با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

دانلود و خرید کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

۳٫۳ از ۱۵۷ نظر
۳٫۳ از ۱۵۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین  نوشته  فلورانس اسکاول شین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول شین، نقاش، نویسنده و مشاور آمریکایی است؛ یکی از مطرح‌ترین کتاب‌های این نویسنده با عنوان چهار اثر از فلورانس اسکاول شین، به فارسی منتشر شده است. کتاب پیش‌رو فرصتی برای عشق ورزیدن در اختیار شما قرار می‌دهد.

درباره کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

چهار اثر از فلورانس اسکاول شین کتابی است که می‌تواند الگویی برای عشق ورزیدن دراختیار شما قرار دهد. چهار کتاب شین عبارتند از: بازی زندگی و راه این بازی، کلام تو، عصای معجزه‌گر توستدر مخفی توفیق و نفوذ کلام.

زبان اسکاول شین ساده، صمیمی، بی‌تکلف و طنز است؛ ازهمین‌رو به‌راحتی با خواننده ارتباط برقرار می‌کند و در انتقال پیام‌های خود که پرده از حقیقت زندگی بر‌می‌دارد، بسیار موفق بوده است. او اعتقاد داردتمامی نعمت‌های خداوند در وجود زنان نهادینه شده است تا دوباره آنها را به بهشت بازگردانند. این حقیقتِ بازی زندگی برای زیبایی‌های آفرینش (زنان) است.

اسکاول شین در این کتاب مطرح می‌کند که اگر ما به برخی از مسائل غیرطبیعی و ماورایی که از عمق جان‌مان سرچشمه می‌گیرند، اعتقاد نداشته باشیم، هرگز قادر نخواهیم بود که در این بازی موفق شویم. منظور من از آن دسته اعتقادات، مسائل و مباحثی هستند که در کتب آسمانی ذکر شده و بدان‌ها پرداخته شده است.

خواندن کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

اگر در زندگی حس می‌کنید نیاز به انرژی مثبت و انگیزه‌ی بیشتری دارید تا سختی‌ها را تحمل کنید، این کتاب برای شما مناسب است. این کتاب با تمرکز بر مثبت‌اندیشی و نیروی ذهن شما را توانمند می‌کند تا زندگی را راحت‌تر پشت سر بگذرانید.

جملاتی از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

عشق تنها چیزی است که در وجود همه از طرف خداوند نهاده شده است و اولین چیزی که از یک شخص به شخص دیگر منتقل می‌شود، عشق است. به طور واضح‌تر می‌توان گفت که عشق یک حسی فراگیر است که دیدگاه انسان را نسبت به مسائل مختلف روشن می‌کند و می‌تواند باعث شادی قلب و آرامش روحی و جسمی او شود. در حقیقت عشق واقعی، احساس کامل و دور از هرگونه ترس و نگرانی است. یعنی نشان دادن علاقه بدون نیاز و چشم داشتی. طوری که حاصل آن چیزی جز شادی و لذت نباشد. این عشق همان عشقی است که ما از خداوند دریافت می‌کنیم و او را سرمنشأ تمامی انواع برتر آن می‌دانیم. در حالت کلی بسیار شنیده‌ایم که خداوند یکی از پایه‌های آفرینش خود را بر عشق بنا کرده است و خودش منبع عظیم و بی‌پایان آن است و از طریق آن هم جهان هستی را اداره می‌کند.

همانطور که می‌دانید، با وجود این‌گونه توضیحات می‌توانیم دریابیم که عشق واقعی عشقی نیست که بخواهیم جایی را برای آن جستجو کنیم و یا به دنبال آن باشیم، بلکه حسی است که بدون جستجو و نیاز در وجود ما ظاهر شود. فقط کسی می‌تواند این‌گونه عشق واقعی را درک کند که مفهوم اصلی آن را درک کرده باشد. هنگامی که خودخواه و مغرور می‌شویم، اطرافیانمان عشق واقعی خود نسبت به ما را از دست می‌دهند. حسادت نیز نوع دیگری از عشق است که به بدترین شکل آن شناخته شده. زیرا ترس حاصل از حسادت ارزش آن را پایین می‌آورد و آن را بی‌معنا می‌کند و یا به تعبیری لذت و شادی حاصل را از بین می‌برد. پس چون چیزی از عشق باقی نمی‌ماند، به چیزی مخالف آن یعنی نفرت تبدیل می‌شود.

برای مطالعه‌ی جمله‌های بیشتری از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین، بخش نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید.

frznh
۱۳۹۹/۰۳/۰۳

فقط ترجمه گیتی خوشدل این کتاب بخونید

Sogand M
۱۳۹۸/۰۷/۰۲

این کتاب رو با ترجمه گیتی خوشدل خوندم بنظرم عالی بود اما برای مرور به نسخه الکترونیک مراجعه کردم شاخ در آوردم در نسخه چاپی که من خونده بودم اثری از یک سری مطالب مثل نامه حضرت علی به مالک

- بیشتر
آنا جمشیدی
۱۳۹۸/۰۷/۲۴

ترجمه آنچنان متن اصلی رو تغییر داده که انگار این کتاب، یه کتاب دیگه ست. به چه حقی مترجم چنین کاری کرده؟ واقعا متاسفم.

