دانلود و خرید کتاب آزمون های آمادگی جسمانی در فوتبال رسول اسلامی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب آزمون های آمادگی جسمانی در فوتبال اثر رسول اسلامی

کتاب آزمون های آمادگی جسمانی در فوتبال

معرفی کتاب آزمون های آمادگی جسمانی در فوتبال

کتاب آزمون های آمادگی جسمانی در فوتبال نوشتهٔ رسول اسلامی و محمدحسین عقیده مند اباتری و ویراستهٔ رسول اسلامی است و انتشارات حتمی آن را منتشر کرده است.

انتشارات حتمی یکی از ناشرین معتبر و نام‌آشنا در حوزه نشر کتاب‌های تخصصی علوم ورزش و پزشکی است که پس از طی مراحل پر فراز و نشیب، به این جایگاه دست یافته است.

از ابتدای فعالیت، انتشارات حتمی به‌طور تخصصی در زمینه علوم ورزشی و آکادمیک به چاپ کتاب پرداخت، اما در سال‌های اخیر، اقبال مردم و عموم جامعه به کتاب‌های ورزشی زیاد شده و اکنون ۷۰درصد از کتاب‌های انتشارات حتمی در زمینه تربیت بدنی در سطح عمومی، رشته‌های ورزشی، فدراسیون‌ها و … است. با توجه به نیاز جامعه به‌ویژه پس از شیوع ویروس کرونا، اخیراً چاپ کتاب‌های پزشکی و سلامت و به‌ویژه پزشکی در حوزه ورزش به مجموعه فعالیت‌های انشارات حتمی افزوده شد.

اعتقاد مدیریت انتشارات حتمی بر این است که در زمینه علوم ورزشی باید با علم و پیشرفت‌های روز همگام بود و لذا بیش از ۸۰درصد از کتاب‌های منتشر شده در قالب ترجمه است. تاکنون تعداد ۵۳۷ عنوان از کتاب‌های انتشارات حتمی در سایت خانه کتاب ثبت شده و برای ۶۹۷ مورد نیز تاکنون شابک صادر شده است.

انتشارات حتمی در مدت یک دهه فعالیت خود در حوزه نشر کشور، موفق به دریافت ۱۲ نشان برتر کشوری ازجمله ناشر نمونه کشور در سال ۱۳۹۳، برگزیده کتاب سال جمهوری اسلامی ایران، برگزیده کتاب‌های علوم ورزشی دانشگاه تهران در سال ۱۳۹۱ و لوح تقدیر از سوی انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای کشور برای چاپ کتاب «راهنمای تغذیه بالینی در کووید ۱۹» شده است.

انتشارات حتمی علاوه بر تقویت زمینه‌های فعالیت و همکاری با نهادها و مراکز متولی ورزش و علوم ورزشی در کشور، در چشم‌انداز پیش‌روی خود، نگاهی نیز به آن سوی مرزهای کشور و حضور در عرصه بین‌الملل دارد.

