با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نظریه‌های مشاوره و روان‌درمانی

دانلود و خرید کتاب نظریه‌های مشاوره و روان‌درمانی

۲٫۶ از ۱۰ نظر
۲٫۶ از ۱۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نظریه‌های مشاوره و روان‌درمانی  نوشته  مرتضی ترخان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب نظریه‌های مشاوره و روان‌درمانی

«نظریه‌های مشاوره و روان‌درمانی» نوشته دکتر مرتضی ترخان، دکتر علیرضا آقایوسفی، دکتر فرهاد شقاقی از مجموعه کتاب‌های آموزشی دانشگاه پیام نور در رشته روان‌شناسی است. در این کتاب برخی نظریه‌های مشاوره و روا‌ن‌درمانی با توجه به جنبه‌های کاربردی آن مطرح شده‌است و از طرف دیگر مبانی نظری، مفاهیم اساسی، فنون و کاربست‌‌های اساسی هر نظریه مورد بحث قرار گرفته‌است. مفاهیم و مسائل اساسی در مشاوره و روان درمانی در فصل اول، فصل دوم باعنوان دیدگاه‌های روانکاوی و فصل ششم در مورد دیدگاه‌های شناختی به قلم دکتر مرتضی ترخان به رشته تحریر در آمده است. فصول سوم و چهارم پیرامون موضوع رویکرد درمانجو و معنی درمانی فرانکل توسط دکتر فرهاد شقاقی نوشته شده است. در مبحث معنی درمانی؛ مبانی فلسفی، روان‌شناختی آن و مهم‌ترین وجه تمایز نظریه معنادرمانی فرانکل را با سایر مکتب‌های فکری بیان شده است. و فصول پنجم، هفتم و هشتم که به ترتیب با عناوین گشتالت درمانی، تحلیل رفتار متقابل و سایر درمانگری‌ها توسط دکتر علیرضا آقایوسفی به نگارش درآمده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۷)
محمد حسین
۱۳۹۷/۰۴/۰۳

افتضاح پر غلط

Tinaa H
۱۳۹۸/۱۲/۱۵

غلط تایپی داره

n.v
۱۳۹۹/۰۳/۱۳

خوبه

محسن
۱۳۹۷/۰۴/۰۳

این کتاب ، یکی از مزخرف ترین کتابهایی است که تا امروز مطالعه کرده . پر از غلطهای چاپی و ترجمه ای که فقط در مقالات اماده میدان انقلاب پیدا میشود .

zahra
۱۳۹۹/۰۳/۲۱

من وتاب رو خریداری کردم اما تو بارگیری های گوشی نیومده

کاربر ۱۶۱۵۵۵۰
۱۳۹۹/۰۱/۳۰

کاربرfmهستم این کتاب دوهفته پیش خریدم کل صفحه های کتاب دیدم کامل بود از امروز صبح کاری کردین که میگه ناقص دانلود شده میشه توضیح بدین چرا این کار میکنید

زهرا
۱۳۹۹/۰۳/۰۸

من این کتاب رو دانلود کردم و هزینه شو پرداخت کردم حالا کدوم قسمت گوشی باید پیداش کنم؟

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۹ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۲/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۷-۷۴۳-۹
تعداد صفحات۲۴۹صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۲/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۷-۷۴۳-۹