با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب قانون جذب اثر مایکل لوسیر

دانلود و خرید کتاب قانون جذب

۳٫۸ از ۷۸ نظر
۳٫۸ از ۷۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قانون جذب  نوشته  مایکل لوسیر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قانون جذب

کتاب قانون جذب نوشته مایکل لوسیر و ترجمه فاطمه باغستانی، یکی از بهترین کتاب‌های نوشته شده درباره قانون جذب است. این اثر با زبان ساده قانون جذب را توضیح می‌دهد و دستورالعمل‌های عملی برای به کار بستن قانون جذب در زندگی ارائه می‌کند.

درباره کتاب قانون جذب

قانون جذب، یکی از بحث برانگیزترین مباحث در دنیای امروز است. قانون جذب بر این باور استوار است: با قدرت فکرتان، می‌توانید رخدادهای مثبت یا منفی را در زندگی به سمت خودتان بکشید. افکار ما قدرت زیادی دارند. اندیشه‌های مثبت می‌توانند انرژی مثبت را به خود جذب کنند و افکار منفی هم انرژی منفی را به سوی خود می‌کشانند. بنابراین لازم است یاد بگیریم مثبت فکر کنیم تا بهترین رویدادها درانتظارمان باشد.

ما با استفاده از افکارمان می‌توانیم بر دنیای خودمان و دنیای پیرامونمان تاثیر بگذاریم. ما می‌توانیم در مسیر رسیدن به آرزوها و اهدافمان قدم برداریم یا از آن دور شویم. ما می‌توانیم خود را لایق بهترین‌ها بدانیم یا ارزش وجودی‌مان را آنقدر کم بپنداریم که آرزوهایمان را در حد خودمان ندانیم. کتاب قانون جذب قرار است به ما بیاموزد چگونه می‌توانیم همیشه مثبت‌اندیش باشیم. در این کتاب یاد می‌گیریم چطور با تردیدهایی که در ذهنمان جای گرفته‌اند خداحافظی کنیم و اطمینان خاطر را به خودمان هدیه دهیم.

مایکل لوسیر کتاب قانون جذب را با یک پرسش آغاز می‌کند: چرا زندگی برخی افراد همیشه سرشار از اتفاقات خوب و موفقیت‌های پی‌درپی است و برخی دیگر همواره با مشکلات و بدبیاری‌ها دست و پنجه نرم می‌کنند؟ چگونه می‌توان زندگی را پر از اتفاقات خوب کرد؟ حتما تعجب نمی‌کنید اگر متوجه شوید که کلید حل مشکلات در دستان خود شما است. شما می‌توانید با کمک افکارتان، زندگی‌تان را پر از رخدادهای خوب کنید.

در هر کدام از فصل‌های کتاب قانون جذب شما با یکی از حقیقت‌ها درباره قانون جذب آشنا می‌شوید. لوسیر تلاش کرده است که این قانون را از نظر علمی اثبات کند در اما در عین حال سادگی سخن را فراموش نکرده است. زیبایی بیانش، جای تحسین دارد. بعد از مطالعه هر بخش، راهکاری پیش پای شما می‌گذارد. کم‌کم با استفاده از تمرین‌ها، منابع و ابزار موجود در کتاب شما می‌تواند از قانون جذب در زندگی‌تان استفاده کنید.

چرا باید کتاب قانون جذب را بخوانیم؟

کتاب قانون جذبی که مایکل لوسیر نوشته است، مانند حلقه‌ی گمشده‌ی تمام آثار مرتبط با قانون جذب است. این اثر می‌تواند آغاز کننده، یا حتی تکمیل‌ کننده‌ی تمام دانسته‌هایتان درباره قانون جذب باشد. با خواندن کتاب قانون جذب می‌توانیم دلیل واقعی سبک زندگی‌مان را پیدا کنیم و با استفاده از راهکارهای ارائه شده در همین کتاب می‌توانیم زندگی‌مان را به دلخواه خودمان، در مسیر مثبت تغییر دهیم.

کتاب قانون جذب را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

کتاب قانون جذب می‌تواند پاسخ بسیاری از سوالات شما درباره ناکامی‌ها و موفقیت‌هایتان در زندگی را بدهد. در عین حال اگر به دنبال مسیری آزمایش شده و راهی اثبات شده برای ایجاد تغییر در زندگی خود می‌گردید، این کتاب را بخوانید.