ونوشه
۱۳۹۸/۰۶/۱۱

این کتاب رو چهارده سال پیش خواندم ولی این نسخه اصلی نیست. خیلی ویرایش شده. اکثر توضیحات نویسنده از روی کتاب عهد عتیق و عهد جدید بود که اینجا بهش اشاره نشده ظاهرا عمدا حذف شده. اگر قرار به ترجمه

- بیشتر
faee
۱۳۹۸/۰۱/۲۰

از این کتاب متنفرم:| به زور قصد داره از همه چیز نکات مثبت و مسخره در بیاره و اصلا واقع بینانه نیست!! نخونید اقا نخونید:) دقیقا برعکس کتاب هنر ظریف رهایی از دغدغه که واقعیت و مشکلات زندگی رو روبه

- بیشتر
مری
۱۳۹۹/۰۱/۰۹

من این کتاب با ترجمه خانم امیری خوندم. ترجمه ایشون خوبه ولی محتوای کتاب اصلا جالب نیست. واقعیت اینکه نویسنده هر اتفاقی رو اون طور که دلش خواسته تعبیر کرده تا هدف خودش که القای مفهومی از خدا (هر چند

- بیشتر
mnejad22
۱۳۹۹/۰۳/۱۶

ترجمه خانم فلاح با اصل کتاب فرق داره مترجم خودسر جملاتی از بزرگان دینی ما به کتاب اضافه کرده که در نسخه اصلی و حتی یه ترجمه دیگه(ترجمه گیتی خوشدل نشر پیکان) وجود نداره.واقعا برای انتشارات طاهریان متاسفم.افتضاحححح

تبسم
۱۳۹۷/۰۷/۰۷

-هرگاه انسان بیش از اندازه از خود مطمئن باشد اغلب با مانعی بازدارنده برخورد می کند که معنایش این است که به جای توکل به خدا به شخصیت خود اتکا کرده است. -انسان چیزی را از دست می دهد که یا

- بیشتر
s&N
۱۳۹۸/۰۱/۲۷

خیلی از این کتاب تعریف شنیده بودم.اما خودم نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم.حس میکنم بیشتر شعاری بود تا واقع بینانه.کسل کننده بود مثلا همش گفته که خانمی بود که مشکل مالی داشت به خدا توکل کرد از جاییکه انتظار ش

- بیشتر
مرمری
۱۳۹۸/۰۱/۲۷

با اینکه این کتابو دیدم خیلی از روان شناسان به دوستانم معرفی کردن من این کتابو جز کتاب های زرد میبینم غیر واقع بینانه و جنبه ی نوشتن اونو جنبه ی تجاری میبینم اصلا توصیه نمیکنم بخونید حتی ۱ هزارم‌درصد

- بیشتر
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲۲۷)
خداوند در بسیاری موارد دیگر می‌گوید: «قبل از اینکه تو چیزی بگویی، پاسخت را می‌دهم. به شرط آنکه قلباً مرا باور داشته باشی» .
adine
اگر می‌خواهید در انجام کار موفق باشید، بارها با خود بگویید: «کار من عالی خواهد بود و من به عالی‌ترین شکل موفق می‌شوم. در آخر هم موفقیت حاصل کارم می‌شود»
فرجی
«زنان با زبان خود در سه چیز قدرت بالایی دارند: شفا، دعا و موفقیت»
فرجی
اغلب از مردم شنیده‌ام که می‌گویند: راهی را به ما نشان بده تا بتوانیم رفتار همسر و یا دوست خود را تغییر دهیم. من در جواب آنها می‌گویم: من فقط می‌توانم روشی را به تو یاد دهم که بتوانی خود را تغییر دهی. اگر خود را تغییر دهی، دیگران نیز تغییر می‌کنند.
سعید دونقطه دی
اگر هریک از ما بتوانیم جملۀ «قدرت برتر در عالم، خداوند است» را در شرایط سخت ناامیدی، با خود تکرار کنیم، هرگز از راه اصلی خارج نمی‌شویم و با امید و توکل به خداوند به انتظار باز شدن درِ رحمت او می‌نشینیم.
parnian
حضرت مسیح در این باره فرموده است: «اگر چیزی را می‌خواهی، ابتدا بپرس سپس به دنبالش بگرد. شاید هم بهتر باشد که ابتدا در بزنی، تا در رحمت خداوند به رویت باز شود» .
فرجی
«خداوند پاک و بلند مرتبۀ جهانیان قادر است حتی در کویر هم چشمه‌های جوشان و چاه‌های پراز آب برایتان بفرستد. اگر به او ایمان داشته باشید!»
فرجی
خداوند پاک و مقدّس! دری به رویم بگشا تا در بهترین محل با برترین‌ها باشم و در جایگاهی که تو برایم خواسته‌ای قرار بگیرم و برای همه چیز تو را شکر می‌کنم.
فرجی
همانا کسانی که کفر را به بهای ایمان می‌خرند، هرگز چیزی به خدا ضرر ندهند. «قرآن کریم»
سعید دونقطه دی
در خزانۀ بیکران خداوند هرگز به روی نیکوکاران بسته نخواهد شد. اگر هم دری بسته شود خداوند درهای دیگری به روی او باز می‌کند. هرگز از هیچ گذشتی پشیمان مباش و به هیچ کیفری شادمانی مکن. «نامۀ حضرت علی (ع) به مالک اشتر»
فرجی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۵/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۱۲۴-۳۶۰
تعداد صفحات۳۲۰صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۵/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۱۲۴-۳۶۰