با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بازاریابی دیجیتال

دانلود و خرید کتاب بازاریابی دیجیتال

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بازاریابی دیجیتال  نوشته  رایان دیس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بازاریابی دیجیتال

کتاب بازاریابی دیجیتال دامیز اثر رایان دیس و راس هنبری یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه مدیریت کسب و کار است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

در زمان‌های گذشته کسب‌وکارها برای تبلیغات سراغ مجله‌ها و روزنامه‌ها و رادیو می‌رفتند؛ اما امروزه همه چیز تغییر کرده است. امروزه شرکت‌ها باید به دنبال رسانه‌های دیجیتال، مثل گوگل و فیس‌بوک و یوتیوب و حتی ایمیل و تلفن همراه باشند تا بتوانند جای‌شان را در بین مخاطبان پیدا کنند. این کتاب کمک می‌کند با استراتژی‌های جدید تبلیغات آشنا شوید. 

خواندن کتاب بازاریابی دیجیتال دامیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به کسب و کار را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۴۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۶۶۱-۹۷-۳
تعداد صفحات۳۴۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۶۶۱-۹۷-۳