با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بهبود احساسات

دانلود و خرید کتاب بهبود احساسات

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بهبود احساسات  نوشته  دیوید بیلز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بهبود احساسات

کتاب بهبود احساسات دامیز اثر دیوید بیلز و هلن ویتن یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه آرامش روحی است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

کتاب بهبود احساسات برای کسانی نیست که زندگی کاملی درند، این کتاب برای کسانی است که آسیب دیده‌اند به آن‌ها خیانت شده، طرد شده‌اند و یا عزیزی را از دست داده‌اند. این کتاب مانند یک دوست دانا به شما کمک می‌کند بتوانید مشکلاتتان را مدیریت کنید و حال روحی خود را تغییر دهید. 

خواندن کتاب بهبود احساسات دامیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که به دنبال آرامش هستند پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۴۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۲/۲۸
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۱۱۴-۷۷-۶
تعداد صفحات۳۴۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۲/۲۸
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۱۱۴-۷۷-۶