با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
عکاسی در سفر

دانلود و خرید کتاب عکاسی در سفر

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب عکاسی در سفر  نوشته  سرژ تیماشف  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب عکاسی در سفر

کتاب عکاسی در سفر دامیز اثر سرژ تیماشف یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه آموزش عکاسی است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

کتاب عکاسی در سفر اصول اکسپوژر، ترکیب‌بندی و شیوه استفاده از دوربین را به شما آموزش می‌دهد و نگاهی به مکان‌ها و سوژه‌های جذاب برای عکاسی می‌اندازد که به احتمال زیاد همه‌ مسافران با آن روبه‌رو خواهند شد. نکات و ترفندهای کاربردی زیادی درباره‌ عکاسی در این کتاب وجود دارد که یادگیری‌شان آسان است و در هر شرایطی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

 در این کتاب می‌خوانید:

  • تنظیم دوربین برای سفر 
  • ترفندهای مفید عکاسی 
  • عکاسی از طبیعت 
  • ذخیره‌سازی تصاویر 

خواندن کتاب عکاسی در سفر دامیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به یادگیری عکاسی را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۷/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۲۲-۴۹-۸
تعداد صفحات۹۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۷/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۲۲-۴۹-۸