کاب قانون جذب برای تمام افرادی است که می‌خواهند زندگی موفقی را تجربه کنند.

درباره مایکل لوسیر

مایکل لوسیر ۲۲ ژانویه ۱۹۶۲ در کانادا متولد شد. او نویسنده مربی و سخنران در حوزه موفقیت و خودیاری است. لوسیر را به دلیل نوشتن کتاب قانون جذب می‌شناسند. او کتاب قانون جذب را با زبان ساده و بر اساس آموخته‌هایش در حوزه ان‌ال‌پی (برنامه‌ریزی عصبی – کلامی) نوشت که سبب شهرت او شد. مایکل لوسیر حالا از اعضای هیئت علمی مرکز آموشی قانون جذب است که به تربیت مربیان قانون جذب می‌پردازد. در سایت www.michaellosier.com می‌توانید فعالیت‌ها و کارهای او را دنبال کنید.

بخشی از کتاب قانون جذب

«هرگز نمی‌توان احساسات مثبت و منفی را به طور همزمان در ذهن جای داد. یکی از آن دو را باید انتخاب کرد. این مسئولیت تو است که مطمئن شوی عواطف مثبت بر ذهنت مسلط شده‌اند.»

«سرعت رسیدن به آرزوهای تو تنها با مقدار تردیدی که نسبت به تحقق آن در دل داری، سنجیده می‌شود. پس بهتر است ابتدا وجودت را از تردیدها رها کنی. یادت باشد در نبود تردیدها، تحقق خواسته‌هایت سرعت بیشتری می‌گیرد»

آیا تا به حال توجه کرده‌ای که گاهی به اتفاقی نیاز داری و همان یک‌باره برایت رخ می‌دهد؛ دلت برای کسی تنگ می‌شود و او بعد از مدت‌ها به تو زنگ می‌زند؟ یا به کسی فکر می‌کنی و ناگهان او را در خیابان می‌بینی؟ شاید مشتری خوب یا شریک زندگی مناسب خود را فقط به این دلیل یافته‌ای که در زمان مناسب، در جای مناسبی بوده‌ای!

آیا درمورد افرادی شنیده‌ای که بارها و بارها خود را درگیر روابط بد کرده و همیشه شکایت می‌کنند که بدترین روابط نصیب آن‌ها می‌شود؟ قانون جذب برای آن‌ها نیز کار می‌کند!

شاید بتوان قانون جذب را این‌گونه تعریف کرد: «هر آن‌چه را که به آن توجه می‌کنم یا برای آن انرژی می‌گذارم و روی آن تمرکز می‌کنم، خواه منفی، خواه مثبت به‌سوی خود می‌کشانم.» با خواندن این کتاب متوجه خواهید شد که چرا و چگونه این اتفاق می‌افتد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴۲)
Pūyān
۱۳۹۸/۰۴/۲۲

یک ستاره بابت بیان زیبای کتاب و یک ستاره هم بابت ترجمه‌ی خوب می‌دم. اما یک کتاب زرد، هرچقدر هم زیبا بیان بشه همچنان یک کتاب زرده! مثل سایر کتاب‌هایی که در مورد قانون جذب نگارش می‌شه - از جمله

- بیشتر
ساعی
۱۳۹۹/۰۱/۱۹

به قول دکتر هلاکویی .. خواستن توانستن نیست ( اگر تمام دنیا جلو یه فنجون وایسن و فکر کنن گرم میشه ، هیچوقت همچین اتفاقی نمیفته ) خواستن آفریدنه ... میخوای ؟ پس باید خلق کنی .

Peyvand
۱۳۹۷/۰۶/۳۰

هر آنچه که لازمه در مورد قانون جذب به درستی بدونید توی این کتاب هست . ترجمه ی خوبی داره . با تمرین های کتاب میتونید قانون جذب رو به درستی در زنگدیتون به کار ببرید . بریده هایی از

- بیشتر
nargesi
۱۳۹۸/۰۲/۱۶

در روانشناسی علمی(و نه روانشناسی زرد!)، قانون جذب اصلا صحتی نداره و تایید نمیشه. اینو نمیگم که ناامیدتون کنم. بلکه میگم تا بعداً که اثر هیجانِ موقتیِ ناشی از خوندن کتاب فروکش کرد دچار ناامیدی و سرخوردگی نشید...

