با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اینستاگرام برای میان سالان

دانلود و خرید کتاب اینستاگرام برای میان سالان

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اینستاگرام برای میان سالان  نوشته  مارشا کولیر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اینستاگرام برای میان سالان

کتاب اینستاگرام برای میان سالان دامیز اثر مارشا کولیر یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه آموزش اینستاگرام است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

کتاب اینستاگرام برای میان سالان دامیز کمک می‌کند میان‌سالان با شبکه اجتماعی اینستاگرام آشنا شوند. این کتاب راهنما کمک می‌کند حساب کاربری اینستاگرام خود را بسازید و با اعتمادبه‌نفس کامل از این اپلیکیشن استفاده کنید.

خواندن کتاب اینستاگرام برای میان سالان دامیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به یادگیری اپلیکیشن اینستاگرام را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۳/۰۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۶۲۰-۳۲-۵
تعداد صفحات۷۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۳/۰۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۶۲۰-۳۲-۵