دانلود و خرید کتاب مدرسه تجارت شارون لیچر ترجمه سمانه فلاح
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب مدرسه تجارت اثر شارون  لیچر

کتاب مدرسه تجارت

معرفی کتاب مدرسه تجارت

«مدرسه تجارت» نوشته رابرت کیوساکی( -۱۹۴۷) و شارون لیچر( -۱۹۵۴)، سخنرانان انگیزشی و کارشناس کسب و کار است. این کتاب از مجموعه کتاب‌های آموزش مهارت‌های کسب و کار و موفقیت مالی است. در بخشی از کتاب می‌خوانیم: پدر می‌گفت: مهم نیست که رؤیاهای ما چه هستند و چه شکلی دارند. آنچه که مهم است تلاش ما برای دستیابی و به واقعیت تبدیل کردن آنهاست. افرادی که قدرت تحقق رؤیاهای خود را ندارند، ضعیف‌ترین افراد در عالمند. «افرادی که جرأت تحقق رؤیاهای خود را ندارند، بی‌ارزش‌ترین موجوداتند.» پدر تعابیر زیبایی از رؤیاها داشت و آنها را به بهترین شکل معرفی می‌کرد. او می‌گفت: بی‌پولی و شکست فقط امروز ما را خراب می‌کنند، اما موقتی هستند، اما آرزوها فردای ما را می‌سازند و همیشگی‌اند. حال چطور راضی شویم که امور موقتی، رؤیاهای همیشگی ما را از بین ببرند؟! اگر ما شکست بخوریم، رؤیاهایمان همچنان زیبا باقی می‌مانند، اما اگر رؤیاهایمان را از دست بدهیم، شکست‌مان حتمی است. اگر شما فردی هستید که به رؤیاهای خود اهمیت می‌دهید، می‌توانید دیدگاه تازه‌ای نسبت به آنها داشته باشید. باید آگاه باشید که رؤیاها قبل از اینکه در دنیای خارجی به واقعیت تبدیل شوند، در ذهن‌مان تحقق می‌یابند. اگر چیزی در ذهن تحقق یافت، دیگر نباید به تحقق آن در دنیای خارجی شک داشت. این بار بهتر است رؤیاهای خود را در زمینۀ تجارت امتحان کنید و منتظر تبدیل شدن‌شان به واقعیت‌ها باشید.
رهبری ممتاز: ۱۲ ویژگی آموختنی رهبران برجسته و موفق
برایان تریسی
۱۲ اصل رهبری عالی
برایان تریسی
شانس دوباره، برای پولتان، برای زندگی‌تان و برای خودتان
سمانه فلاح
تجارت در عصر جدید
تینا پورشاهد
چهارراه پول‌سازی
شارون لیچر
به فکر یک تجارت باشید قبل از اینکه بیکار شوید
هنگامه خدابنده
راهنمای سرمایه گذاری موفق
سمانه فلاح
تاکتیک‌های میلیاردرهای موفق
ابوالفضل طاهریان ریزی
چرا ثروتمندان ثروتمندتر می‌شوند؟
سمانه فلاح
چگونه مثل یک بیلیونر فکر کنید
دونالد ترامپ
تیم سرمایه‌گذاری مهم‌تر از پول
سمانه فلاح
چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید؟ (دو مرد، یک پیام)
دونالد ترامپ
بازی ثروت
لیلا وطن‌دوست
سرمایه‌گذاری در کدام بازار؟
دبورا اوون
اهرم‌های پول‌دارشدن (چگونه در بازی پول‌آفرینی مهارت یابیم)
آنتونی رابینز
چگونه از دارایی‌های خود محافظت کنیم
گرت ساتون
بازاریابی ویروسی
جونا برگر
الفبای مذاکره: راهبردهای برد-برد به زبان ساده و کاربردی
چارلز پی.لیکسون
مدیریت مالی موفق
شارون لیچر

نظرات کاربران

eros
۱۳۹۵/۰۷/۲۳

من پیشتر کتاب های صوتی انگلیسی رابرت کیوساکی رو شنیده بودم و اینجا نحوه نگارش که هر صفحه حداقل دو اشتباه فاحش دستوری یا تایپی داشت به شدت منو آزرده خاطر کرد. گفته های این نویسنده قدرت داد که تا

- بیشتر
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه (۷)
به جای اینکه ما را تشویق کنند تا درس بخوانیم و پیشرفت کنیم، به ما می‌گفتند: «اگر درس نخوانی، نمی‌توانی نمره‌های خوبی بگیری و در نهایت نمی‌توانی شغلی پیدا کنی و حقوق داشته باشی.»
کاربر ۲۸۵۴۸۰۴
شاگردان زرنگ روزی به استخدام شرکت‌هایی درمی‌آیند که شاگردان تنبل کلاس‌شان مدیران آنها هستند
کاربر ۲۸۵۴۸۰۴
«افراد ثروتمند شبکه‌هایی را می‌سازند که افراد عادی در آن برایشان سود آوری کنند.»
کاربر ۲۸۵۴۸۰۴
«فکر کردن دشوارترین کار است. به همین خاطر است که افراد به بهانۀ طفره رفتن از به دقت فکر کردن کاری را آغاز نمی‌کنند و یا مسئولیت کارهای اصلی خود را به دیگران واگذار می‌کنند.»
کاربر ۲۸۵۴۸۰۴
به جای اینکه درس بخوانم تا در آینده برای افراد پولدار کار کنم، تلاش می‌کنم تا بفهمم که چگونه می‌توانم پولدار شوم. خوب متوجه شده بودم که علت دعواها و مشاجرات پدر و مادرم بر سر چه بوده است. کاملاً درک می‌کردم که بزرگترین درد آنها پول و هزینه‌های بسیار بالای مخارج زندگی بوده است اما نمی‌دانستم که چطور پدرم با وجود تحصیلات بالا نتوانسته کاری برای مدیریت مالی خانواده‌اش انجام دهد!
کاربر ۲۸۵۴۸۰۴
معلمان فقط می‌گویند اگر درس‌هایت را خوب یاد بگیری، در آینده شغلی پیدا می‌کنی که تو را پولدار می‌کند و تو را به هر آنچه که می‌خواهی می‌رساند. تو ابتدا باید خوب درس بخوانی و نمره‌های خوب بگیری. آینده‌ات خود به خود درست می‌شود. پدر پولدار گفت: راست گفته‌اند. این دقیقاً همان کاری است که اکثر مردم انجام می‌دهند، اما متأسفانه هیچ یک به نتیجه نرسیده‌اند و تو هم نخواهی رسید.
کاربر ۲۸۵۴۸۰۴
به جای اینکه کتاب‌های مدرسه را ورق بزنم و مطالب بی‌خاصیت آنها را حفظ کنم، روش‌های کسب پول و افزایش درآمد را بیاموزم. دوست داشتم به جای بخش کالبدشکافی و تشریح بدن قورباغه کتاب علوم‌مان، خط به خط کتاب‌های «پول (۱۰۱)» و «چگونه می‌توان میلیونر شد (۲۰۲)» را بخوانم و حفظ کنم.
کاربر ۲۸۵۴۸۰۴

حجم

۱٫۲ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۴

تعداد صفحه‌ها

۱۹۲ صفحه

حجم

۱٫۲ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۴

تعداد صفحه‌ها

۱۹۲ صفحه

قیمت:
۴۰,۰۰۰
تومان