با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بهشت فروش کجاست؟ (راهنمای کاربردی و بومی برای رسیدن به بزرگترین اهدافی که یک فروشنده می‌تواند داشته باشد)

دانلود و خرید کتاب بهشت فروش کجاست؟ (راهنمای کاربردی و بومی برای رسیدن به بزرگترین اهدافی که یک فروشنده می‌تواند داشته باشد)

۲٫۸ از ۴ نظر
۲٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بهشت فروش کجاست؟ (راهنمای کاربردی و بومی برای رسیدن به بزرگترین اهدافی که یک فروشنده می‌تواند داشته باشد)  نوشته  حسین رمضانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب بهشت فروش کجاست؟ (راهنمای کاربردی و بومی برای رسیدن به بزرگترین اهدافی که یک فروشنده می‌تواند داشته باشد)

«بهشت فروش کجاست؟» نوشته حسین رمضانی( -۱۳۶۲)، کارشناس بازاریابی است. این کتاب یک راهنمای کاربردی و بومی برای بهبود عملکرد یک فروشنده است. در بخشی از مقدمه کتاب می‌خوانیم: اغلب ما فروشندگانی را سراغ داریم که به آموزش در فروش اعتقادی ندارند چراکه همه چیز را می‌دانند. این گروه ۹۰ درصدی از فروشندگان با اندک دانش و با تاکید بر مهارت‌هایی که در اثر آزمون و خطا به‌دست آورده‌اند، سعی دارند بر فروش خود اضافه کنند. شاید اگر امروزه فروشنده‌ای نخواهد جزو این قشر ۹۰ درصدی به حساب بیاید، بهترین موقعیت را در اختیار دارد چراکه به عنوان یک فروشنده با دنیایی از کتاب و اطلاعات و دوره‌های آموزشی روبه‌رو است و می‌تواند با کسب آن‌ها وارد حیطه جدیدی از حرفه فروش شود و به عنوان یک فروشنده با دانش معرفی گردد. همانطور که برای گرفتن مدارک دانشگاهی زمان، انرژی و پول هزینه می‌کنیم، شاید زمانش رسیده که برای آموختن فروش هم به سر کلاس برویم، فیلم‌ها و دوره‌های آموزشی را ببینیم و گوش دهیم و کتاب بخوانیم، تمرین کنیم. در حال حاضر بیش از سه هزار کتاب با عناوین مختلفی در زمینه فروش در بازار وجود دارند. این باعث شده دست خواننده در مورد انتخاب کتاب مورد نظرش باز باشد و به راحتی بتواند از میان آن‌ها یکی را برای مطالعه خود انتخاب کند، اما از میان این کتب تنها تعداد محدودی از آن‌ها با فضای فروش در این مرز و بوم، بومی‌سازی شده‌اند. از طرفی اکثر کتاب‌هایی که در زمینه هنر فروش ارائه شده‌اند، یکسری قوانین، روش‌ها و نکات را به صورت کاملاً آکادمیک، همچون کتاب‌های درسی آموزش می‌دهند یا با مثال‌هایی به بیان مطلب می‌پردازند که خواننده نمی‌تواند خود را جای نویسنده بگذارد، یا اینکه مثال‌ها دارای وحدت موضوع نبوده‌اند که این باعث شده خواننده رغبت خاصی برای مطالعه آن نداشته باشد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
esi
۱۳۹۵/۱۱/۰۶

یکی از ضعیف ترین کتابهایی که خوندم این کتاب بود

abi
۱۳۹۸/۰۸/۲۸

یه مشت کپی پیست . مزخرف

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۹,۸۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۴/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۸۳-۶۹۷-۶
تعداد صفحات۱۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۹,۸۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۴/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۸۳-۶۹۷-۶

تجربه بهتر در اپلیکیشن