با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چهارراه پول‌سازی

دانلود و خرید کتاب چهارراه پول‌سازی

۴٫۰ از ۱۲ نظر
۴٫۰ از ۱۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چهارراه پول‌سازی  نوشته  شارون  لیچر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب چهارراه پول‌سازی

«چهارراه پول‌سازی» کتابی نوشته رابرت کیوساکی( -۱۹۴۷) و شارون لیچر، نویسنده و سخنران انگیزشی است. این کتاب از مجموعه نوشته‌های کیوساکی، در زمینه افزایش هوش مالی و بهبود روحیه کارآفرینی و ریسک‌پذیری است. این کتاب افراد یک جامعه را به چهار گروه کارگر، سرمایه‌گذار، تاجر و کارفرما تقسیم می‌کند و به آن جدول گردشی پول می‌گوید. این کتاب به سه بخش تقسیم شده است: بخش اول: بخش اول این کتاب درباره‌ی تفاوت‌های اساسی میان قشرهای مختلف جامعه به ویژه چهارگروهی که در جدول گردشی پول قرار دارند، صحبت می‌کند. با دانستن این‌گونه از تفاوت‌ها افراد می‌تواند دریابند که در چه جایگاهی قرار دارند و چگونه می‌توانند آن را تغییر دهند. بخش دوم: این قسمت از کتاب درباره‌ی تفاوت‌ها و تغییرات مشخصی برایمان توضیح می‌دهد. مطالب اصلی در این بخش این است که افراد مجبورند چه کسی باشند تا این‌که مجبور باشند چه کارهایی را انجام دهند. بخش سوم: در این بخش ما با هفت گام آموزنده آشنا می‌شویم. با استفاده از این نکات به راحتی می‌توانیم در میان خانه‌های جدول حرکت کنیم. اگر شما می‌خواهید در جایگاه دلخواه خود در جدول گردشی قرار بگیرید، باید هوشیارانه‌تر عمل کنید و از آن‌چه که نباید انجام دهید، خودداری نمایید. این کتاب برای افرادی نوشته شده که برای هر گونه تغییری آماده هستند و می‌خواهند به امنیت و رضایت شغلی بیش‌تری دست پیدا کنند. در حال حاضر ما در اوایل عصر ارتباطات هستیم و فرصت‌های مناسبی داریم تا به قدرت‌های بیش‌تری نسبت به گذشته دست پیدا کنیم. افرادی که می‌خواهند سرمایه‌گذار و یا تاجر شوند، باید موقعیت‌های خود را بشناسند و زمان تحقق اهداف خود را بدانند. برای موفقیت همگی به آموزش و اطلاعاتی نیاز داریم که ما را در کوتاهترین زمان به بهترین نتایج برسانند. اگر به دنبال کتابی هستید که حاوی اطلاعات مناسب و آموزش‌های لازم برای زندگی موفق در عصر ارتباطات باشد، همین کتابی که در دست دارید، بهترین است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
pouya.sch
۱۳۹۶/۰۸/۰۵

من نسخه چاپیشو دارم، در چند جا از کتاب پدر پولدار استفاده شده اما شدیدا تاکید دارم این کتابو بخرید و بخونید و ارزش چند بار خواندن رو داره

M
۱۳۹۹/۰۱/۲۶

از نظر من که تا حدودی با آثار کیوساکی آشنا بوده ام.تقریبا چیز جدیدی نداشت. ولی اگر تا بحال چیزی از ایشون نخوندید.توصیه میکنم بخونید. ضمن اینکه ترجمه خوبی داشت.🌹

mohamad musavi
۱۳۹۹/۰۵/۱۵

کتاب بسیار عالی اما ترجمه بسیار بد مثلا همون اول ژان ژاک روسو را ترجمه کرده جین جاکوئز روسیو حالا حدس بزنید وقتی روسو را اینجوری ترجمه کرده بقیه را .....

