌بخشد. و نیز کمک می‌کند که نسبت به دیگران دلسوز و مهربان باشد. با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید به او ادب و احترام را نشان دهید. همیشه شنوندهی خوبی باشید. همه‌ی توجه خود را متوجه‌ی او سازید. هیچ‌گاه صحبتش را قطع نکنید (یا به اصطلاح وسط حرفش ندوید) یا در گفت‌وگوی با او متکلم وحده نباشید (به او هم اجازه صحبت بدهید). سعی کنید از دیدگاه او به مسائل نگاه کنید.قابل اعتماد باشید. وقت‌شناس باشید، به موقع برسید. مواظب تعهدات و مسوولیت‌های خود باشید. به وعده‌های خود عمل کنید. به او نشان دهید که به گفته‌های خود پایبند بمانید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
S
۱۳۹۹/۰۷/۲۵

تأکید نویسنده محترم در کتاب حاکی از این موضوعه که مؤثرترین روشی که والدین بتوانند فرزندانشان را به سمت و سوی رفتار احترام آمیز سوق دهند عملکرد خود آنهاست. همه می دانیم همواره بزرگسالان آینه ی تمام نمای کودکان هستند و

- بیشتر
رامین
۱۳۹۶/۰۹/۰۷

عالی

Roghaye
۱۳۹۷/۰۵/۰۱

خوب ارزش خوندن دارن

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۸)
بهترین راه آموزش احترام به بچه‌ها، نشان دادن رفتار احترام‌آمیز به آنهاست. وقتی بچه‌ها احساس خوب مورد احترام بودن را تجربه کنند، به اهمیت آن نیز پی خواهند برد. بچه‌ها احترام را یاد می‌گیرند اگر والدین همواره در زندگی خود این قانون طلایی را رعایت کنند، «با دیگران همان طور رفتار کن که دوست داری دیگران با تو رفتار کنند».
S
جرات و جسارتش را بالا ببرید. به او توضیح بدهید؛ مهم است که نسبت به دیگران با ملاحظه و دلسوز باشد اما این به آن معنی نیست که برای خشنودی دیگران اصول اخلاقی و ارزشی‌اش را زیر پا بگذارد.
S
برای آموزش ادب و احترام به کودکان هیچ راهی بهتر از این نیست که مودب باشیم و به آنها احترام بگذاریم. در این صورت به او نشان می‌دهیم که مورد احترام بودن چه احساس خوبی به انسان می‌بخشد. و نیز کمک می‌کند که نسبت به دیگران دلسوز و مهربان باشد.
S
کودکی که احترام دیده مواظب تعهدات و دانسته‌هایش هست و نیز با هم سن و سالانش به خوبی رفتار می‌کند.
S
کدام دسته از کودکان بیشتر قربانی زورگویی می‌شوند؟ به طور کلی، بچه‌هایی که کوچک‌تر و خجالتی‌تر هستند و نیز در مقایسه با همسالان خود رفتارهای پرخاشگرانه کمتر در آنها دیده می‌شود، بوسیله‌ی بچه‌های زورگو سریع شناسایی می‌شوند. بچه‌ها با کمبودهای خاص- مخصوصاً آنهایی که دچار اختلال کمبود توجه و تمرکز بیش فعالی (ADHD) و یا دیگر نقص‌های یادگیری هستند- نیز بیشتر قربانی می‌شوند. زورگویان ممکن است بچه‌هایی را مورد هدف قرار دهند که تحت فشار یا اضطراب سریع به گریه می‌افتند، به راحتی بازیچه قرار می‌گیرند و به سرعت خواسته‌ی بچه‌های دیگر را انجام می‌دهند- اما تقریباً هر چیزی- هر چه قدر جزئی هم که باشد- می‌تواند توجه فرد زورگو را جلب کند.
S
برای آموزش ادب و احترام به کودکان هیچ راهی بهتر از این نیست که مودب باشیم و به آنها احترام بگذاریم.
Mina
بچه‌ها احترام را یاد می‌گیرند اگر والدین همواره در زندگی خود این قانون طلایی را رعایت کنند، «با دیگران همان طور رفتار کن که دوست داری دیگران با تو رفتار کنند». و از فرزندانشان نیز بخواهند به این قانون پایبند بمانند.
Mina
در مدرسه به بچه‌ها احترام و ادب آموخته می‌شود، اما والدین بیشترین تاثیر را در میزان با ادب شدن فرزند خود دارند. به گفته‌ی کارشناسان، تا وقتی بچه‌ها ادب و احترام را در خانه نشان ندهند، در هیچ‌جای دیگر نیز نمی‌تواند مودب باشند.
Mina

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۸/۱۲
شابک‌‫‫‭۹۷۸-۶۰۰-۷۶۵۵-۰۲-۳‬‬
تعداد صفحات۷۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۹,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۸/۱۲
شابک‌‫‫‭۹۷۸-۶۰۰-۷۶۵۵-۰۲-۳‬‬

تجربه بهتر در اپلیکیشن