با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۲۱ راز میلیونرهای خودساخته

دانلود و خرید کتاب ۲۱ راز میلیونرهای خودساخته

۴٫۳ از ۸ نظر
۴٫۳ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۲۱ راز میلیونرهای خودساخته  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ۲۱ راز میلیونرهای خودساخته

«۲۱ راز میلیونرهای خود ساخته» نوشته برایان تریسی(-۱۹۴۴)، نویسنده و سخنرانی انگیزشی آمریکایی است.

در بریده‌ای از کتاب می‌خوانیم:

حقیقت این است که بیشتر میلیونرهای خودساخته، افرادی عادی هستند که تحصیلاتی عادی دارند و شغلی عادی دارند و در محله‌ای عادی و در خانه‌های عادی زندگی می‌کنند و اتومبیل‌های عادی سوار می‌شوند. اما آن‌ها چیزی را کشف کرده‌اند که سایر افرادی که از لحاظ مالی موفق هستند، انجام می‌دهند. و آن‌ها دقیقاً همان کارها را دوباره و دوباره انجام داده‌اند، تا اینکه به همان نتایج رسیده‌اند. این به هیچ عنوان معجزه نیست و زمانی که شما افکاری دارید و کارهایی انجام می‌دهید که میلیونرهای خودساخته انجام می‌دهند، کم‌کم به همان نتایج و منافعی دست پیدا می‌کنید که آن‌ها دست پیدا کرده‌اند پس همه چیز به شما بستگی دارد.

۲۱ راز موفقیت برای میلیونرهای خودساخته وجود دارد که هر یک از این رازها برای استقلال مالی شما مهم و حیاتی هستند. نبود هر یک از این فاکتورها می‌تواند به خودی خود احتمال سلامت، شادی و موفقیت مالی شما را تضعیف کرده یا حتی از بین ببرد. خبر خوب این است که شما می‌توانید، تک‌تک این اصول را از طریق تمرین و تکرار دوباره و دوباره یاد بگیرید تا اینکه این اصول جزء ذات شما می‌شوند، همچنان که دم و بازدم اینگونه است. دقیقاً همان گونه که شما یاد گرفته‌اید دوچرخه سوار شوید یا اتومبیلتان را برانید، می‌توانید رازهای موفقیت میلیونرهای خود ساخته را یاد گرفته و آن‌ها را در زندگیتان به کار ببرید. هیچ محدودیتی وجود ندارد به جز محدودیت‌هایی که خودتان برای خودتان ایجاد می‌کنید. پیشنهاد روی خودتان می‌گذارید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۶)
Nasrin mohseninia
۱۳۹۸/۱۰/۰۳

جمع بندی خوبی داشت از ویژگیهایی که باید درخودمون ایجاد کنیم تا به موفقیت برسیم، در کل مختصر و مفید بود

Masoud Darvishian
۱۳۹۵/۰۸/۲۸

کتاب بسیار عالی و انگیزه دهنده ای هست. از خوندنش سود زیادی میبرید. ممنون از طاقچه واسه این کتاب عالی

Fariba
۱۳۹۶/۰۷/۰۴

خیلی خیلی عالی و کاربردی ،توصیه میکنم حتما بخونید و هر 21 راهکار رو در زندگی استفاده کنید.

Atergatis
۱۳۹۶/۰۹/۲۵

ممنون از طاقچه و عوامل آن : البته از انسان بی نظیری چون برایان تریسی که راهکارهایش در موفقیت همیشه جهانی بوده و هست انتظار چنین آثار ارزشمندی می‌رود و از شما عوامل طاقچه برای گذاشتن این کتاب در این برنامه

- بیشتر
کپتین ایمان
۱۳۹۵/۰۸/۳۰

چقدر شبیه ریس فدراسیون فوتباله :)))

مسیح
۱۳۹۷/۰۸/۲۳

💪💚

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳)
«اگر فردا یک میلیون دلار بدون مالیات در یک قرعه‌کشی برنده شوید، آیا به انجام کاری که هم اکنون مشغول انجام آن هستید، ادامه خواهید داد؟»
Nasrin mohseninia
ما در بهترین دوره در کل تاریخ بشریت زندگی می‌کنیم. افراد بیشتر و بیشتری امروزه ثروتمند می‌شوند. اینها کسانی بودند که از صفر شروع کردند. امروزه بیش از ۵ میلیون میلیونر در آمریکا وجود دارند که اکثر آن‌ها خود ساخته هستند و این تعداد ۱۵ الی ۲۰ درصد افزایش می‌یابد. ما حتی میلیونرهای خودساخته‌ای داریم که بیش از ۱۰۰ میلیون ارزش مالی دارند و بیش از ۲۰۰ میلیاردر داریم. ما، هرگز این مدل سریع خلق ثروت را در کل تاریخ بشریت شاهد نبوده‌ایم. خبر خوب این است: تقریباً همه این افراد از هیچ شروع کرده‌اند. امروزه احتمالاً ۹۹ درصد تمام افرادی که از لحاظ مالی موفق هستند، در حالی شروع کردند که ورشکسته یا تقریباً ورشکسته بودند. میلیونرهای خودساخته به طور متوسط ۲، ۳ دفعه ورشکست شده‌اند یا نزدیک به ورشکستگی بودند. بیشتر آن‌ها دوباره و دوباره شکست خوردند، قبل از اینکه فرصت مناسبی پیدا کنند که در آن قادر باشند به موفقیت مالی دست پیدا کنند. کاری که صدها هزار یا میلیونها نفر دیگر از افراد انجام دادند، شما نیز می‌توانید آن کار را انجام بدهید.
Mohammad Ali Zareian
راز موفقیت شماره ۴: کاری را انجام دهید که آن را دوست دارید. این مهمترین راز موفقیت مالی است. این راز همچنین یکی از اساسی‌ترین مسئولیت‌ها در زندگی شماست کاری که باید انجام دهید این است که کشف کنید که از انجام چه کاری واقعاً لذت می‌برید و اینکه استعداد ذاتی‌ شما، در چه زمینه‌ای است و سپس از صمیم قلب به انجام بسیار خوب آن کار بپردازید.
katrina

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۹۹۶-۳۸-۸
تعداد صفحات۷۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۸,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۹۹۶-۳۸-۸