با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بیومکانیک

دانلود و خرید کتاب بیومکانیک

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بیومکانیک  نوشته  استیون تی. مکا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بیومکانیک

کتاب بیومکانیک اثری از استیون تی. مکا با ترجمه الهام شیرزاد، حنیف پرسنده و جواد سروستان یکی از کتاب‌های مجموعه دامیز است. این اثر همه آنچه را که لازم است درباره علم بیومکانیک بدانید، به شما می‌گوید. 

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

بیومکانیک یکی از شاخه‌های علم بیوفیزیک است که البته دامنه بسیار وسیعی دارد اما به طور کلی علم استفاده از اصول مکانیک در سیستم‌های بیولوژیکی مانند انسان، جانوران، گیاه، اندام، یاخته (سلول) را می‌توان بیومکانیک نامید. در این کتاب هرآنچه را که لازم است درباره این علم بدانید به همراه فهرستی از منابع و نکات مختلف جذاب و دانستنی‌های متفاوت، پیدا می‌کنید. 

کتاب بیومکانیک را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

خواندن این اثر را به تمام علاقه‌مندان به مطالعات علمی در زمینه‌های فیزیک، زیست و مکانیک پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۰۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۲,۵۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۲/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۶۸-۷۷-۰
تعداد صفحات۴۰۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۲,۵۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۲/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۶۸-۷۷-۰