abi
۱۳۹۸/۰۴/۰۸

هییت علمی قانون جذب ؟؟؟!!! دانشجوی قانون جذب ؟؟ یعنی همچی دانشگاه زردی داریم ؟؟

محسن
۱۳۹۸/۰۱/۱۵

من اصلا چیزی درمورد قانون جذب نمیدونستم و نخونده بودم . اما وقتی شروع به خواندن این کتاب کردم و فهمیدم که قضیه از چه قراره ، فهمیدم این همون چیزیه که دنبالش بودم و نمیدونستم که فقط اسمش چیه

- بیشتر
ریحانه
۱۳۹۶/۰۵/۲۳

واقعا عالیه این کتاب من خیلی تو این زمینه مطالعه کردم این عالیه

رزیتا
۱۳۹۹/۰۲/۱۶

کتاب ساده و روان و در عین حال فوق العاده موثر

q_zZl
۱۳۹۸/۰۴/۰۱

تاحالا نتیجه ای هم گرفتین از این جور کتابا؟ ):

vahid
۱۳۹۷/۰۵/۳۱

کتاب خوب و دقیقی هست و به نسبت کتاب های مشابه بیشتر در مورد قانون فرکانس که یکی از مباحث اصلی قانون جذب هست پرداخته شده است اگر به این مباحث علاقه دارید پیشنهاد می کنم مطالعه کنید

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۶۷)
وظیفه‌ی تو این نیست که نگران همه‌چیز باشی و همه‌ی اتفاقات را پیش‌بینی کنی، گاهی باید آرام بنشینی و به قانون جذب اطمینان کنی.
Amir
عبارت تاکیدی مثبت می‌تواند ارتعاشی منفی داشته باشد. بیشتر عبارات تأکیدی، کارامد نیستند؛ زیرا قانون جذب به کلمات پاسخ نمی‌دهد، بلکه به احساسی که از کلمات می‌گیری، پاسخ می‌گوید.
کتاب ناب
سرعت رسیدن به آرزوهای تو تنها با مقدار تردیدی که نسبت‌به تحقق آن در دل داری، سنجیده می‌شود؛ پس بهتر است ابتدا وجودت را از تردیدها پاک کنی.
کتاب ناب
اگر فهرست خواسته‌هایت را تهیه کنی، اما آن را در کشوی میزت بگذاری، خواسته‌هایت متجلی نخواهند شد؛ چون قانون جذب به سراغ کشوی میزت نمی‌رود،
کتاب ناب
وقتی جمله‌ی «چه نمی‌خواهم» را به جمله‌ی «چه می‌خواهم» تغییر می‌دهی، کلمات نیز تغییر می‌کنند. وقتی کلمات تغییر کنند، ارتعاش نیز تغییر می‌کند و تو تنها یک ارتعاش را در آنِ واحد آزاد می‌کنی.
Peyvand
«هرگز نمی‌توان احساسات مثبت و منفی را به‌طور همزمان در ذهن جای داد. یکی از آن دو را باید انتخاب کرد. این مسئولیت توست که مطمئن شوی عواطف مثبت بر ذهنت مسلط شده‌اند.»
Peyvand
فرمول سه‌مرحله‌ای خواسته‌ات را مشخص کن به خواسته‌ات توجه کن به آن اجازه تجلی بده
Peyvand
می‌توانی کمی مکث کنی، وقت بگذاری و از داشته‌هایت قدردانی کنی. احساسی که پس از تحسین و قدردانی در تو زنده می‌شود، اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد.
کتاب ناب
یادت باشد در نبود تردیدها، تحقق خواسته‌هایت سرعت بیشتری می‌گیرد.
Peyvand
بیشتر مواقع وقتی جملات زیر از دهانت خارج می‌شود، می‌توانی دست خودت را رو کنی: نمی‌دانم چطور از این موضوع سر دربیاورم. نمی‌دانم کدام مسیر را انتخاب کنم. نمی‌دانم اطلاعات را از کجا بیاورم. نمی‌دانم بعد از این چکار کنم. نمی‌توانم آن‌را پیدا کنم. من چیزی نمی‌فهمم. دست از شکایت و غر زدن بردار! در این مواقع کافی است که بگویی: «این دیگر وظیفه‌ی من نیست. این کار را می‌گذارم به عهده‌ی قانون جذب.»
Amir

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۶ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۲/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۶۵۴-۵
تعداد صفحات۱۶۶صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۲/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۶۵۴-۵