چهار اثر از فلورانس اسکاول شین
۳٫۳از ۱۳۶ نظر

دانلود کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
۳٫۳از ۱۳۶ نظر
۳٫۳از ۱۳۶ نظر
۳٫۳از ۱۳۶ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول شین، نقاش، نویسنده و مشاور آمریکایی است؛ یکی از مطرح‌ترین کتاب‌های این نویسنده با عنوان چهار اثر از فلورانس اسکاول شین، به فارسی منتشر شده است. کتاب پیش‌رو فرصتی برای عشق ورزیدن در اختیار شما قرار می‌دهد.

درباره کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

چهار اثر از فلورانس اسکاول شین کتابی است که می‌تواند الگویی برای عشق ورزیدن دراختیار شما قرار دهد. چهار کتاب شین عبارتند از: بازی زندگی و راه این بازی، کلام تو، عصای معجزه‌گر توستدر مخفی توفیق و نفوذ کلام.

زبان اسکاول شین ساده، صمیمی، بی‌تکلف و طنز است؛ ازهمین‌رو به‌راحتی با خواننده ارتباط برقرار می‌کند و در انتقال پیام‌های خود که پرده از حقیقت زندگی بر‌می‌دارد، بسیار موفق بوده است. او اعتقاد داردتمامی نعمت‌های خداوند در وجود زنان نهادینه شده است تا دوباره آنها را به بهشت بازگردانند. این حقیقتِ بازی زندگی برای زیبایی‌های آفرینش (زنان) است.

اسکاول شین در این کتاب مطرح می‌کند که اگر ما به برخی از مسائل غیرطبیعی و ماورایی که از عمق جان‌مان سرچشمه می‌گیرند، اعتقاد نداشته باشیم، هرگز قادر نخواهیم بود که در این بازی موفق شویم. منظور من از آن دسته اعتقادات، مسائل و مباحثی هستند که در کتب آسمانی ذکر شده و بدان‌ها پرداخته شده است.

جملاتی از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

عشق تنها چیزی است که در وجود همه از طرف خداوند نهاده شده است و اولین چیزی که از یک شخص به شخص دیگر منتقل می‌شود، عشق است. به طور واضح‌تر می‌توان گفت که عشق یک حسی فراگیر است که دیدگاه انسان را نسبت به مسائل مختلف روشن می‌کند و می‌تواند باعث شادی قلب و آرامش روحی و جسمی او شود. در حقیقت عشق واقعی، احساس کامل و دور از هرگونه ترس و نگرانی است. یعنی نشان دادن علاقه بدون نیاز و چشم داشتی. طوری که حاصل آن چیزی جز شادی و لذت نباشد. این عشق همان عشقی است که ما از خداوند دریافت می‌کنیم و او را سرمنشأ تمامی انواع برتر آن می‌دانیم. در حالت کلی بسیار شنیده‌ایم که خداوند یکی از پایه‌های آفرینش خود را بر عشق بنا کرده است و خودش منبع عظیم و بی‌پایان آن است و از طریق آن هم جهان هستی را اداره می‌کند.

همانطور که می‌دانید، با وجود این‌گونه توضیحات می‌توانیم دریابیم که عشق واقعی عشقی نیست که بخواهیم جایی را برای آن جستجو کنیم و یا به دنبال آن باشیم، بلکه حسی است که بدون جستجو و نیاز در وجود ما ظاهر شود. فقط کسی می‌تواند این‌گونه عشق واقعی را درک کند که مفهوم اصلی آن را درک کرده باشد. هنگامی که خودخواه و مغرور می‌شویم، اطرافیانمان عشق واقعی خود نسبت به ما را از دست می‌دهند. حسادت نیز نوع دیگری از عشق است که به بدترین شکل آن شناخته شده. زیرا ترس حاصل از حسادت ارزش آن را پایین می‌آورد و آن را بی‌معنا می‌کند و یا به تعبیری لذت و شادی حاصل را از بین می‌برد. پس چون چیزی از عشق باقی نمی‌ماند، به چیزی مخالف آن یعنی نفرت تبدیل می‌شود.

