با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ابرغذا‌ها

دانلود و خرید کتاب ابرغذا‌ها

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ابرغذا‌ها  نوشته  برنت اگین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ابرغذا‌ها

کتاب ابرغذا‌ها اثری از برنت اگین و شرین جت‌ویگ با ترجمه سارا کاظمی‌منش از مجموعه کتاب‌های دامیز است. این کتاب همه‌ آنچه را که لازم است درباره غذا و تنوع محصولات غذایی متناسب با بدن خود بدانید، در اختیارتان قرار می‌دهد.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

کتاب ابرغذاها به ما اطلاعاتی کامل و کافی درباره خواص مواد غذایی مختلف و یک رژیم سالم غذایی می‌دهد و کمکمان می‌کند تا سلامت خودمان را به وسیله یک رژیم غذایی مناسب، حفظ کنیم. 

کتاب ابرغذا‌ها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن این کتاب را به تمام کسانی که حفظ سلامت جسمانی‌شان برایشان اهمیت دارد، پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۲۲-۰۸-۵
تعداد صفحات۱۲۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۲۲-۰۸-۵