با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
علم ثروتمند شدن

دانلود و خرید کتاب علم ثروتمند شدن

۳٫۵ از ۱۴ نظر
۳٫۵ از ۱۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب علم ثروتمند شدن  نوشته  والاس د.  واتلز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب علم ثروتمند شدن

«علم ثروتمند شدن» نوشته والاس دلیوس واتلس(۱۹۱۱-۱۸۶۰) نویسنده آمریکایی و پیشگام در مباحث موفقیت است. «علم ثروتمند شدن» اولین کتاب موفقیتی است که در دنیا به چاپ رسیده است. در کتاب راز، در ابتدا، راندا برن می‎گوید که از دخترش هالی کتابی قدیمی هدیه گرفته و با نگاهی گذرا به آن گوشه‎ای از یک راز بزرگ برای او آشکار شده است. پس از آن برای اینکه این راز را به اطلاع عموم برساند مجموعه راز را تهیه کرده است. اشاره برن به کتاب حاضر است. این کتاب راهنمایی است عملی و نه فیلسوفانه، یک راهنمای واقعی است، نه یک مقاله بر پایه نظریه‌ها. این کتاب برای مردان و زنانی است که بیشترین فشار بر آنها نیاز به پول است. کسانی که می‌خواهند اول پولدار شوند و بعد فلسفه پردازی کنند. برای کسانی که تاکنون نه وقت آن را داشته‌اند و نه توانایی و نه فرصتی تا به طور عمیق متافیزیک را بیاموزند. اما می‌خواهند نتیجه بگیرند و قصد دارند تا آخرین نتایج این علم را برای عملکرد خود استفاده نمایند. بدون اینکه در جریان کل فرآیندی که به نتیجه مورد نظر ختم می‌شود قرار بگیرند. در بخشی از کتاب می‌خوانیم: این جمله از مسیح (ع) را همیشه به یاد داشته باشید" آرزوی پدر (خداوند) شما این است که ملک پادشاهی را به شما بدهد". ماده‌ی اولیه می‌خواهد هر چیز ممکنی در زندگی شما وجود داشته باشد و شما همه‌ی چیزهایی که برای بهتر و پُر نعمت شدن زندگی می‌توانید و می‌خواهید استفاده کنید را در اختیار داشته باشید. اگر شما این حقیقت را به خاطر بسپارید که میل شما برای داشتن ثروت با خواسته‌ی قدرت مطلق برای رسیدن به کمالِ بیشتر یکی است، ایمان‌تان استوارتر خواهد گردید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
قاسم منصوریان
۱۳۹۹/۰۱/۳۱

جدا اگر کسی بتونه فرکانس شکر گزاری داشته باشه و همچنین نسبت به خواسته اش ایمان قوی داشته باشه که به میتواند دست پیدا کند و همچنین ذهن و تفکر خود را از حسادت و میل به شکست خوردن دیگران،ببرد

- بیشتر
Majid Azar
۱۳۹۹/۰۳/۰۴

ترجمه کتاب به این مهمی اصلا خوب انجام نشده متاسفانه. ترجمه عبدالله خشنودی رو پیشنهاد میکنم.

دردانه
۱۳۹۶/۰۵/۰۶

من کامل خوندمش خوبه.ولی تو جامعه ما زیاد کاربرد نداره ولی من ک خوشم اومد به ادم انگیزه میده

Smatt
۱۳۹۶/۰۵/۰۲

سلام چگونه کد تخفیف بگیرم

Mld
۱۳۹۷/۰۷/۰۱

"گوشه چشمی از یک راز بزرگ به من نمایونده شد!" این کتاب همون گوشه چشمیه که خانم برن در ابتدای فیلم راز ازش صحبت میکنه...

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۹)
انجام کاری که دوست دارید زندگی است و تا وقتی که ما مجبور به انجام کاری هستیم که آن را دوست نداریم و تا وقتی که کارهایی را که دوست داریم نمی‌توانیم انجام دهیم، رضایت واقعی در زندگی به وجود نمی‌آید.
مهدی ربیعی
با مطالعه درباره افرادی که ثروتمند شده‌اند، می‌فهمیم آنها در همه‌ی زمینه‌ها در حد متوسط هستند و هیچ توانایی و استعدادی فراتر از بقیه افراد ندارند. این امر نشان می‌دهد که آنها به دلیل داشتن استعداد و توانایی که دیگر افراد از آن بی‌بهره باشند، ثروتمند نشده‌اند، بلکه آنها کارها را از روش معینی انجام داده‌اند.
Mohsen7080
شما باید از فکر رقابت رها شوید. شما هستید تا خلق کنید نه اینکه بر سر چیزهایی که از قبل خلق شده‌اند رقابت کنید.
parvaz
فقرا به صدقه احتیاج ندارند، بلکه آن‌ها به الهام بخشی احتیاج دارند. صدقه فقط برای آن‌ها قرص نانی تهیه می‌کند تا آن‌ها را در فقرشان زنده نگه دارد؛ و یا برای‌شان سرگرمی ایجاد می‌کند که برای یک یا دو ساعت فقر خود را فراموش کنند. اما الهام بخشی باعث خواهد شد تا آنان بدبختی خود را پایان دهند.
parvaz
نباشید که کاملاً همان چیزی باشد که شما می‌خواهید. وقتی فرصتی ایجاد می‌شود که بیشتر از چیزی که اکنون هستید باشید و احساس می‌کنید به سمت آن پیش رانده می‌شوید، آن را تصاحب کنید. این اولین قدم به سوی فرصتی بزرگتر خواهد بود. چیزی به عنوان کمبود
کاربر ۵۸۸۶۹۱
ما تا کنون مواد اولیه موجود در فضا را مورد استفاده قرار نداده‌ایم. بنابر این هیچ کس به علت محدودیت منابع در زمین فقیر باقی نخواهد ماند. طبیعت منبع پایان ناپذیر ثروت است و منابع آن هرگز کم نخواهد شد.
parvaz
شما باید از باقیمانده این عقیده قدیمی رها شوید که خدایی هست که اراده کرده است شما در فقر باقی بمانید و یا اینکه کسانی شما را در فقر نگه داشته‌اند.
parvaz
آن کسی که می‌تواند خداوند را، به خاطر چیزهایی که هنوز فقط در ذهنش مالک آن‌ها است خالصانه سپاس بگوید، ایمان واقعی دارد و او ثروتمند خواهد شد. او می‌تواند باعث خلق هر چیزی که می‌خواهد شود.
hd
بصیرت همواره در حال افزایش است. هر حقیقتی را که می‌آموزیم ما را به آموختن حقیقتی دیگر سوق می‌دهد. دانش همواره در حال افزایش است. هر استعدادی را که پرورش می‌دهیم میل به پرورش استعدادی دیگر را در ذهن ایجاد می‌کند. جستجوی صورت‌های جدید ما را به دانستن چیزهای جدید و انجام کارهای بیشتر و افزایش زندگی سوق می‌دهد.
farzane
با مطالعه درباره افرادی که ثروتمند شده‌اند، می‌فهمیم آنها در همه‌ی زمینه‌ها در حد متوسط هستند و هیچ توانایی و استعدادی فراتر از بقیه افراد ندارند. این امر نشان می‌دهد که آنها به دلیل داشتن استعداد و توانایی که دیگر افراد از آن بی‌بهره باشند، ثروتمند نشده‌اند، بلکه آنها کارها را از روش معینی انجام داده‌اند.
Mohsen7080

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۱۱/۲۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۹۷۰-۴۴-۹
تعداد صفحات۱۴۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۱۱/۲۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۹۷۰-۴۴-۹