با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ایجاد انگیزه در کارکنان

دانلود و خرید کتاب ایجاد انگیزه در کارکنان

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ایجاد انگیزه در کارکنان  نوشته  مکس مسمر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ایجاد انگیزه در کارکنان

کتاب ایجاد انگیزه در کارکنان اثری از مکس مسمر با ترجمه حسام سعیدی، یکی از کتاب‌های مجموعه دامیز است. در این کتاب مدیران و رهبران تیم‌ها می‌آموزد چطور اعضای تیمشان را به هیجان بیاورند و کار را با قدرت و انگیزه جلو ببرند. 

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

ایجاد انگیزه در کارمندان یک تیم به خوبی می‌تواند بازدهی اعضای تیم را بالا ببرد و به آن‌ها کمک کند تا کارشان را در مدت زمانی کمتر و با کیفیتی بهتر ارائه کنند. اما بخشی از این وظیفه بر عهده سرپرست و مدیر تیم است. مدیران راه‌های مختلفی را می‌توانند برای اینکار در نظر بگیرند و در این کتاب، تمام راهکارهایی که به کمک مدیران می‌شتابد، گردآوری شده است. 

کتاب ایجاد انگیزه در کارکنان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

خواندن کتاب ایجاد انگیزه در کارکنان را به تمام مدیران تیم‌ها و رهبران گروه‌ها و تمام کسانی که دوست دارند بازدهی اعضای تیمشان را بالا ببرند، پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۵۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۸/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۲۲-۱۱-۵
تعداد صفحات۳۵۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۸/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۲۲-۱۱-۵