کتاب مرورسریع بر روان، نوروماسکولار، چشم و ENT در کودکان اثر مهدیه‌سادات کسائی‌زادگان مهابادی

کتاب مرورسریع بر روان، نوروماسکولار، چشم و ENT در کودکان

نویسنده:مهدیه‌سادات کسائی‌زادگان مهابادیانتشارات:انتشارات رزیدنت یارسال انتشار:۱۴۰۰تعداد صفحه‌ها:۱۳۴ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:بدون نظر

سال انتشار۱۴۰۰

تعداد صفحه‌ها۱۳۴ صفحه

معرفی کتاب مرورسریع بر روان، نوروماسکولار، چشم و ENT در کودکان

کتاب مرورسریع بر روان، نوروماسکولار، چشم و ENT در کودکان نوشته مهدیه‌سادات کسایی‌زادگان، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشته پزشکی اطفال است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب مرورسریع بر روان، نوروماسکولار، چشم و ENT در کودکان

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب مرورسریع بر روان، نوروماسکولار، چشم و ENT در کودکان با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب مرورسریع بر روان، نوروماسکولار، چشم و ENT در کودکان مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب مرورسریع بر روان، نوروماسکولار، چشم و ENT در کودکان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب مرورسریع بر روان، نوروماسکولار، چشم و ENT در کودکان برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است