سروش
۱۳۹۵/۰۹/۰۶

کتابی بسیار کاربردی و اینده نگرانه با توجه به وضعیت اقتصادی پیشه رو. . در اینده ای نزدیک با توجه به تغییرات اقتصادی و روشهای کسب درامداهمیت مطالب این کتاب بیشتر لمس خواهد شد

N.hashemi
۱۳۹۵/۱۲/۱۳

کتابی با اطلاعات عالی و دسته بندی جالب کارها

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲۲)
برای من، سخت کار کردن و جان کندن برای پول نشانه‌ی هوش مالی بالا نیست. برای من هوش مالی به معنای آن است که از هیچ پول بسازیم و بخواهیم پول برایمان کار کند.
shahin
اعضای گروه I در مقابل کار نکردن خود، پول زیادی به دست می‌آورند و در نهایت مالیات کم‌تری نیز می‌پردازند. پس چرا بسیاری از مردم به دنبال سرمایه‌گذاری نمی‌روند؟ جواب این سؤال در یک کلمه خلاصه می‌شود. «ریسک»
افشار
زمانی که کم سن و سال بودم، پدر پولدار کتابی به من داد که نامش «صابون سنگی» بود. آن کتاب در سال ۱۹۴۷ توسط مارسیابراون نوشته شده بود که در قفسه‌های بیش‌تر کتابفروشی‌ها به چشم می‌خورد.
A_
اگر شما می‌خواهید تغییری در خود ایجاد کنید، باید از افکار و دانسته‌هایتان به شکل مناسب استفاده کنید، زیرا ندای درونی و قلبی شما بهترین محرک درونی شماست که می‌تواند شما را به آرزوها و اهدافتان برساند.
shahin
نباید در خانه‌ی E خود بنشینیم و منتظر موقعیت‌های تصادفی باشیم تا به خانه‌ی I و یا B برویم.
reyhaneh
برای موفقیت یاد بگیرید که بر ترس‌های خود غلبه کنید: اگر می‌خواهید موفق شوید باید به نگرانی‌هایتان پایان دهید و به نظرات و گفته‌های دیگران بی‌اهمیت باشید.
reyhaneh
«کارهای من به دیگران مربوط نمی‌شود و کارهای آن‌ها به من. » هر کسی مصلحت خود را بهتر از دیگری می‌داند.
reyhaneh
«همسایه‌ی میلیونر» نوشته‌ی توماس استنلی
Amir Ali Sadeghi
غصة فرصت‌های از دست رفتۀ زندگی را نخورید. شاید اکنون همان فرصتی، باشد که سالها انتظارش را کشیده‌اید.
معین کرمانی
در طول سال‌های اخیر محققان مطالعاتی را آغاز کردند که نشان دهد چگونه بسیاری از افرادی که فقیر به دنیا آمده‌اند، ثروتمند شده‌اند. موارد زیر نتیجه‌ی تحقیقات آن‌ها بود: ۱- آن‌ها از برنامه‌ریزی بلند مدت خوبی استفاده کرده‌اند. ۲- آن‌ها معتقد بودند که بعد از هر شکست، پیروزی است. ۳- آن‌ها راه استفاده از توانایی‌هایشان را می‌دانستند. این گروه از افراد برای دست‌یابی به آن‌چه که آرزویش را داشتند، چیزهای زیادی را از دست دادند. اما از استفاده‌ی درست از توانایی‌هایشان دست برنداشتند و متوجه شدند برای موفقیت باید آن‌چه را که می‌دانند با آن‌چه که دارند، ترکیب کنند. آلبرت انیشتین نیز از جمع اعداد با یک‌دیگر در علم ریاضیات شگفت زده بود و می‌گفت اگر عملیات جمع در ریاضیات را درباره‌ی پول اعمال کنیم، تمام مشکلات حل می‌شوند.
shahin

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۰۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۴/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۲۳۵-۴۳-۱
تعداد صفحات۴۰۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۴/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۲۳۵-۴۳-۱