با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب حکمت هنر اسلامی اثر زهرا رهنورد

دانلود و خرید کتاب حکمت هنر اسلامی

۴٫۵ از ۲ نظر
۴٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب حکمت هنر اسلامی  نوشته  زهرا رهنورد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب حکمت هنر اسلامی

کتاب حکمت هنر اسلامی نوشته دکتر زهرا رهنورد یکی از کتاب‌های انتشارات سمت است که برای دانشجويان رشته هنر، گرايش معمـاری، نقاشـی، تـصويرگری و صنايع دستی و هنرهای سنتی و پژوهش هنر منتشر شده است.

سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها با نام اختصاری سمت سازمانی دولتی پژوهشی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران است که به نوشتن و انتشار کتاب‌های دانشگاهی می‌پردازد.

این انتشارات در ۷ اسفند ۱۳۶۳با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی افتتاح شد. هدف تأسیس این سازمان تألیف کتاب‌های درسی دانشگاهی متناسب با ارزش‌های ایرانی و اسلامی در رشته‌های علوم انسانی دانشگاه‌ها بوده‌است.

رئیس این سازمان احمد احمدی بود و پس از درگذشت احمدی در خرداد ۱۳۹۷، محمد ذبیحی سرپرستی سازمان «سمت» را بر عهده گرفته است.

انتشارات سمت علاوه بر فعالیت در حوزه های پژوهش، نگارش، ویرایش و انتشار کتاب، در برگزاری همایش‌هایی با موضوع کتاب درسی و نشست‌های پژوهشی معطوف به اهداف و اولویت‌های خود نیز فعال است.

انتشارات سمت تا به‌حال بیش از ۲۰۰۰ عنوان کتاب و بیش از ۴۰ میلییون نسخه منتشر کرده است.

خواندن کتاب حکمت هنر اسلامی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام دانشجويان رشته هنر، گرايش معمـاری، نقاشـی، تـصويرگری و صنايع دستی و هنرهای سنتی و پژوهش هنر پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۱۱/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۰۲-۲۵۸۱-۰
تعداد صفحات۱۸۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۱۱/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۰۲-۲۵۸۱-۰