برای مطالعه‌ی جمله‌های بیشتری از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین، بخش نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۹۶)
کاربر ۲۱۲۵۶۴۷
۱۳۹۹/۰۵/۱۶

ترجمه بسیار بد مترجم عقاید خود را وارد کتاب کرده

mohammad rs
۱۳۹۹/۰۵/۰۴

با اینکه حق ترجمه ادا نشده اما ترجمه عالیه و به ما کمک میکنه تا با نظر پیشوایان خودمون هم در مورد این موارد آشنا بشیم

frznh
۱۳۹۹/۰۳/۰۳

فقط ترجمه گیتی خوشدل این کتاب بخونید

pedram mozafari
۱۳۹۹/۰۲/۰۷

اصلا حق ترجمه ادا نشده. من نسخه چاپی رو خوندم و عالی بود ولی توی این نسخه به جای جملاتی که نویسنده از انجیل اورده ، جملات حضرت علی امده! اخه چرا؟؟

ندا
۱۳۹۹/۰۱/۲۵

من شخصا این ترجمه رو دوس ندارم، من قبلا این کتاب رو خوندم و کتاب بسیارقوی بوده برام، اما این ترجمه انگار یه کتاب دیگس، انگار سلیقه ای ترجمه شده

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۹۸)
خداوند در بسیاری موارد دیگر می‌گوید: «قبل از اینکه تو چیزی بگویی، پاسخت را می‌دهم. به شرط آنکه قلباً مرا باور داشته باشی» .
adine
اگر می‌خواهید در انجام کار موفق باشید، بارها با خود بگویید: «کار من عالی خواهد بود و من به عالی‌ترین شکل موفق می‌شوم. در آخر هم موفقیت حاصل کارم می‌شود»
فرجی
اگر هریک از ما بتوانیم جملۀ «قدرت برتر در عالم، خداوند است» را در شرایط سخت ناامیدی، با خود تکرار کنیم، هرگز از راه اصلی خارج نمی‌شویم و با امید و توکل به خداوند به انتظار باز شدن درِ رحمت او می‌نشینیم.
parnian
اغلب از مردم شنیده‌ام که می‌گویند: راهی را به ما نشان بده تا بتوانیم رفتار همسر و یا دوست خود را تغییر دهیم. من در جواب آنها می‌گویم: من فقط می‌توانم روشی را به تو یاد دهم که بتوانی خود را تغییر دهی. اگر خود را تغییر دهی، دیگران نیز تغییر می‌کنند.
سعید دونقطه دی
حضرت مسیح در این باره فرموده است: «اگر چیزی را می‌خواهی، ابتدا بپرس سپس به دنبالش بگرد. شاید هم بهتر باشد که ابتدا در بزنی، تا در رحمت خداوند به رویت باز شود» .
فرجی
«زنان با زبان خود در سه چیز قدرت بالایی دارند: شفا، دعا و موفقیت»
فرجی
«خداوند پاک و بلند مرتبۀ جهانیان قادر است حتی در کویر هم چشمه‌های جوشان و چاه‌های پراز آب برایتان بفرستد. اگر به او ایمان داشته باشید!»
فرجی
خداوند پاک و مقدّس! دری به رویم بگشا تا در بهترین محل با برترین‌ها باشم و در جایگاهی که تو برایم خواسته‌ای قرار بگیرم و برای همه چیز تو را شکر می‌کنم.
فرجی
در خزانۀ بیکران خداوند هرگز به روی نیکوکاران بسته نخواهد شد. اگر هم دری بسته شود خداوند درهای دیگری به روی او باز می‌کند. هرگز از هیچ گذشتی پشیمان مباش و به هیچ کیفری شادمانی مکن. «نامۀ حضرت علی (ع) به مالک اشتر»
فرجی
همانا کسانی که کفر را به بهای ایمان می‌خرند، هرگز چیزی به خدا ضرر ندهند. «قرآن کریم»
سعید دونقطه دی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲۰ صفحه
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۵/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۱۲۴-۳۶۰
تعداد صفحات۳۲۰صفحه
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۵/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۱۲۴-۳۶۰