با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
معادلات دیفرانسیل، کتاب تمرین

دانلود و خرید کتاب معادلات دیفرانسیل، کتاب تمرین

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب معادلات دیفرانسیل، کتاب تمرین  نوشته  استیون هالزنر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب معادلات دیفرانسیل، کتاب تمرین

کتاب معادلات دیفرانسیل، کتاب تمرین دامیز اثر استیون هالزنر یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه ریاضیات است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

اگر می‌خواهید بدانید چطور معادلات دیفرانسیل را حل کنید، این کتاب تمرینِ کاربردی به شما کمک می‌کند بر مفاهیم پایه‌ معادلات دیفرانسیل تسلط پیدا کنید و انواع مسائلی که طی مطالعه‌ این درس با آن‌ها مواجه می‌شوید، حل کنید.  این کتاب به همراه تمرین به شما یاد می‌دهد از پس مسائل دیفرانسیل بربیایید. 

خواندن کتاب معادلات دیفرانسیل، کتاب تمرین دامیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به فراگیری ریاضی را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۷/۱۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۶۶۱-۴۸-۵
تعداد صفحات۲۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۷/۱۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۶۶۱-۴۸-۵