با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ترفند خدایان

دانلود و خرید کتاب ترفند خدایان

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ترفند خدایان  نوشته  اریک فون‌دانیکن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ترفند خدایان

کتاب ترفند خدایان نوشته اریک فون‌دانیکن است که با ترجمه قدیر گلکاریان منتشر شده است. کتاب ترفند خدایان اثری دیگر از نویسنده کتاب مشهور ارابه خدایان است که به اتفاقات ماورالطبیعه در طول تاریخ می‌پردازد.

درباره کتاب ترفند خدایان

این کتاب درباره موضوعاتی مانند اعجوبه شایعات و اشیای نادر در جهان، علم بیوتکنیک و ویژگی‌های آن، ارتباط با انسان‌های فضایی، سفر به سیارات دیگر، علم و اطلاعاتی کمیاب از عهد عتیق، اطلاعاتی در مورد علم قضانوردی در گذشته، عجایبی در مکان‌های عجیب، اشیای نادر در اروپا، حقایق عجیب در آن سوی دنیا، نمونه‌هایی عجیب و باور نکردنی از دنیای قدیم، نیوکرانک و غار موربیهان، تاریخ مگالیتما و عجایب آن، خدای زنبور و عجایب آن، تیکال نمونه از تمدن قدیمی، حقایقی در تاریخ ترکان، معابد سنگی، راز عزقیل نبی و علمک فیزیک و ریاضی صحبت می‌کند. 

نویسنده در این کتاب سعی دارد در مسیر تمدن‌های دیرینه بشر را با اتصال به بازمانده‌های باستانی به نوعی قدیمی‌تر نشان دهد تا ماهیت و هویت اصلی بشر امروزی از دل تاریخ بیرون بیاید. او به سراغ سوالاتی می‌رود در دل تاریخ بی‌جواب مانده‌اند، اینکه دنیای قدیم به چه پایه از علم رسیده بود و این علم از کجا آمده بود. 

این کتاب سراغ علوم غریبه هم می‌رود و نشان می‌دهد بسیاری از علومی که در گذشته بشر به آن‌ها رسیده بود ترکیبی از علوم امروز هستند، مثلا سنگ نوشته‌ای قدیمی تصویری از موتور جت امروز است. این کتاب راز و رمز های باستانیان را برای ما شرح می‌دهد تا هویت انسان امروز مشخص شود. 

خواندن کتاب ترفند خدایان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به موضوعات عجیب پیشنهاد می‌کنیم.

درباره اریک فون دانیکن

اریک(اریش) فون دنیکن متولد ۱۴ آوریل ۱۹۳۵ در شهر زوفینگن سوئیس است. او فارغ‌التحصیل کالج اس تی مایکل در فریبورگ است. در سال ۱۹۶۰ با الیزابت اسکاجا ازدواج کرد 

 او در نوجوانی شاهد فرود اضطراری یک بمب افکن آمریکایی در طی جنگ جهانی دوم در نزدیکی منزل پدرش بود. سربازان یک یک بدون نقاب و با نقاب از لاشه آن پایین می‌آمدند، اولین ایده کتاب فرود خدایان آن‌جا در ذهنش به‌وجود آمد. او پس از اولین و دومین کتابش یعنی خدایان آن سوی فضا از طرف کلیسای کاتولیک تحت فشار قرار گرفت. او مسیحیت را زیر سوال برده بود. او گفت خداوند بسیار برتر از آنست که پسری داشته باشد. او می‌گوید این اعتقاد احمقانه‌ترین فلسفه‌ای است که در حیطه خداشناسی مطرح شده‌است.

اولین کتاب فون دنیکن ارابه خدایان بود که در آلمان و آمریکا بسیار پرفروش بود و بعدها در ۳۸ کشور دیگر منتشر شد. به او لقب پدر نظریات فضانوردی باستانی داده‌اند. 

فون دنیکن بارها به دلیل کلاهبرداری و فرار مالیاتی تحت تعقیب بود، و یک بار در مصاحبه‌ای اعلام کرد بعضی از مشاهده‌هایش را با خیال آمیخته تا کتابش جذاب‌تر شود. بعضی از منتقدان عکس‌هایی که او از بشقاب‌پرنده‌ها منتشر کرده است را دستکاری شده می‌دانند. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۱۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۲۴۱-۴۶-۴
دسته بندی
تعداد صفحات۱۵۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۱۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۲۴۱-۴۶-۴