با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آیا فرزندتان برای مدرسه آماده است؟

دانلود و خرید کتاب آیا فرزندتان برای مدرسه آماده است؟

۴٫۴ از ۷ نظر
۴٫۴ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آیا فرزندتان برای مدرسه آماده است؟  نوشته  ساندرا هریوت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب آیا فرزندتان برای مدرسه آماده است؟

«آیا فرزندتان برای مدرسه آماده است؟» نوشته دکتر ساندرا هریوت، عضو دپارتمان خدمات اجتماعی و خانوادگی دولت استرالیا و ایوان بیل، روانشناس و پژوهشگر است.

در بریده‌ای از پیشگفتار کتاب می‌خوانیم:

«همه‌ی ما والدین می‌خواهیم فرزندان‌مان افراد موفقی باشند. از آنها انتظار داریم در مدرسه عملکردی خوب داشته باشند، چرا‌که یاد گرفته‌ایم آینده‌ی آنها به نوع عملکردشان در مدرسه بستگی دارد. مشکل اینجاست که ما والدین، غالباً مسئولیت موفق‌شدن فرزندان‌مان را بر دوش مدرسه می‌اندازیم، چرا‌که نمی‌دانیم چگونه با آموزش مهارت‌های مناسب برای یادگیری، فرزندان‌مان را آماده‌ی رفتن به مدرسه کنیم.

موضوع اصلی این کتاب نیز درباره‌ی همین آماده‌سازی است. در این کتاب به دنبال این هستیم که به والدین راه و رسم آماده ساختن فرزند‌شان را برای یادگیری نشان دهیم. این کار نه‌تنها به کودکان کمک می‌کند سال‌تحصیلی را ساده‌تر شروع کنند، بلکه به آنها در پرورش مهارت‌های یادگیری گوناگون در طول زندگی نیز کمک می‌کند.

این کتاب بر مبنای یافته‌های تحقیقات و نه صرفاً عقاید و نظریه‌های نویسندگان کتاب است. با این‌حال، تکنیک‌های کتاب به شیوه‌ای روشن، کاربردی، و سودمند برای والدین ارائه شده است. در این کتاب بر اهمیت این موضوع که والدین به شیوه‌ای ساده تجارب یادگیری مناسبی را برای کودکان فراهم کنند، تأکید شده است. مطالب کتاب با معرفی شیوه‌های متفاوت یادگیری کودکان و آنچه که آنها را به یادگیری تشویق می‌کند آغاز می‌شود و با اشاره به اهمیت یادگیری از طریق بازی، بهبود تمرکز، نکاتی برای کمک به کودکان برای کنارآمدن با دیگران، و داشتن انتظارات واقع‌بینانه از فرزندان‌مان، ادامه می‌یابد. این کتاب به جای تمرکز بر امر آموزش، از والدین دعوت می‌کند فرآیند یادگیری فرزند خود را ساده‌تر بگیرند و از بودن در کنار او طی فرآیند یادگیری لذت ببرند، به نحوی که موجب افزایش یادگیری آنان شود و در ادامه از برخی باورهای نادرستِ رایج درباره‌ی یادگیری پرده برمی‌دارد.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
Saba Alami
۱۳۹۷/۰۵/۱۷

اسن کتاب خیلی خوب، کاربردی و به روزه به مترجم ها هم تبریک میگم خوب ترجمه کرده ن !

Amir Mazaher
۱۳۹۹/۰۱/۲۹

فوق العاده، جهت اماده سازی کودکان برای مدرسه

کاربر ۲۸۲۱۱۲
۱۳۹۵/۰۸/۱۹

👌👌👌

آیدا
۱۳۹۵/۰۷/۰۹

خیلی خوبه

A_
۱۳۹۷/۰۶/۲۰

_آیا فرزندتان برای مدرسه آماده است? +نه.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۷,۹۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۷/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۵۹۳۱-۳-۲
تعداد صفحات۱۸۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۷,۹۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۷/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۵۹۳۱-۳-۲