با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب مکاتبات اداری و تجاری به زبان انگلیسی اثر لارس ام. بلودورن

دانلود و خرید کتاب مکاتبات اداری و تجاری به زبان انگلیسی

۳٫۸ از ۵ نظر
۳٫۸ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مکاتبات اداری و تجاری به زبان انگلیسی  نوشته  لارس ام. بلودورن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مکاتبات اداری و تجاری به زبان انگلیسی

کتاب مکاتبات اداری و تجاری به زبان انگلیسی دامیز اثر لارس ام. بلودورن یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه آموزش زبان انگلیسی کاربردی است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

اگر نیاز دارید به زبان انگلیسی مکاتبات اداری و تجاری انجام دهید، این کتاب نیاز شما را به زبان انگلیسی براورده می‌کند. در این کتاب شیوه صحیح درخواست، استعلام، ارايه پیشنهاد، پیگری شکایات و مکاتبات ایمیلی و .... آموزش داده شده است.

خواندن کتاب مکاتبات اداری و تجاری به زبان انگلیسی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمامی کسانی که به اقتضای شغل و فعالیت خود به نامه‌نگاری انگلیسی احتیاج دارند مخاطبان این کتاب‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۳۶۱۰۳۲۵
۱۴۰۰/۰۷/۱۳

خوب است

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۰ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۵/۰۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۱۱۴-۸۱-۳
تعداد صفحات۱۳۰صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۵/۰۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۱۱۴-۸۱-۳