درباره کتاب آزمون های آمادگی جسمانی در فوتبال

در دنیای امروز فوتبال به عنوان پرطرفدارترین و محبوب‌ترین ورزش در دنیا محسوب می‌شود که تمامی اقشار جامعه را به صورت‌های ‌مختلف درگیر خود کرده است. به دلیل پیچیدگی‌های ‌خاصی که در ورزش فوتبال نهفته است، مربیان و دانشمندان در صدد این هستند که اطلاعات مفید و بروزی را از توانایی‌ها ‌و عملکرد بازیکنان به‌دست آورند تا بتوانند بازیکنان را به بهترین نحو ممکن آماده مسابقات کنند. بدین منظور ابتدا باید از وضعیت آمادگی جسمانی بازیکنان آگاهی کامل داشت. یکی از بهترین و پرکاربرد‌ترین روش‌ها ‌برای این کار استفاده از آزمون‌های ‌عملی است. فاکتور‌های ‌جسمانی مهم در فوتبال شامل سرعت، قدرت، توان، استقامت قلبی و عروقی، چابکی، تعادل و انعطاف‌پذیری است که اهمیت هر یک با توجه به پست‌های ‌بازیکنان و همچنین ‌زمان‌ها ‌و موقیعت‌های ‌گوناگون بازی، متفاوت است. علاوه بر فاکتور‌های ‌جسمانی، تکنیک‌های ‌گوناگون فوتبال از اهمیت زیادی برخوردار است و این مؤلفه‌ها ‌زمانی ثمر بخش خواهند بود که در کار تیمی به نحو سودمندی مورد استفاده قرار گیرند. لذا سعی شده است که در نوشتار حاضر اطلاعات مفیدی از ابعاد فیزیولوژیکی و آزمون‌های ‌بین‌المللی مرتبط با فوتبال در اختیار پژوهشگران و مربیان فوتبال قرار داده شود.

آنچه در کتاب آزمون های آمادگی جسمانی در فوتبال می‌خوانید:

فصل ۱: فیزیولوژی فوتبال

فصل ۲: آزمون‌های ‌هوازی

فصل ۳: آزمون‌های سرعت

فصل ۴: آزمون‌‌های قدرت

فصل ۵: آزمون‌‌های توانی

فصل ۶: آزمون‌‌های چابکی

فصل ۷: آزمون‌های تعادل

فصل ۸: آزمون‌های مهارتی

پیوست‌ها

خواندن کتاب آزمون های آمادگی جسمانی در فوتبال را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خوانندگان اصلی اين کتاب عبارت‌اند از دانشجويان حرکت شناسی، علوم ورزشی، تندرستی، مربيگری و تربيت بدنی و دانشجويانی که در برنامه‌های آمادگی پيش از تدريس شرکت می‌کنند و به طور کل دانشجويان رشته علوم ورزشی که هدفشان يادگيری آمادگی جسمانی، توانبخشی و علم تمرين است و نيز متخصصان تندرستی.


دقیقه منهای دغدغه!
موسی زمان‌زاده
Seventy Messages from the Messenger
غلامرضا حیدری ابهری
احتکار
هادی نجفی
فراتر از خط کشی ها
هاشم کرونی
این بار به نام عشق
دفتر شعر شهرستان ادب
بازخوانی چرند و پرند
ولی‌الله درودیان
کلیدهای طلایی مدیریت
مهین خالصی
آداب و فرهنگ سفر
طاهره شالچیان
مردی که جویای نام نبود
محمودرضا پیرهادی
ادبیات ایران در ادبیات جهان
امیراسماعیل آذر
چگونه صبح‌ها سرحال‌تر باشیم
کریستا گبهارت
مبانی نظریه کدگذاری
محمدرضا رفسنجانی صادقی
ادبیات دفاع مقدس
محمدرضا سنگری
دورهمی دوستان (اجتماع الاصدقاء)
مینا جیگاره
طوطی روی خرپشته
فرهاد حسن زاده
جلد ۱۶: اطفال ـ فصل ۱۱۱: هیپوگلیسمی (سوالات و پاسخ)
ایمان وفایی
علوم و فنون جامع انسانی، کتاب های کنکور (دهم، یازدهم، دوازدهم)
رضا اسماعیلی (رفسنجانی)
دهکده و کدخداهایش
محسن بدره
مسیح یهودی و فرجام جهان
رضا هلال
تاریخ فرهنگی قبیله لعنت (جلد هفتم، فراماسونری در صحنه حیات سیاسی، اجتماعی ملت ها)
اسماعیل شفیعی سروستانی
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۴٫۸ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۰

تعداد صفحه‌ها

۱۲۶ صفحه

حجم

۴٫۸ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۰

تعداد صفحه‌ها

۱۲۶ صفحه

قیمت:
۸۹,۵۰۰
تومان