با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مدرسه تجارت

دانلود و خرید کتاب مدرسه تجارت

۴٫۰ از ۴ نظر
۴٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مدرسه تجارت  نوشته  شارون  لیچر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مدرسه تجارت

«مدرسه تجارت» نوشته رابرت کیوساکی( -۱۹۴۷) و شارون لیچر( -۱۹۵۴)، سخنرانان انگیزشی و کارشناس کسب و کار است. این کتاب از مجموعه کتاب‌های آموزش مهارت‌های کسب و کار و موفقیت مالی است. در بخشی از کتاب می‌خوانیم: پدر می‌گفت: مهم نیست که رؤیاهای ما چه هستند و چه شکلی دارند. آنچه که مهم است تلاش ما برای دستیابی و به واقعیت تبدیل کردن آنهاست. افرادی که قدرت تحقق رؤیاهای خود را ندارند، ضعیف‌ترین افراد در عالمند. «افرادی که جرأت تحقق رؤیاهای خود را ندارند، بی‌ارزش‌ترین موجوداتند.» پدر تعابیر زیبایی از رؤیاها داشت و آنها را به بهترین شکل معرفی می‌کرد. او می‌گفت: بی‌پولی و شکست فقط امروز ما را خراب می‌کنند، اما موقتی هستند، اما آرزوها فردای ما را می‌سازند و همیشگی‌اند. حال چطور راضی شویم که امور موقتی، رؤیاهای همیشگی ما را از بین ببرند؟! اگر ما شکست بخوریم، رؤیاهایمان همچنان زیبا باقی می‌مانند، اما اگر رؤیاهایمان را از دست بدهیم، شکست‌مان حتمی است. اگر شما فردی هستید که به رؤیاهای خود اهمیت می‌دهید، می‌توانید دیدگاه تازه‌ای نسبت به آنها داشته باشید. باید آگاه باشید که رؤیاها قبل از اینکه در دنیای خارجی به واقعیت تبدیل شوند، در ذهن‌مان تحقق می‌یابند. اگر چیزی در ذهن تحقق یافت، دیگر نباید به تحقق آن در دنیای خارجی شک داشت. این بار بهتر است رؤیاهای خود را در زمینۀ تجارت امتحان کنید و منتظر تبدیل شدن‌شان به واقعیت‌ها باشید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
eros
۱۳۹۵/۰۷/۲۳

من پیشتر کتاب های صوتی انگلیسی رابرت کیوساکی رو شنیده بودم و اینجا نحوه نگارش که هر صفحه حداقل دو اشتباه فاحش دستوری یا تایپی داشت به شدت منو آزرده خاطر کرد. گفته های این نویسنده قدرت داد که تا

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۶/۱۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۲۳۵-۶۷-۷
تعداد صفحات۱۹۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۶/۱۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۲۳۵-۶۷-۷