دانلود و خرید کتاب قانون جذب مایکل لوسیر ترجمه فاطمه باغستانی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب قانون جذب اثر مایکل لوسیر

کتاب قانون جذب

معرفی کتاب قانون جذب

کتاب قانون جذب نوشته مایکل لوسیر و ترجمه فاطمه باغستانی، یکی از بهترین کتاب‌های نوشته شده درباره قانون جذب است. این اثر با زبان ساده قانون جذب را توضیح می‌دهد و دستورالعمل‌های عملی برای به کار بستن قانون جذب در زندگی ارائه می‌کند.

درباره کتاب قانون جذب

قانون جذب، یکی از بحث برانگیزترین مباحث در دنیای امروز است. قانون جذب بر این باور استوار است: با قدرت فکرتان، می‌توانید رخدادهای مثبت یا منفی را در زندگی به سمت خودتان بکشید. افکار ما قدرت زیادی دارند. اندیشه‌های مثبت می‌توانند انرژی مثبت را به خود جذب کنند و افکار منفی هم انرژی منفی را به سوی خود می‌کشانند. بنابراین لازم است یاد بگیریم مثبت فکر کنیم تا بهترین رویدادها درانتظارمان باشد.

ما با استفاده از افکارمان می‌توانیم بر دنیای خودمان و دنیای پیرامونمان تاثیر بگذاریم. ما می‌توانیم در مسیر رسیدن به آرزوها و اهدافمان قدم برداریم یا از آن دور شویم. ما می‌توانیم خود را لایق بهترین‌ها بدانیم یا ارزش وجودی‌مان را آنقدر کم بپنداریم که آرزوهایمان را در حد خودمان ندانیم. کتاب قانون جذب قرار است به ما بیاموزد چگونه می‌توانیم همیشه مثبت‌اندیش باشیم. در این کتاب یاد می‌گیریم چطور با تردیدهایی که در ذهنمان جای گرفته‌اند خداحافظی کنیم و اطمینان خاطر را به خودمان هدیه دهیم.

مایکل لوسیر کتاب قانون جذب را با یک پرسش آغاز می‌کند: چرا زندگی برخی افراد همیشه سرشار از اتفاقات خوب و موفقیت‌های پی‌درپی است و برخی دیگر همواره با مشکلات و بدبیاری‌ها دست و پنجه نرم می‌کنند؟ چگونه می‌توان زندگی را پر از اتفاقات خوب کرد؟ حتما تعجب نمی‌کنید اگر متوجه شوید که کلید حل مشکلات در دستان خود شما است. شما می‌توانید با کمک افکارتان، زندگی‌تان را پر از رخدادهای خوب کنید.

در هر کدام از فصل‌های کتاب قانون جذب شما با یکی از حقیقت‌ها درباره قانون جذب آشنا می‌شوید. لوسیر تلاش کرده است که این قانون را از نظر علمی اثبات کند در اما در عین حال سادگی سخن را فراموش نکرده است. زیبایی بیانش، جای تحسین دارد. بعد از مطالعه هر بخش، راهکاری پیش پای شما می‌گذارد. کم‌کم با استفاده از تمرین‌ها، منابع و ابزار موجود در کتاب شما می‌تواند از قانون جذب در زندگی‌تان استفاده کنید.

چرا باید کتاب قانون جذب را بخوانیم؟

کتاب قانون جذبی که مایکل لوسیر نوشته است، مانند حلقه‌ی گمشده‌ی تمام آثار مرتبط با قانون جذب است. این اثر می‌تواند آغاز کننده، یا حتی تکمیل‌ کننده‌ی تمام دانسته‌هایتان درباره قانون جذب باشد. با خواندن کتاب قانون جذب می‌توانیم دلیل واقعی سبک زندگی‌مان را پیدا کنیم و با استفاده از راهکارهای ارائه شده در همین کتاب می‌توانیم زندگی‌مان را به دلخواه خودمان، در مسیر مثبت تغییر دهیم.

کتاب قانون جذب را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

کتاب قانون جذب می‌تواند پاسخ بسیاری از سوالات شما درباره ناکامی‌ها و موفقیت‌هایتان در زندگی را بدهد. در عین حال اگر به دنبال مسیری آزمایش شده و راهی اثبات شده برای ایجاد تغییر در زندگی خود می‌گردید، این کتاب را بخوانید.

کاب قانون جذب برای تمام افرادی است که می‌خواهند زندگی موفقی را تجربه کنند.

درباره مایکل لوسیر

مایکل لوسیر ۲۲ ژانویه ۱۹۶۲ در کانادا متولد شد. او نویسنده مربی و سخنران در حوزه موفقیت و خودیاری است. لوسیر را به دلیل نوشتن کتاب قانون جذب می‌شناسند. او کتاب قانون جذب را با زبان ساده و بر اساس آموخته‌هایش در حوزه ان‌ال‌پی (برنامه‌ریزی عصبی – کلامی) نوشت که سبب شهرت او شد. مایکل لوسیر حالا از اعضای هیئت علمی مرکز آموشی قانون جذب است که به تربیت مربیان قانون جذب می‌پردازد. در سایت www.michaellosier.com می‌توانید فعالیت‌ها و کارهای او را دنبال کنید.

بخشی از کتاب قانون جذب

«هرگز نمی‌توان احساسات مثبت و منفی را به طور همزمان در ذهن جای داد. یکی از آن دو را باید انتخاب کرد. این مسئولیت تو است که مطمئن شوی عواطف مثبت بر ذهنت مسلط شده‌اند.»

«سرعت رسیدن به آرزوهای تو تنها با مقدار تردیدی که نسبت به تحقق آن در دل داری، سنجیده می‌شود. پس بهتر است ابتدا وجودت را از تردیدها رها کنی. یادت باشد در نبود تردیدها، تحقق خواسته‌هایت سرعت بیشتری می‌گیرد»

آیا تا به حال توجه کرده‌ای که گاهی به اتفاقی نیاز داری و همان یک‌باره برایت رخ می‌دهد؛ دلت برای کسی تنگ می‌شود و او بعد از مدت‌ها به تو زنگ می‌زند؟ یا به کسی فکر می‌کنی و ناگهان او را در خیابان می‌بینی؟ شاید مشتری خوب یا شریک زندگی مناسب خود را فقط به این دلیل یافته‌ای که در زمان مناسب، در جای مناسبی بوده‌ای!

آیا درمورد افرادی شنیده‌ای که بارها و بارها خود را درگیر روابط بد کرده و همیشه شکایت می‌کنند که بدترین روابط نصیب آن‌ها می‌شود؟ قانون جذب برای آن‌ها نیز کار می‌کند!

شاید بتوان قانون جذب را این‌گونه تعریف کرد: «هر آن‌چه را که به آن توجه می‌کنم یا برای آن انرژی می‌گذارم و روی آن تمرکز می‌کنم، خواه منفی، خواه مثبت به‌سوی خود می‌کشانم.» با خواندن این کتاب متوجه خواهید شد که چرا و چگونه این اتفاق می‌افتد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۰

سال انتشار

۱۳۹۴

تعداد صفحه‌ها

۱۶۶ صفحه

حجم

۰

سال انتشار

۱۳۹۴

تعداد صفحه‌ها

۱۶۶ صفحه